Kulki gejszy – działanie i efekty stosowania

12 lutego 2022, dodał: Alfa i Omega
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Słyszeliście kiedyś o kulkach gejszy? Jest to japoński gadżet erotyczny, który był stosowany już od IV wieku, właśnie przez Gejsze. Zyskały taką popularność, że wciąż są używane. Zobaczcie jak je stosować, co warto o nich wiedzieć i do czego służą.

gejsza

 

Co to takiego?

Zacznijmy od tego, kim jest Gejsza? Jest to kobieta, mieszkająca w Japonii i posiadająca umiejętności artystyczne. Jej zadaniem jest zabawianie gości pokazami, tańcem, śpiewem, rozmową lub grą na instrumentach. Jednak zostanie Gejszą, wcale nie jest takie proste. Najpierw trzeba przejść sześcioletnie szkolenie.

Kulki powstały głównie po to, aby pomagać kobietom zachować sprawność intymnych narządów. Dlatego nie powinniście się bać o nich rozmawiać. Sprawy erotyczne są czymś normalnym, więc rozwiewamy temat tabu.

kulki gejszy kosmetyczka

Kulki gejszy do kupienia w sklepie https://swiat-doznan.pl/rianne-s-pussy-playballs-nude

Rodzaje:

  • progresywne / grawitacyjne – służą do gry wstępnej, od dwóch do kilku ciężarków o różnej wadze
  • do mięśni kegla – lekkie, w środku większych kulek znajdują się dużo mniejsze i nieco cięższe. Podczas używania przenoszą drgania na mięśnie Kegla, powodując skurcz dna miednicy
  • silikonowe – łatwe w czyszczeniu, miękkie, szybko się ogrzewają, długo zachowują ciepło
  • wibrujące – w zestawie z pilotem do sterowania, służą do uzyskiwania przyjemności podczas zabaw z partnerem

Mięśnie Kegla znajdują się na dnie miednicy pochwy. Nazwa wywodzi się od amerykańskiego ginekologa, który w 1950 roku stworzył program do rehabilitacji właśnie tych mięśni. Arnold Kegel sprawił, że Gejsze mogły uzyskać większe doznania podczas stosunków, oraz zniwelował problem z niewydolnością pęcherza moczowego. Ponadto mięśnie te otaczają  cewkę moczową, pochwę oraz odbyt. Przez to są podparciem dla całego narządu rodnego oraz trzewi. Dodatkowo pozytywnie wpływają na stabilizację kręgosłupa.

Jak stosować?

Wiele kobiet zastanawia się, czy kulki Gejszy mogą wypaść. Zdecydowanie nie. Jednak musicie wybrać odpowiedni rozmiar. Z początku Wasze mięśnie nie będą silne, więc sięgnijcie po duże kulki. Z czasem będziecie mogły wymienić je na mniejsze. Pamiętajcie, aby zawsze przed oraz po użyciu myć kulki. Świetnie sprawdzi się do tego ciepła woda z jakimś delikatnym mydłem lub żel do higieny intymnej.

Niestety kobiety w ciąży muszą z nich zrezygnować, aby jeszcze bardziej nie obciążać mięśni. Mogłoby to mieć wpływ na problemy z rozluźnieniem przy porodzie. Tuż po urodzeniu dziecka, również powinnyście się wstrzymać od kulek. Zawsze możecie zapytać o poradę swojego lekarza.

różowe kulki gejszy

kulki gejszy sklep https://swiat-doznan.pl/kulki-gejszy-je-joue-ami-fuksja-3

fioletowe kulki gejszy

lelo kulki gejszy

Kulki musicie umieścić podobnie jak tampon. Jedna z kulek powinna przylegać do szyjki macicy, a druga być trzymana przez mięśnie pochwy. Kwestia głębokości wkładania kulek jest sprawą indywidualną. Najważniejsza jest Wasza przyjemność, w końcu po to zostały stworzone. Poza zabawami erotycznymi możecie ich używać w ciągu dnia przy codziennych czynnościach. Dodatkowo możecie ruszać miednicą w przód, tył oraz na boki. Nie ma tutaj określonych czasów i wymogów. Wszystko róbcie pod siebie i jak czujecie. Dobrze, aby treningi były systematyczne, wtedy uzyskacie najlepsze efekty. Możecie je nosić od kilku minut nawet do 40. W momencie skończenia ćwiczeń wystarczy, że pociągniecie za sznurek, który łączy obie kulki.

zobacz również:

Stosunek po stosunku

Na czym polega waniliowy stosunek?

Chińska sztuka miłosna, czyli ars amandi

Tantra – dłuższy i satysfakcjonujący akt miłości

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Filmowanie wesela z powietrza
Też nie podoba mi się ten pomysł, to jest dobre na festynach.
Jak rozwiązać problem z prasowaniem…
Ja nie prasuję, po prostu po upraniu rozciągam tkaninę i formuję tak, żeby...
Gdańsk
Czasem jestem w Gdańsku i faktycznie można tam coś taniej upolować np. na olx
Co zamiast paneli na podłogę?
A może prawdziwe drewno, deski o niezbyt szerokim rozmiarze?