Sensualne, kobiece i pewne siebie – kobiety Obsessive

5 marca 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Kobiety ubrane w intymność – Marlena Bielińska, fotografka gwiazd, autorką niezwykle zmysłowej sesji bielizny Obsessive!

zmysłowa bielizna obsessive

Sensualne, kobiece i pewne siebie – takie są kobiety Obsessive na najnowszych zdjęciach fotografki o międzynarodowej sławie.

 Marlena Bielińska fotografuje najznakomitsze postaci współczesnej polskiej kultury i sztuki. Przed obiektywem jej aparatu pozowały nie tylko polskie gwiazdy, ale też takie sławy jak Adriana Lima czy Kate Winslet. Jest również autorką zjawiskowych sesji modowych.

Od zawsze portret kobiety wiąże się, w mojej percepcji, z jej sensualnością … więc zdjęcia, na których kobiece ciało w naturalny sposób jest „ubrane” w intymność, sprawiają mi olbrzymią przyjemność, jako odbiorcy, a kreowanie takich obrazów jest tego prawdziwą sublimacją – mówi Marlena Bielińska.

Bielizna Obsessive to tekstura materiałów i koronek, jest też subtelna i zmysłowa. Fotografka podkreśla, że uroda zestawów i ich oryginalność bardzo pomogła w wykreowaniu sensualnej narracji sesji.

bielizna nude

Bardzo zależało mi na wprowadzeniu elementu świeżości. Zadbałam, by modelki nie były przesadnie wystylizowane, by gesty i narracja były kobiece i bezpretensjonalne – mówi Marlena Bielińska. Ostatnio w kampaniach marek bielizny kobiecej popularny jest wizerunek oscylujący między skrajnościami: nadmiernie seksowny, sztuczny, wręcz prowokacyjny lub przesadnie nowoczesny, gdzie kobiecość zredukowana jest do wypłukanego z krągłości i wyrazu wizerunku enigmatycznej dziewczęcości – opowiada fotografka.

Wyjaśnia też, że modelki miały być bliskie innym kobietom – mieć charakter „dziewczyny z sąsiedztwa” – ale pewnej siebie, swobodnej w wyrażaniu własnej kobiecości i w pełni ją akceptującej.

biała bielizna

A z czym fotografce kojarzy się moc kobiecości? – Z akceptacją siebie i innych, empatią, otwartym na świat i innych ludzi umysłem, ciepłem i zmysłowością. Zdjęcia z sesji zostaną opublikowane 8 marca, z okazji Dnia Kobiet.

 

O Obsessive
Polska marka od lat produkująca zmysłową bieliznę. Sięgają po nią kobiety niemal na całym świecie. Marka stawia na różnorodność modeli, rozmiarów i rozwiązań. Chce, by w bieliźnie Obsessive WSZYSTKIE kobiety czuły się piękne, by dodawała im siły i pewności siebie.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Starzejący się pies
Starsze psy często mają problemy ze wzrokiem, warto dbać o ich dietę żeby dłużej...
Do czego pasują zielone buty?
Do brązów i czerni zdecydowanie!
Dania z pestkami
Ja mielę pestki i dodaję do panierki np. smażąc ryby...
Nietypowe dania na święta
U mnie zawsze się piecze mazurki, bo je bardzo lubimy i nie ograniczamy...