Rodzinna akcja z nagrodami

19 marca 2014, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

rrr

Czas zimowych ferii sprzyja rodzinnemu spędzaniu czasu na różne sposoby. Poniżej prezentujemy ciekawe propozycje, pozwalające zintegrować dzieci z rodzicami i odkryć nowe wspólne zainteresowania!

Dziękujemy za Wasze wypowiedzi dotyczące wyboru najciekawszych produktów zaprezentowanych w naszej akcji. Po długiej dyskusji ogłaszamy listę laureatów:

1. miejsce – Yasmine

Moje dzieciaki zaczęły śpiewać właściwie chyba wcześniej niż zaczęły mówić więc wybieram dla nich Karaoke 100 Hitów – ta gra ma same zalety, bo wystarczy im repertuaru na calutki dzień, a ja wreszcie nadgonię zaległe prace domowe:) Tylko sąsiedzi mogą cierpieć, ale… może jakoś zniosą te niebiańskie pienia moich pociech:)

2. miejsce: Zafira

Przejrzałam wszystkie uwidocznione w akcji produkty i mój wybór bezapelacyjnie padł na grę „Miasteczko” od ZabawkiArtis.pl. Ta gra łączy w sobie dobrą zabawę z edukacją. Pomaga dziecku odkryć pasję motoryzacyjną, uczy orientacji w terenie oraz wielu przydatnych rzeczy, które przydadzą się każdemu wkraczającemu w życie małemu człowiekowi. Pomaga pobudzić umysł dziecka do kontemplowania przestrzeni miejskiej w praktyce, do poznawania miasta jako całości, w której każdy element ma do spełnienia swoją rolę. Poza tym dziecko zaznajamia się tu z przydatnymi zasadami ruchu drogowego. Właśnie za to łączenie przyjemnego z pożytecznym tej grze należy się ode mnie wyróżnienie!

 Serdecznie gratulujemy!

A oto nagrody:

1. wspaniała gra idealna dla całej rodziny –„KARTY NA STÓŁ”!  Sponsorem tej nagrody jest sklep ZGRAMI.PL

karty na stól nagroda

2. książka – niespodzianka od Redakcji

 

A oto nasze propozycje ciekawego spędzania czasu w rodzinnym gronie:

Gra planszowa dla dzieci. Chińczyk 3D „Skarb na wyspie”

56735, goki, gra chińczyk

Chińczyk to gra planszowa, która ze względu na przejrzyste zasady cieszy się dużą popularnością wśród dzieci. Drewniana plansza 3D sprawia, że zabawa jest jeszcze bardziej atrakcyjna niż dotychczas. Dwa poziomy to wody oblewające trzeci poziom – wyspę. Kto pierwszy dopłynie swoimi trzema statkami i zdobędzie skarb, np. w postaci cukierka ?

Więcej informacji:  www.zielonezabawki.pl

 

Kolorowe pchełki

bj154

Klasyczna gra o przejrzystych zasadach – wygrywa gracz, który pierwszy wszystkie swoje pchełki umieści w pudełku.

Więcej informacji:  www.zielonezabawki.pl

 

Gra Miasteczko

gra_Miasteczko_Jawa

Miasteczko – to gra która dostarcza dużo świetnej zabawy, a zarazem uczy zasad ruchu drogowego i bezpiecznego poruszania się po ulicy.
Jest to doskonała propozycja na rodzinne spędzenie czasu graczy w każdym wieku od 4-latków do 100-latków.
Młodsi gracze będą mogli doskonalić swoją wiedzę a starsi ją sprawdzić.

Tradycyjne pionki zastąpiono w grze samochodzikami służb miejskich (karetka, śmieciarka, straż pożarna, samochód serwisowy) z własnym napędem, a zwykła plansza ustąpiła miejsca dużym puzzlom z których za każdym razem można ułożyć nowy układ ulic!
Dodatkowo z 8 dołączonych makiet można skleić i ustawić przy drodze domki.
Miasteczko zdobyło nagrodę na grę przyjazną dziecku w konkursie Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Więcej informacji:  www.zabawkiartis.pl

 

Puzzle Piankowe kolorowe liczby 0-9

puzzle

Super puzzle piankowe w formie maty podłogowej, składające się z 10 elementów.

Puzzle przedstawiają cyfry w różnych kolorach, które można wielokrotnie wyjmować oraz wkładać.
Pozwalają dziecku na poznanie liczb, kształtów oraz nauczenia się lepszego rozróżniania kolorów oraz rozwijają kreatywność.

Puzzle świetnie sprawdzają się jako bezpieczna podłoga.

Więcej informacji:  www.gobin.pl

 

Zajrzyj do Malowniczego. Tu zawsze jest czas, by się uśmiechnąć i porozmawiać

znak

Każdy ma swój Wymarzony Dom – miejsce, w którym może znaleźć ukojenie, szczęście i miłość. Kiedy Magda podejmuje szaloną decyzję i kupuje stary dom w Malowniczem, miasteczku u podnóża Sudetów, nie wie jeszcze, jak bardzo zmieni się jej życie. W pierwszym odruchu chce się go pozbyć, ale dom nie chce wcale pozbyć się jej. Siła kryjąca się w jego wnętrzu pozwala Magdzie odnaleźć swoje miejsce i pomóc innym:

 • Małej Marcysi, która potrzebuje mamy.
 • Krysi, która leczy złamane serca kawą migdałową, a wieczorami piecze „kłopotki”, by zapomnieć o przeszłości.
 • Michałowi, który uczy się walczyć o miłość Magdy.

„Malownicze. Wymarzony dom” to wzruszająca i pełna humoru opowieść o spełnianiu marzeń, a przede wszystkim o miłości, która zmienia życie i nadaje mu sens. Jeśli wyciągniesz rękę do innych i nauczysz się marzyć, los uśmiechnie się do ciebie.

Więcej informacji:   www.znak.com.pl

 

Niezwykła opowieść o czasie, magii i prawdziwej przyjaźni

znak emotikon1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tajemnicza dziewczynka o imieniu Momo pojawia się znikąd, ale szybko znajduje przyjaciół. Potrafi wymyślać niesamowite zabawy, słuchać jak nikt inny i cieszyć się każdą chwilą.

Niespodziewanie jej piękny świat zostaje zagrożony przez tajemniczych szarych panów, którzy kradną ludziom wolny czas i radość.

Tylko Momo jest odporna na ich czary. I tylko ona, z pomocą tajemniczego mistrza Hory i żółwicy Kasjopei, może uratować świat przed wielką szarą rozpaczą.

Więcej informacji:   www.znak.com.pl

Było sobie życie – gra planszowa

zgrami2

Edukacyjna gra planszowa „Było sobie życie” to emocjonująca zabawa idealna dla całej rodziny, w której możesz sprawdzić swoją wiedzę na temat zdrowia i ludzkiego organizmu. Cel gry jest prosty: trzeba jak najszybciej zebrać komplet żetonów z wizerunkiem Hemo.

Żeby tego dokonać: prawidłowo odpowiadaj na pytania, broń się przed atakami wirusa, wykorzystuj możliwości jakie daje pole „Szansa”, nie poddawaj się gdy trafisz na pole „Pech”. Cały czas miej się na baczności. Jeżeli jesteś pewny swego, nie bój się pojedynków. Zaskakuj innych wiedzą
i pomysłowością.

Więcej informacji:  www.zgrami.pl

 

Najpiękniejsza baśń wszech czasów

znak emotikon2

Bastian Baltazar Buks wchodzi przypadkiem do antykwariatu, gdzie znajduje starą zakurzoną księgę zatytułowaną „Nie kończąca się historia”. Czytając ją, przenosi się do cudownej krainy fantazji pożeranej przez tajemniczą Nicość. Dzieje się tak dlatego, że ludzie nie wierzą już w marzenia. Bastian musi z czytelnika zamienić się w prawdziwego bohatera tej opowieści. Tylko on może uratować Cesarzową oraz powstrzymać zagładę całej Fantazjany…

Świetna propozycja na rodzinny wieczór z książką.

Więcej informacji:   www.znak.com.pl

Sklepokawiarnia i klub dla dzieci Figa z Makiem

figa 2

W Naszej Klubokawiarni „Fidze z makiem” znajdziecie czas na słodkie nic nierobienie, twórczą zabawę, pyszną ucztę dla ciała i ducha. W czasie kiedy Wasze pociechy będą uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych w specjalnej przeznaczonej do zajęć sali, Wy będziecie mogli wyciągnąć się na kawiarnianej kanapie i w przytulnej atmosferze napić się kawy, przegryźć coś słodkiego, przejrzeć bieżącą prasę i posłuchać dobrej muzyki.

Nasza KluboKawiarnia jest przyjazna rodzinie, cicha, kameralna, panuje w niej przyjazna atmosfera. Zdaniem Klientów, każdy czuje się tu dobrze, odpoczywa i znajduje coś dla siebie.

Dla dzieci przygotowujemy różne zajęcia, warsztaty: balet, zajęcia z ceramiki czy muzyczne gordonki. Co czwartek odbywa się spotkanie z teatrem, gdzie dzieci przenoszą się w krainę bajek.

Codziennie przed południem odbywają  się zajęcia „przedprzedszkolne” – Figowe przedszkole, gdzie 2-3 latki uczą się samodzielności i przygotowują do wkroczenia w świat „prawdziwego życia przedszkolnego”.

Więcej informacji:   www.figazmakiem.edu.pl

 

Piaskownica Kulturalna w Sosnowcu

pełne logo

Piaskownica Kulturalna to miejsce pełne kultury i radości dla dzieci. To miejsce dla rodziców, którzy chcą, aby ich pociechy spędzały czas twórczo i ciekawie.
To miejsce, w który można rozwijać swoje zdolności, a także poszukiwać nowych wrażeń i umiejętności. Proponujemy zajęcia dla dzieci z zakresu technik plastycznych, ruchowe, kulinarne, naukowe, teatralne. Organizujemy również przyjęcia urodzinowe, imieninowe dla dzieci.

Piaskownica Kulturalna to bardzo kolorowe i przyjazne miejsce. Latem na zamkniętym podwórku kamienicy organizujemy spektakle dla dzieci. Zachowując ich niestandardową formę, chcemy, aby dzieci czuły się dobrze, chętnie w nich uczestniczyły i cieszyły się kulturą.

Więcej informacji: www.piaskownicakulturalna.pl

 

Wesoła i szybka gra Dobble – REBEL.pl

dobble 500x500

Idealna recepta na nudę dla dorosłych, ale też dla dzieci. Gra, w której liczy się spostrzegawczość i refkles – kto pierwszy dostrzeże wspólny symbol na dwóch kartach i nazwie go, pozbywa się swojej karty. A to dopiero pierwszy z 5 proponowanych sposobów na granie w Dobble! Niecodzienne, okrągłe karty mieszczą się w niewielkiej, niezwykle trwałej, metalowej puszcze, którą można wszędzie ze sobą zabrać i wyjąć, gdy tylko znajdzie się 10 minut wolnego czasu lub gdy zaczyna wiać nudą (lub gdy dzieci zaczynają szaleć i przeszkadzać ;) ). Nic tak nie rozkręca imprezy jak Dobble!

Więcej informacji:  www.rebel.pl

 

Świat Małego Księcia na wyciągnięcie ręki – REBEL.pl

maly ksiaze 500x500

Mały Książę to doskonała gra w układanie kafelków, inspirowana i zdobiona grafikami prosto ze słynnej książki Antoine’a de Saint-Exupéry’ego. W tej grze każdy przyjaciel Małego Księcia buduje dla niego własną planetę, dom dla jego ukochanych zwierząt (lisa, owcy, słonia i węża) i postaci, które Mały Książę spotkał w czasie swojej podróży. Gra jest niezwykle prosta i tak wciągająca, że żaden rodzic nie będzie się przy niej nudził, a dziecko bez problemu sobie z nią poradzi. Ta gra zagości na Waszym stole na wiele lat. Grę poleca Czwórka Polskie Radio.

Więcej informacji:  www.rebel.pl

 

Story Cubes – REBEL.pl

StoryCubes 500x500

Niezwykłe kostki opowieści przeniosą każdego w nieograniczony świat wyobraźni. Dziewięć kostek, 54 obrazy, nieskończona ilość opowieści! Każda kostka to sześć niepowtarzalnych symboli, na podstawie których układacie baśń, zaczynając od „Dawno, dawno temu…” . Jednak symbole mają być tylko inspiracją, bo w tej grze nie ma przegranych – wszyscy układacie najpiękniejszą, najśmieszniejszą, a może najbardziej poruszającą opowieść, jaką wyobraźnia Wam podpowie. Kostki zajmują tak mało miejsca, że można nosić je nawet w kieszeni spodni i wyjąć w nagłej potrzebie, gdy zawieje nudą, gdy trzeba uspokoić dzieci, gdy czas przełamać lody w nowym towarzystwie. Story Cubes są idealne w każdej sytuacji! Podstawowy zestaw kostek można dla urozmaicenia zabawy mieszać z innymi wersjami (Podróże, Akcje) czy trzykostkowymi dodatkami (Baśnie, Prehistoria, Poszlaki).

Więcej informacji:  www.rebel.pl

 

Auto. Układanka logiczna Smart Games – zgrami.pl

zgrami

„Auto” – układanka logiczna Smart Games – to drewniana gra, która rozwinie zdolności twojego dziecka. Czy twoje dziecko potrafi zbudować ciężarówkę? Jej kształt pozostaje zawsze ten sam, ale rośnie stopień trudności przy układaniu kolejnych wariantów. Nie zapomnijcie, że oczy autka muszą obserwować drogę.

Koordynacja ręka-oko oraz koordynacja ruchowa jest rozwijana, gdy najmłodsi gracze ustawiają klocki na podwoziu ciężarówki, a później bawią się nią w rajd.

Będziesz zaskoczony tym, że istnieje o wiele więcej możliwości zbudowania ciężarówki z 4 klocków niż możesz przypuszczać. Klocki mogą być układane zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej.
Więcej informacji: www.zgrami.pl

Butik Cafe BéBé

baner

Butik Cafe Bébé to miejsce wyjątkowe. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasi Klienci mieli dostęp do artykułów z najwyższej półki.
Starannie selekcjonujemy przedmioty, które prezentujemy Gościom tak aby spełniały najwyższe wymagania, by zapewniały szczęście oraz radość Dzieciom, dawały przyjemność i satysfakcję Rodzicom i rozpieszczały zmysły całej Rodziny.
W Butiku Cafe Bebe znajdą Państwo oryginalnie zabawki a także wyposażenie idealnego pokoju dziecięcego

Wychodząc naprzeciw potrzebom Rodzin, prezentujemy starannie wyselekcjonowane prezenty dla Dziecka i młodej Mamy.
Najważniejszą misją dla nas jest zadowolenie Całej Rodziny oraz pokazanie piękna w każdym prezentowanym przedmiocie.
Każda oferowana przez nas rzecz jest najwyższej jakości.

Serdecznie zapraszamy do Butiku Cafe Bebe.

Więcej informacji:   www.butikcafebebe.pl

Zumba Fitness World Party

techland

Przenieś się ze swoimi treningami do Brazylii, na Hawaje i jeszcze dalej. Czeka na Ciebie emocjonująca podróż, pełna egzotycznych kultur i rytmów z całego świata. Poszerz swoje horyzonty dzięki 40 spalającym kalorie technikom i ponad 30 stylom tańca. Tańcz ze swoimi dzieciakami oraz partnerem!  Zamień swoją domową siłownię w globalną fitnessową imprezę rodzinną!

Cechy Gry:

 • Podróżuj do 7 różnych lokacji w nowym trybie World Tour
 • Idealna propozycja dla całej rodziny!
 • Weź udział w 45 lekcjach, ustal cele, dobądź nagrody i spersonalizuj swój trening
 • Tańcz z 14 światowej klasy instruktorami
 • Poznaj kroki w rozszerzonych samouczkach
 • Twój trening Podkręcają: Lady Gaga, Pitbull, Zedd, Daddy Yankee, Cazzette, Claudia Leitte, Priyanka, Marc Anthony, Emeli Sande, Ziggy Marley I Wielu Innych!

Więcej informacji:   www.wirtualnypunkt.pl

 

Karaoke Mini Mini Plus

techland 2

Najlepszych hity znanej i lubianej Rybki MiniMini teraz w wersji karaoke.

Idealna zabawa muzyczna dla najmłodszych. Śpiewaj, baw się i zdobywaj punkty, bawiąc się razem z Rybką MiniMini przy najbardziej znanych utwory.

Do zestawu dołączany jest profesjonalny mikrofon

Cechy gry:

 • Wspaniała zabawa dla najmłodszych i ich rodziców
 • Oryginalne teledyski z podkładem muzycznym
 • 3 różne tryby gry: solo, pojedynek i impreza
 • Rozwija muzyczne umiejętności dzieci
 • Doskonała pomoc przy nauce śpiewania i czytania
 • Intuicyjna obsługa programu pozwala samodzielnie bawić się
 • Nie potrzebuje komputera, działa również z odtwarzaczami DVD*

Więcej informacji:  www.wirtualnypunkt.pl

 

Karaoke 100 HITÓW

yechland3

Kolejna odsłona jednego z najpopularniejszych Karaoke ostatnich lat!
Karaoke 100 Hitów to kolejna edycja jednej z najlepiej sprzedających się gier muzycznych.
Idealnie sprawdza się zarówno na imprezy z przyjaciółmi, jak i niedzielne popołudnia z rodziną.
Karaoke 100 Hitów potrafi ocenić śpiew dzięki czemu gracz może zdobywać punkty, rozwijać swoje zdolności wokalne, a także rywalizować z przyjaciółmi.
Do gry w zestawie dołączony jest mikrofon.
Produkt działa również w odtwarzaczach DVD.
Cechy gry:
 • Punkty przyznawane są za prawidłowo zaśpiewane frazy
 • Aż 100 piosenek z trzech kategorii: polskie nowości, zagraniczne hity oraz polskie klasyki
 • Różne tryby rozgrywki: solo, szybka gra lub impreza
 • Kilka poziomów trudności: od nowicjusza do mistrza śpiewu
 • Do wyboru: śpiewaj sam z rodziną bądź z przyjaciółmi

Więcej informacji:  www.wirtualnypunkt.pl

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

37 komentarzy do Rodzinna akcja z nagrodami

 1. avatar kasia1k pisze:

  Było sobie życie – gra planszowa
  Gry nie znam, pamietam jednak filmy puszczane w TV kiedy byłam dzieckiem. Cudowne, edukacyjne, zrobione w tak przystęony dla dzieci sposób, coś pięknego. Ubolewam ze tak mało odcinkow było i ze nie ma powtorek, co jest dla mnie dziwne. Beznadziejne filmy puszczane sa kilka razy w roku, a o mądrych się zapomina. Nawet w chwili obecnej chetnie bym je obejrzala. Podejrzewam ze gra jest rownie rozwijająca.

 2. avatar anikirax pisze:

  Myślę, że karaoke to najlepszy sposób – od małego pamiętam tę zabawę, gdzie łączyły nas śmiechy, wszystkie tonacje głosu i cudowny humor po wszystkim! No i ta energia! Śmiało tata może być Iglesiasem, a mama Lady Gagą, nie mówiąc o dzieciach, które znają każdy język, to nic, że nawet i takie, których nikt nie zna…;) Ubaw po pachy, za darmo, bez wychodzenia z domu, w najbliższym gronie, światła niczym blask reflektorów oraz najlepsi fani pod słońcem!

 3. avatar małgosia pisze:

  Wybrałam bez wahania „Pchełki” – gra z mojego dzieciństwa :) W dobie wirtualnych- nie zawsze „mądrych” gier- ta prosta, nieskomplikowana zabawa w „pchełki”, wbrew pozorom dostarcza mnóstwo przyjemności. Chętnie znów zagrałabym tymi małymi ,kolorowymi „guziczkami”. Zabawa dla całej rodzinki doskonała-zapewniam :)

 4. avatar topik4433 pisze:

  Wycieczki rowerowe to nasza rozrywka ulubiona,
  po których całą rodzina jets bardzo odprężona.
  Bo rower zapewnia bezkresne wojaże,
  i sprawia, że uśmiech zdobi nasze twarze.
  Mnóstwo frajdy i niezapomniane chwile,
  a nad naszymi głowami kolorowe motyle.
  Pośród leśnych ścieżek szum strumyka,
  i od czasu do czasu ptak obok przemyka.
  Te wspólne chwile bardzo nas zbliżają,
  i rodzinne więzi bardzo zacieśniają.

 5. avatar Zafira pisze:

  Przejrzałam wszystkie przedstawione w akcji produkty i mój wybór bezapelacyjnie padł na grę „Miasteczko” od ZabawkiArtis.pl. Dlaczego? Ta gra łączy w sobie dobrą zabawę z edukacją. Pomaga dziecku odkryć pasję motoryzacyjną, uczy orientacji w terenie oraz wielu przydatnych rzeczy, które przydadzą się każdemu wkraczającemu w życie małemu człowiekowi. Pomaga pobudzić umysł dziecka do kontemplowania przestrzeni miejskiej w praktyce, do poznawania miasta jako całości, w której każdy element ma do spełnienia swoją rolę. Poza tym dziecko zaznajamia się tu z przydatnymi zasadami ruchu drogowego. I właśnie za to łączenie przyjemnego z pożytecznym tej grze należy się ode mnie wyróżnienie!

 6. avatar Karolina pisze:

  Wolny czasz dziećmi zawsze musi być spędzony aktywnie i atrakcyjnie dla maluchów wtedy mamy pewność że dzieci są zadowolone. Kiedy słyszę…mamo,tato nudziii mi się…(a za oknem pada deszcz) Szybko wyciągamy kredki,bloki,papier kolorowy,klej i plastelinę,łyżki plastikowe i wszytko co tylko wpadnie nam w ręce wspólnie tworzymy… Po paru minutach powstają pacynki na łyżkach a zaraz potem ja i mój mąż szykujemy teatrzyk oczywiście główne role mają pacynki dzieci-radość jest niesamowita :) Kiedy pogoda za oknem pozwala nam na szalone spędzenie czasu na dworze wtedy nasza maszyna idzie w ruch! Obowiązkowo spacer po lesie i obiad na łonie natury.Moje dzieciaczki uwielbiają piknik a pieczone kiełbaski smakują wyśmienicie :)Dodatkowo zawsze wspólnie gramy w piłkę,jeździmy na rowerach czy też malujemy arcydzieła na dworze :) Kiedy mamy za sobą spacer wtedy wybieramy się na basen,do teatru czy Zoo…. Wspólne spędzaniu czasu to dla nas pasja :)

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Wypełnianie zmarszczek - Restylane
Głębokie zmarszczki powstają głęboko w skórze, a tam żaden krem nie dotrze...
mleczko do demakijażu
Dla mnie mleczka są za tłuste i za ciężkie, wolę płyny micelarne
Sklep CCC
Kiedyś to był tani skklep, ale teraz tylko w promocji coś jest tam...
Masaż ultradźwiękowy
Zawsze te urządzenia do użytku domowego mają mniejsze działanie, bo wiadomo że klienta...