Dieta strukturalna

19 maja 2011, dodał: vk

„Dieta strukturalna jest opartą na najnowszych wynikach badań naukowych niezwykle skuteczną metodą odchudzania, odmładzania i wzmacniania struktury tkanek organizmu.” Stworzony przeSojaz dra Marka Bardadyna sposób żywienia to sumiennie wybrane dary natury, które w połączeniu tworzą listę produktów strukturalnych. Stosując je mamy za zadanie dostarczyć organizmowi maksymalną ilość składników mineralnych, witamin i przeciwutleniaczy w jak najmniejszej ilości kalorii. Stosując tę dietę możemy spodziewać się zmian w naszym organizmie, ponieważ ten sposób żywienia powstał nie tylko po to, by odchudzić, lecz i po to, by odmłodzić nasze tkanki, zregenerować to, co potrzebuje naprawy, a mówiąc w skrócie:  odżywić i wzmocnić nasze ciało.

Jeśli zależy nam na szybkim schudnięciu to ta dieta nie jest dla nas. Podstawą teorii o odchudzaniu za pomocą odżywiania strukturalnego jest trwałość nie szybkość, otóż zasada jest prosta: im szybciej zrzucisz wagę, tym szybciej  przybierzesz ją z powrotem. Nasz organizm potrzebuje systematyczności, kiedy mu ją damy, odwdzięczy się nam trwałym spadkiem masy ciała, bez efektu jo-jo.

Dieta strukturalna polecana jest dla osób cierpiących na choroby cywilizacyjne, takie jak: miażdżyca, nadciśnienie, problemy z cholesterolem, cukrzyca, problemy kostno-stawowe, dermatologiczne, alergiczne, a nawet nowotworowe! A także dla osób, które chcą poprawić jakość swojego życia! Przede wszystkim produkty strukturalne znakomicie poprawiają przemianę materii, a to już pierwszy krok do lepszego zdrowia.

Uważam, że jedną z najważniejszych wiadomości o diecie strukturalnej jest fakt, że w dużej mierze opiera się ona na eliksirach młodości. Są to specjalnie opracowanie koktajle, które podobnie jak sama dieta strukturalna mają funkcję dostarczenia jak największej ilości składników potrzebnych organizmowi, w najmniejszej ilości kalorii. Koktajle mają różne zadania, mogą wspomagać: oczyszczanie, odżywianie, odchudzanie, odmładzanie, wygładzanie itp. Zaleca się spożywać je nawet nie stosując diety strukturalnej, są pożywne, smaczne a przede wszystkim sycące! Znakomicie zastępują śniadania lub kolacje.

Dr Marek Bardadyn jest autorem takich książek jak „Kody Młodości”, „Odchudzanie weekendowe”, „Odchudzająca książka kucharska” czy ostatni bestseller „Nałóg jedzenia”. Na stronie www.drbardadyn.pl znajdziemy mnóstwo informacji i faktów o odżywianiu strukturalnym, a także listę produktów, przepisy, propozycje koktajli i informację o książkach, a nawet test na wiek biologiczny! Zatem do dzieła! Zawsze warto spróbować.

Zobacz również:

  1. Wszystkie skuteczne diety
  2. Jak szybko schudnąć do lata?
  3. Dietetyczne przepisy
  4. Które warzywa są kaloryczne?Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

dobra lokówka
Ja też mam babyliss i jest ok. Robi fajne równe loki, albo fale,...
Sinial - co sądzicie??
ja mam i sobie chwalę :) rzeczywiście bardzo ładnie ujędrnia. Wymaga trochę cierpliwości,...
Botox na zmiany trądzikowe
Dokładnie pierwszy raz słyszę o botoksie na trądzik, mi w klinice od razu polecili...
Blizny na twarzy krępujące :(
Niestety jedyną skuteczną metodą pozbycia się blizn potrądzikowych jest laseroterapia, wiem z własnego doświadczenia, przetestowałam...