Krzywy penis – zaleta czy wada?

29 października 2014, dodał: Kuro

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Enrique Iglesias, znany hiszpański piosenkarz, udzielił kilka dni temu wywiadu dla New York Post. Wyznał w nim, że ma zakrzywionego penisa. Piosenkarz powiedział: Moja najgorsza wada znajduje się poniżej mojego pasa. Przykro mi, jednak nie, to nie jest moja najgorsza wada… ale jest trochę zakrzywiona. Uh, czy nikt nie nauczył go, że takie rzeczy powinien zachowywać dla siebie?

Banan
W każdym razie Enrique nie jest sam. Trochę krzywizny w penisie to nic nadzwyczajnego. Jest to całkowicie normalne i nie powinno powodować mu żadnego dyskomfortu lub stresu.

krzywy

Istnieje jeden wyjątek: Im bardziej krzywy, tym bardziej powoduje ból i sprawia, że seks staje się niemożliwy. Takie przypadki są znane jako choroba Peyroniego. Na grzbiecie członka wyczuwalne są wtedy płytki, ale niewiele wiadomo o przyczynach i leczeniu tej choroby. Poważne, kilkudziesięcioprocentowe skrzywienie może utrudniać współżycie, choć odpowiedni dobór pozycji seksualnej może to niwelować.

Sex

Tak jak napisałam, trochę krzywizny poniżej pasa nie powinno wpłynąć na twoje życie seksualne. Istnieje szansa, że może to pracować na Twoją korzyść. Jeśli penis twojego partnera jest zakrzywiony w górę, można uzyskać lepszą stymulację punktu G podczas seksu na pieska. Hej, może następnym szczerym wywiadzie Enrique ujawni, hm, kierunek, jego zakrzywienia. ;)

zobacz również:

 

  1. Co mówi o nim, jego ulubiona pozycja?
  2. Sposoby, aby jego penis wydawał się większy
  3. Co to jest petting – czyli jak rozbudzić kobietę….
  4. 8 typów męskiej erekcji

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Ciekawe konkursy internetowe
Ja szukam konkursów na Fb, tam dużo za samą aktywność można wygrać
krem pod oczy
Dobry jest z Dermedic, ale też z Eveline się sprawdził
Zabieg niciami Spring Thread na 10 …
Ciekawa opcja, na pewno te starsze celebrytki tak się poprawiają...
Poświadczenie dziedziczenia
Zwykle to tylko formalność, no chyba że zmarły był w drugim małżeństwie i są dzieci....