„Żywność funkcjonalna” – recenzja

30 września 2015, dodał: milky

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Thorsten Weiss Jenny Bor: „Żywność funkcjonalna. Najzdrowsze produkty z natury”
abb

Współczesna produkcja żywności na masową skalę oznacza narażenie nas na konserwanty i ulepszacze smaku, które negatywnie wpływają na nasze zdrowie. Żyjemy w pośpiechu i tak samo jemy, nie zastanawiając się, jak pożywienie oddziałuje na nasz organizm. Aby uniknąć poważnych konsekwencji zdrowotnych, wynikających ze śmieciowego jedzenia, warto zainteresować się alternatywą, która pomoże nam uniknąć chorób – superżywnością.

Autorzy tej publikacji to specjaliści z zakresu zdrowego stylu życia, prowadzący kursy uczące m.in., jak wprowadzić i utrzymać pozytywne zmiany w żywieniu. Pokazują, że odpowiednio dobrana dieta nie tylko podtrzymuje nasze funkcje życiowe, ale też może leczyć popularne schorzenia. Dodatkowo sprawia, że tracimy zbędne kilogramy bez restrykcyjnych wyrzeczeń.
W tej książce znajdziecie opisy kilkudziesięciu owoców, warzyw, ziół itp., które pochodzą wprost z natury i mają życiodajne właściwości. Pozwalają wzmocnić system odpornościowy, poprawiają stan organizmu i doenergetyzowują go. Jeśli więc chcecie uniknąć poważnych chorób bez konieczności zażywania drogich suplementów, wyleczyć bieżące dolegliwości, oczyścić organizm i wyregulować poziom hormonów, koniecznie sprawdźcie, które produkty z listy szczególnie polecanych tutaj macie już u siebie, a które warto szybko zakupić. Poza szczegółowymi opisami znajdują się tu również przydatne przepisy, pozwalające w ciekawy sposób je przyrządzić.

Poznajcie supermoc, która kryje się zarówno w znanych od lat: pokrzywie, aloesie czy żeń-szeniu, jak i bardziej egzotycznych, a odkrywanych od niedawna jagodach goji, nasionach chia czy stewii.

Żywność funkcjonalna nie musi być luksusem – każdy z nas może bez przeszkód wprowadzić ją do swojego menu. Tutaj znajdziecie wszelkie informacje, jakie urządzenia i akcesoria pomogą w przyrządzaniu zdrowych i smacznych potraw. Od dziś możecie jeść bardziej świadomie, wpływając tym samym na swoje zdrowie i samopoczucie. Polecam Wam ten poradnik!

 

Dziękujemy za udostępnienie egzemplarza do recenzji –
Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Nasze mniejsze i większe kłamstwa:)…
Ja najczęściej unikam decyzji, jak ktoś pyta o coś niewygodnego dla mnie...
Jak sprawdzić fachowców od remontu?…
Myślę, że w czasie remontu warto pokazać to, co już zrobili komuś zaufanemu,...
Opieka medyczna
W ogóle chyba idziemy w tę stronę co USA, wydaje mi...
Zbieractwo i zakupoholizm
Tego nałogu się nie kontroluje, wolna przestrzeń jest dla takiej osoby brakiem, trzeba ją wypełnić...