Zmarszczki, wiotka skóra, blade usta. Co poradzić?

5 września 2016, dodał: Ola Przegorzalska

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

file1473100321

Już nie jeden raz pisałam o rewolucyjnym zastosowaniu komórek regeneracyjnych i macierzystych w medycynie estetycznej. Tego tematu nie mam jednak nigdy dosyć. To prawdziwa moc regeneracji skóry, którą każdy z nas ma w sobie. Dziś opowiem Wam o trochę niecodziennym zastosowaniu komórek regeneracyjnych i macierzystych.

 

Od wielu lat wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej i z satysfakcją obserwuję, jak niewielkie nawet poprawki w wyglądzie naszych pacjentów potrafią wywołać kolosalne zmiany w ich życiu. Żaden jednak zabieg oferowany przez tradycyjną medycynę estetyczną nie jest w stanie nawet na trochę zbliżyć się skutecznością do tego, co dają komórki macierzyste. To jedyna metoda, która ODMŁADZA NAPRAWDĘ. Mowa oczywiście o własnych komórkach regeneracyjnych i macierzystych, pozyskiwanych z organizmu pacjentów.

 

Dorosłe komórki macierzyste

 

Komórki macierzyste są matkami wszystkich komórek. U człowieka dorosłego komórki macierzyste stanowią mniejszość (ok. 8%) i nie mają aż tak nieograniczonej zdolności przekształcania się w dowolną inną komórkę, jak embrionalne, ale nadal mają ogromne możliwości regeneracyjne. Najwięcej tych komórek znajduje się w szpiku kostnym, krwi i tłuszczu. 8% to jest niewiele, dlatego za procesy regeneracyjne podawanego separatu komórkowego odpowiedzialne są przede wszystkim komórki regeneracyjne pochodzące z podścieliska naczyniowego.

 

Od pobrania do podania

 

Komórki regeneracyjne i macierzyste do zabiegów odmładzających pobierane są z krwi lub z tkanki tłuszczowej w wysoce zaawansowanym technologicznie procesie. Pobieranie z krwi jest bezbolesne i trwa od 1 do 2 godzin. Uzyskany preparat podaje się w skórę i tkankę podskórną za pomocą igły (techniką mezoterapii) lub kaniuli (jeśli chcemy podać je głębiej w warstwy wymagające odbudowy).

 

Własne komórki regeneracyjne i macierzyste podane w konkretną okolicę zachowują się bardzo inteligentnie, potrafią rozpoznać środowisko, w którym się znajdują, i jego potrzeby. Dzięki temu rozpoczyna się proces regeneracji, którego efektem jest stopniowa odbudowa tkanek.

 

Naturalna skuteczność

 

Odmłodzenie komórkami regeneracyjnymi i macierzystymi jest realne. Poprzez regenerację własnych tkanek następuje autentyczne cofnięcie czasu. Efekt jest całkowicie fizjologiczny i naturalny. Nie ma absurdalnych przerysowań, które są problemem innych metod. A poprawa wyglądu następuje poprzez procesy regeneracyjne, a nie uszkadzające skórę i tkankę podskórną, co jest kolejnym problemem innych metod. Rezultat narasta stopniowo, aż do roku czasu. Zabieg wykonuje się jednorazowo i pacjenci przez kolejny rok nie powinni korzystać z innych metod medycyny estetycznej, dzięki temu wiedzą, że odmłodzenie zawdzięczają temu jednemu zabiegowi. Zdarza się, że starsze osoby chcą powtórzyć zabieg, aby jeszcze bardziej cofnąć biologiczny zegar, ale mogą to zrobić najwcześniej po półtora roku. Najbardziej obrazowe porównanie jakie przychodzi mi do głowy, gdy myślę o rezultatach zabiegów, to porównanie świeżego jędrnego jabłka (efekt po komórkach macierzystych) z plastikowym owocem (inne zabiegi).

 

Zmarszczki, wiotka skóra, blade usta, i co jeszcze?

 

Komórki macierzyste można wykorzystywać do odmładzania całego ciała. Jest to tylko kwestia determinacji i finansów. Najczęściej jednak pacjenci skupiają się na twarzy. Ponieważ sama procedura pobierania komórek macierzystych jest czasochłonna namawiam do maksymalnego wykorzystania ich potencjału i podania w jednym zabiegu wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, np. na twarz, szyję, dekolt i dłonie. Jeśli problemem są słabe włosy, można połączyć zabieg na włosy i na twarz.

 

Komórki odmładzają kompleksowo, poprawiają jakość skóry i odbudowują tkankę podskórną. W naturalny sposób, bez sztucznych przerysowań odbudowują policzki. Piękny efekt uzyskuje się przy podawaniu komórek macierzystych w usta – przywracają czerwień wargową.

 

Zabiegi z komórkami regeneracyjnymi i macierzystymi najbardziej polecam osobom pomiędzy 40 i 50 rokiem życia. Odmładzanie komórkami regeneracyjnymi i macierzystymi jest bez wątpienia zabiegiem ekskluzywnym. Decydują się na niego osoby świadome tego, że młody i ładny wygląd jest warunkiem niezbędnym funkcjonowania w świecie, a zarazem nie mogą zaryzykować sztucznego efektu. Komórki regeneracyjne i macierzyste nie pozwalają na przerysowanie, sprawiają, że po prostu nasza twarz już zawsze będzie młodsza.

 

————————————

Informacje o ekspercie:

Dr Urszula Brumer –  lekarz medycyny estetycznej, autorka bloga www.urszulabrumer.pl oraz wielu artykułów prasowych dot. medycyny estetycznej. Właścicielka kliniki specjalizującej się w zakresie zabiegów preparatami autologicznymi „Dr Urszula Brumer Medycyna Młodości” – www.drbrumer.pl. To pierwsza w Polsce klinika stosująca własne komórki regenerujące i macierzyste pacjenta w odmładzaniu. Szkoleniowiec w Aesthetic Medicine Educational Center Youvena www.youvena.com.

 

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jak radzicie sobie z pielęgnacją ce…
Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej, narażonej bardziej na problemy zmiany temperatury na zewnątrz?
Czy kosmetyki z kwasami przypominaj…
Czy kosmetyki z kwasami przypominają w zaletach peelingi, czy możecie mi zdradzić,...
Związek na odległość
Czytając, co piszecie, i dokładając do tego swoje doświadczenie, muszę stwierdzić, że związki na...
Jak znaleźć faceta nadającego się d…
Prawda, ale z drugiej strony to musi być niesamowite uczucie zobaczyć kogoś i...