Skuteczny sposób na powiększenie penisa

5 września 2016, dodał: Ola Przegorzalska

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

file1473100517

Medycyna estetyczna oferuje cały wachlarz zabiegów: odmładzających, rewitalizujących i regenerujących. Korzystają z nich nie tylko kobiety, ale także panowie. Ci decydują się też coraz częściej na… powiększenie penisa. To prawdziwy hit wśród zabiegów ostatnich lat. Na czym polega i na jak długo wystarczają efekty? – odpowiada dr Urszula Brumer, lekarz medycyny estetycznej i właścicielka kliniki Medycyna Młodości w Warszawie.

 

Kto decyduje o zabiegu? Mężczyźni czy ich partnerki?

Częściej chyba jednak panie. To one interesują się medycyną estetyczną i najnowszymi nowinkami w tej dziedzinie. To one też wysyłają swoich partnerów do lekarza na wstępne konsultacje. Dopiero potem (panowie i ich partnerki) wspólnie podejmują decyzję  o zabiegu.

Na czym polega ta metoda?

To inaczej powiększanie penisa produktem na bazie kwasu hialuronowego, czyli na bazie naturalnego składnika wielu tkanek człowieka. Pozwala to na bezpieczne powiększanie członka, dzięki czemu zwiększa się jednocześnie jego grubość i objętość. Preparat ma postać żelu i jest całkowicie bezpieczny. Zabieg odbywa się w sterylnych warunkach sali zabiegowej, przy miejscowym znieczuleniu. Pacjent kładzie się na łóżku, a lekarz podaje preparat miejscowo za pomocą specjalnej kaniuli. Jak każdy zabieg tego typu, może być nieco nieprzyjemny, głównie ze względu na okolicę, ale ma za to kilka innych plusów. Po pierwsze efekty widoczne są od razu. Dochodzi do pogrubienia penisa ok. 2,5-3 cm w obwodzie oraz wydłużenia go o 1-2 cm w zwodzie. Po drugie całe spotkanie (wraz z przebraniem się i podaniem znieczulenia) trwa krótko, bo około 0,5-1 godziny.

Czy są jakieś przeciwwskazania?

Bezwzględnymi przeciwwskazaniami są choroby przewlekłe związane z tkanką łączną lub układem krzepnięcia oraz zmiany zapalne i ropne w okolicach pachwin. Zabieg mija się też z celem, jeśli pacjent ma problemy z potencją. W takim wypadku powinien szukać pomocy u psychologa lub urologa, a nie u chirurga czy lekarza medycyny estetycznej.

Czy zdarzają się powikłania? A jeśli tak, to jakie?

Przez około tydzień lub dwa tygodnie po zabiegu może utrzymywać się obrzęk. Czasami występują też w tym czasie nierówności na penisie, ale nie jest to powód do zmartwień, ponieważ z czasem się one równomiernie rozprowadzają. Sprawdzamy to zresztą zawsze na wizytach kontrolnych, a w razie potrzeby korygujemy nierówności, podając więcej preparatu. Jeżeli natomiast pacjent dojdzie do wniosku, że jest go zbyt dużo, nadmiar można usunąć w podobny sposób jak podawanie.

Jak długo utrzymują się efekty?

Efekty utrzymują się przez rok do dwóch lat. Nie ma przeciwwskazań, by powtarzać zabieg wielokrotnie w swoim życiu. Zdarzają się sytuacje, że po rozpoczęciu normalnego życia płciowego (po zalecanym kilkutygodniowym okresie wstrzemięźliwości) pacjenci zgłaszają się ponownie po dwóch – trzech miesiącach, by dodać kilka mililitrów preparatu i jeszcze zwiększyć obwód członka. Jest to oczywiście możliwe i nie niesie za sobą żadnych powikłań.

Czy należy w jakiś sposób przygotować się do zabiegu, np. unikając współżycia?

Nie ma co do tego żadnych przeciwwskazań. Jeśli natomiast chodzi o kontakty seksualne po zaaplikowaniu preparatu, wskazana jest wstrzemięźliwość przez co najmniej dwa tygodnie. Czy trzeba się specjalnie przygotowywać do zabiegu? Nie, niezbędna jest jedynie depilacja okolic intymnych.

————————————

Informacje o ekspercie:

Dr Urszula Brumer –  lekarz medycyny estetycznej, autorka bloga www.urszulabrumer.pl oraz wielu artykułów prasowych dot. medycyny estetycznej. Właścicielka kliniki specjalizującej się w zakresie zabiegów preparatami autologicznymi „Dr Urszula Brumer Medycyna Młodości” – www.drbrumer.pl. To pierwsza w Polsce klinika stosująca własne komórki regenerujące i macierzyste pacjenta w odmładzaniu. Szkoleniowiec w Aesthetic Medicine Educational Center Youvena www.youvena.com.

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jak radzicie sobie z pielęgnacją ce…
Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej, narażonej bardziej na problemy zmiany temperatury na zewnątrz?
Czy kosmetyki z kwasami przypominaj…
Czy kosmetyki z kwasami przypominają w zaletach peelingi, czy możecie mi zdradzić,...
Związek na odległość
Czytając, co piszecie, i dokładając do tego swoje doświadczenie, muszę stwierdzić, że związki na...
Jak znaleźć faceta nadającego się d…
Prawda, ale z drugiej strony to musi być niesamowite uczucie zobaczyć kogoś i...