Te kolory paznokci podkreślają niedoskonałości i postarzają, unikaj nich ja ognia

24 kwietnia 2024, dodał: Redakcja

Jaki jest Twój ulubiony kolor paznokci? Uważaj, bo może okazać się, że zamiast ozdoby twoich dłoni, manicure może postarzać a nawet uwypuklać niedoskonałości skóry rąk!

czerwony manicure

Ponadczasowe kolory, do których należą zdecydowanie czerwienie, brązy czy zawsze modny manicure typu french mogą na dłoniach jednej osoby prezentować się szykowanie natomiast na dłoniach innych Pań wyglądać niezbyt estetycznie. Powinniśmy pamiętać, że kierowanie się zawsze modą może być zgubne, ponieważ nie wszystko pasuje do naszego wieku czy stylu bycia. Czy istnieje lista zakazanych kolorów lakierów do paznokci? Niestety okazuje się, że tak, musisz więc sprawdzić, jaki kolor jest bardziej neutralny i wpasuje się w kanon mody o każdej porze roku, a którego unikać jak ognia.

kolorowy manicure

Istnieją jednak bezpieczne kolory, takie jak krwisty czerwony czy purpurowy, odejmuje on lat i zawsze wygląda elegancko i zmysłowo. Badania naukowe na grupie 1000 respondentów udowadniają, że mężczyźni uwielbiają u kobiet kolor czerwony na paznokciach.* Jeśli jednak pracujesz w miejscu, gdzie taki manicure nie jest mile widziany, postaw na delikatne pastele, które również mają zadania odmładzające i świetnie prezentują się na paznokciach u kobiet w każdym wieku. Przebojowe kobiety mogą sięgnąć po bezprecedensowy kolor bordowy. Ten odcień również jest skierowany do szykownych eleganckich kobiet, które cenią sobie wolność i dominację.

bordowy manicure

Kobiety w dojrzałym wieku musza unikać barw błękitnych i wszelkich fioletów, które uwypuklają niedoskonałości rąk takie jak: żyłki, przebarwienia, plamki czy zmarszczki. Czy francuski manicure lub kolor nude byłby wskazany? Tak! To bardzo odmładzający, odświeżający wręcz nieskazitelny manicure, które cenią sobie Panie w każdej grupie wiekowej. Pasuje o każdej porze roku na co dzień jak i na specjalne wyjścia, szczególnie, że można go przyozdobić brokatem, wzorkami czy naklejkami.

Latem, kiedy skóra jest muśnięta słońcem sprawdzą się neonowe paznokcie o wyrazistym kolorze a także odważniejsze kolory takie jak żółty, pomarańczowy czy różowy. Chcesz zaszaleć? Pomaluj paznokcie w ulubionym kolorze, a jeden paznokieć np. palca serdecznego pomaluj na diametralnie inny odcień. Kto powiedział, że modny manicure jest nudny?

*80 % respondentów wybrało kolor czerwony na paznokciach

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz