Miłosne gry dla par

21 października 2021, dodał: Dagmara
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Wyobraźcie sobie stosunek bez użycia rąk – niemożliwe ? A jednak ! My to udowadniamy. Zobaczcie co daje takie doznanie, jak to wygląda, co wykorzystać i od czego zacząć.

miłosne gry dla par

Oczy

Oczy są zwierciadłem duszy. Usiądźcie naprzeciwko siebie, przybierzcie wygodną pozycję i bez słów zacznijcie patrzeć sobie w oczy. Spojrzeniem spróbujcie przekazać swoje uczucia – miłość, czułość, pożądanie. Taki seans przed stosunkiem z pewnością Was rozpali i nakręci. Dodajcie do tego wspólne, rytmiczne oddychanie, aby jeszcze bardziej zwiększyć pobudzenie. Następnie zacznijcie powoli i po kolei zdejmować swoje elementy garderoby. Czyż nie brzmi kusząco? Móc patrzeć, ale nie móc dotykać? Potem możecie obserwować swoje nagie ciała w blasku świecy, czy w pełnym świetle. Wszystko zależy od Waszych predyspozycji i upodobań.

gry dla dwojga

Język

Język jest bardzo erotyczną częścią ciała. Odpowiednio wykorzystany, umożliwi Wam poznanie wielu ciekawych doznań. Zabawa oczywiście powinna odbywać się bez użycia rąk. Możecie je związać partnerowi lub po prostu ustalić, że trzymacie je z tyłu. Jedna osoba leży na plecach, druga zaczyna delikatnie pieścić językiem całe ciało. Zaczynicie od szyi, idźcie w dół poprzez klatę, brzuch i lędźwie. Od Was zależy jak daleko się posuniecie. Dla dodatkowej pikanterii możecie trzymać w ustach kostkę lodu. Przyjemny chłód oraz ściekające kropelki wody, z pewnością zwiększą pożądanie i doznania. Róbcie językiem kółka, szlaczki, różne kombinacje, pieśćcie partnera raz w zwolnionym tempie, raz w przyspieszonym. Ogranicza Was tylko wyobraźnia i preferencje łóżkowe.

miłosne gry dla dwojga

Usta

Konkretniej rozmowa. Stwórzcie romantyczny nastrój, dodajcie świeczki, muzykę, dobre wino. Pobawcie się trochę w zwierzenia. Opowiedzcie sobie swoje fantazje, erotyczne sny z udziałem partnera, powspominajcie najlepsze wspólne zabawy, prawcie sobie komplementy, czy zdradźcie ulubione części ciała partnera. Takie zwierzenia z pewnością dodadzą Wam obojgu pewności siebie, a dodatkowo podkręcą przed finałową zabawą w łóżku. Nie wstydźcie się siebie, niech stosunek przestanie być tematem tabu, a doznania staną się niezapomniane ! Przerywajcie rozmowy namiętnymi  lub delikatnymi pocałunkami.

miłosne igraszki

zobacz również:

Stosunek po stosunku

Na czym polega waniliowy stosunek?

Jak przedłużyć stosunek i opóźnić wytrysk w XXI wieku

Jak przedłużyć stosunek i opóźnić wytrysk w XXI wieku

Erotyczna mapa mężczyzny – jego tajemne czułe punkty…

Erotyczna mapa ciała kobiety

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Starzejący się pies
Starsze psy często mają problemy ze wzrokiem, warto dbać o ich dietę żeby dłużej...
Do czego pasują zielone buty?
Do brązów i czerni zdecydowanie!
Dania z pestkami
Ja mielę pestki i dodaję do panierki np. smażąc ryby...
Nietypowe dania na święta
U mnie zawsze się piecze mazurki, bo je bardzo lubimy i nie ograniczamy...