Zabawki dobre na wszystko

29 października 2014, dodał: pawlowskamedia
Artykuł zewnętrzny

Dziecko jest ciekawe świata, a najlepiej poznaje się świat przed zabawę. Odpowiednio dobrane zabawki pozwolą dziecku łatwo i przyjemnie poznawać otaczający je świat. Takie zabawki są doskonałe na każdą okazję – na pogodne dni, na niepogodę, jako pocieszyciele i towarzysze wesołych harców. Pozwalają też dać ujście emocjom – tym dobrym i tym negatywnym.

Przytulanka slodki sen dziecko Snoozebaby

 

Odpowiedni wybór pierwszych zabawek ma ogromne znaczenie – to właśnie dzięki nim maluszek zaczyna poznawać otaczający go świat. Muszą one, zatem być bezpieczne, ale i zapewniać mu odpowiednie bodźce i doskonałą zabawę.

 

Przytulanka slodki sen pomaranczowo-czerwona Snoozebaby

 

 

Przykładem zabawki, która zapewni dziecku odpowiednią stymulację zmysłów, będzie dla niego bezpieczna i ciekawe jest przytulanka z metkami Snoozebaby. Jest ona bardzo kolorowa i ma wszyte specjalne metki, dzięki czemu pobudzają wzrok i dotyk dziecka oraz rozwijają jego koordynację wzrokowo-ruchową. Z pozoru zwykły kawałek materiału może dostarczyć Twojej pociesze wielu niezapomnianych wrażeń i stać się motywacją do dalszej zabawy, a przez to i odrywania świata.

Przytulanka slodki sen mietowa Snoozebaby_2

 

 

Bo emocje są ważne

Jak wiadomo maluszki nie panują nad swoimi emocjami i często nie wiedzą co one oznaczają. Dlatego decydując się na zabawkę dla maluszka wybrać taką, która będzie dla niego doskonałym towarzyszem dla zabawy i pierwszych psot, ale jednocześnie da ukojenie w chwilach smutku lub będzie można ją trochę potarmosić w złości.

 

Przytulanka slodki sen kolory Snoozebaby

 

 

Zabawki z metkami doskonale się do tego nadają. Pozwalają też ukoić i uspokoić malucha w okresie bolesnego ząbkowania. Znacznie ułatwiają one też zasypianie oraz pozwalają złagodzić smutek przy dłuższych rozstaniach z mamą oraz w czasie pierwszych dni w przedszkolu.

Przytulanka slodki sen mietowa Snoozebaby_1
Przytulanka Słodki Sen Snoozebaby : www.wmalymswiecie.pl

Przytulanka Słodki Sen Miętowa
Przytulanka Słodki Sen Pomarańczowo- Czerwona
Przytulanka Słodki Sen Brązowo- Szara

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz