Dziewczyna z ogromnymi ustami | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Dziewczyna z ogromnymi ustami

15 lutego 2012, dodał: Emilia
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Myślałyście kiedyś żeby mieć większe usta? Pewnie tak, ale czy chciałybyście wtedy wyglądać ładnie czy wręcz przeciwnie? Zobaczcie jak niektóre dziewczyny same się potrafią oszpecić.
Kristina przez długi czas ubolewała nas swoimi zbyt wąskimi ustami. Jej marzeniem było upodobnienie się do Jessiki Rabbit – słynnej animowanej seksbomby, znanej m.in. z superprodukcji „Kto wrobił królika Rogera”.
Wkrótce zakompleksiona Rosjanka zaczęła działać. Do dnia dzisiejszego wykonano jej 100 zastrzyków z silikonu, które łącznie kosztowały ją równowartość niemal 21 tysięcy złotych. Ale 22-latka wciąż nie ma dość. Mimo tego, że uważa, iż jej usta oraz ogólny wygląd uległy zdecydowanej poprawie, sądzi, że jeszcze wciąż dużo jest do zrobienia.

„Myślę, że teraz wyglądam świetnie i to sprawia, że jestem szczęśliwa” – powiedziała Kristina Rei. „Wiem, że wiele osób uważa, że wyglądam teraz śmiesznie, ale nie dbam o to” – mówi dziewczyna.

Dziewczyna przyznała, że bardzo jej się podoba, kiedy ludzie zwracają na nią uwagę. Często zdarza się, że ustawiają się do niej w kolejce i chcą uwiecznić jej facjatę za pomocą telefonu komórkowego – poinformował dziennik „Daily Mirror”. Kristina uważa takie sytuacje za ekscytujące i zamierza pójść o krok dalej. „Moja siostra Ira ma piękne pełne usta. Uwielbiam też ogromne usta Jessiki Rabbit. Ona była moim wzorem kobiety idealnej” – wyznała 22-latka.
Jej cel to  mieć największe usta na świecie!
Rosjanka powiedziała, że nie wie jeszcze jak bardzo duże będą jej usta. Przyznała jednak, że uzależniła się już od bardzo bolesnych zabiegów. Dodała również, że kiedy zrobi już porządek z ustami, zamierza „wziąć się” też za swoje piersi, nos i uszy.

Jeśli Kristina będzie dalej z taką determinacją dążyć do celu, to być może kiedyś stanie się drugą Jocelyn Wildenstein – ta pochodząca ze Stanów Zjednoczonych kobieta wydała 4 miliony dolarów, by upodobnić się do kota.
Czy ona jest piękna? Pewnie wielu z was powie, że NIE. Ja też tak uważam ale faktem jest, że jest sławna i może nazwać się celebrytką.
Materiały: www.Niewiarygodne.pl, www.hanter.pl

Zobacz również:

  1. Kobiece rekordzistki świata
  2. Co to jest uroda androgyniczna czyli mężczyzna czy kobieta?
  3. Królowe i największe fanki botoksu
  4. Małe Miss – dziewczynki jak lalki…

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

3 komentarzy do Dziewczyna z ogromnymi ustami

  1. avatar onlyshe pisze:

    Wygląda tak komicznie, że się dziwie, że można aż do tego stopnia się oszpecić. Tragedia w głowie pustka.

  2. avatar matleena pisze:

    usta zdecydowanie za duże :( aczkolwiek na takich mozna by wymalować wszystko, nawet najdrobniejsze wzorki;p

Dodaj komentarz