Konkurs Bioxsine Polska – wyniki!

20 marca 2014, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

_ec0x1

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Czytelnikom oraz Fanom na Facebooku za udział w zabawie konkursowej pod patronatem Bioxsine Polska. Do wygrania były dwa zestawy – kuracja dla wypadających włosów!

Wypadanie włosów to proces naturalny. Jednak aż 80% mężczyzn skarży się na przerzedzoną fryzurę. Problem zaczyna się po pierwszej, dziennej setce wypadających włosów. Za nią przychodzi kolejna i jeszcze następna. A potem nie pozostaje już nic. Złożony proces utraty włosów można jednak zahamować. Pomogą w tym produkty Bioxsine – szampon i serum przeciw wypadaniu włosów posiadają potwierdzoną w 90% skuteczność działania.
Potwierdzona w 90% skuteczność działania. Ziołowa i unikalna mieszanka minerałów i aminokwasów, tworząca BIOCOMPLEX B11. Tysiące zadowolonych klientów na całym świecie. Tak prezentuje się historia produktów Bioxsine – szamponu i serum przeciw wypadaniu włosów, które szturmem podbijają polski rynek.

ZADANIE KONKURSOWE: Wymień jedną z cech szczególnych produktów Bioxsine.

Podpowiedzi i odpowiedzi znajdziecie na stronie Bioxsine Polska – TUTAJ.

ODPOWIEDZI prosimy wpisywać w komentarzach pod artykułem konkursowym na portalu lub na Facebooku, dopuszczalne wiadomości prywatne na naszą skrzynkę FB.

WARUNKIEM udziału w zabawie jest polubienie strony FB Bioxsine Polska – TUTAJ.

NAGRODAMI w konkursie były 2 (dwa) zestawy produktów do włosów Bioxsine o wartości rynkowej ok. 250,00 zł. W skład zestawu wchodzi: szampon i serum.

Na drodze losowania, a także celem wyróżnienia zauważalnej aktywności (o tak!) spośród nadesłanych odpowiedzi laureatkami konkursu zostały:

1. Bożena Osowiecka
2. Magdalena Musińska

GRATULUJEMY! Bardzo prosimy o przesłanie pełnych danych kontaktowych na adres: [email protected]

Zapraszamy do odwiedzania strony FB Bioxsine Polska – TUTAJ.

_biox1

O NAGRODACH:

Niesławne zakola mogą tworzyć się już po dwudziestce, jednak proces wypadania włosów najbardziej przyspiesza po ukończeniu czterdziestego roku życia. Winne są hormony, DHT – aktywna forma testosteronu, zła dieta, choroby, stres oraz… niewłaściwa pielęgnacja. Nauka i natura dała nam jednak możliwość opóźnienia pewnych naturalnych, aczkolwiek niewygodnych dla nas procesów. Takie połączenie zastosowali naukowcy tworząc produkty Bioxsine.
Powiedz STOP łysieniu
Pochodzące z międzynarodowego koncernu kosmetycznego BIOTA produkty Bioxsine posiadają w swoim składzie unikalny BIOCOMPLEX B11, którego działanie skutecznie hamuje proces wypadania włosów. Potwierdzają to badania, przeprowadzone przez cenione ośrodki badawcze takie jak Dermatest Germany.
W wyniku połączenia siły ziół i technologii opracowano unikalny BIOCOMPLEX B11, wchodzący w skład tych unikanych kosmetyków. Z naukowego punktu widzenia działanie produktów polega na zapobieganiu łączeniu się enzymu 5 alfa R1 z testosteronem, które prowadzi do powstawania jego aktywnej formy DHT ( to właśnie DHT jest główną przyczyną wypadania włosów u mężczyzn). BIOCOMPLEX B11, dzięki zawartym w nim substancjom eliminuje problem powstawania DHT, a przez to zapobiega wypadaniu włosów. W praktyce, regularna kuracja szamponem i serum Bioxsine zapobiegła wypadaniu włosów u 90% stosujących go osób. Zwiększenie ilości włosów w trakcie  dwumiesięcznej kuracji zaobserwowało 80% badanych.
Aż 70% osób, które stosowały szampon Bioxsine przez okres, co najmniej dwóch miesięcy, zauważyło znaczne zahamowanie procesu wypadania włosów, a 40% zwiększenie ich ilości. Natomiast równoczesne stosowanie szamponu i ampułek (serum) Bioxsine zapobiegło wypadaniu włosów u 90% stosujących go osób. Zwiększenie ilości włosów w trakcie  dwumiesięcznej kuracji zaobserwowało 80% badanych.

_b__szampon
Mężczyźni, którzy borykają się z problemem wypadających włosów powinni podjąć natychmiastowe działania, aby uniknąć pojawiania się zakoli oraz przedwczesnego łysienia. Wśród szeroko dostępnych preparatów warto zwrócić uwagę na takie, które łączą tradycyjne zastosowanie siły ziół z nauką i technologią, wykorzystującą minerały i aminokwasy. To właśnie one działają kompleksowo i skutecznie” – mówi Tomasz Chmielecki, dyrektor marketingu polskiego oddziału BIOTA. „Produkty BIOTA Laboratories działają bezpośrednio na przyczynę łysienia. Zapobiegając łączeniu się enzymu 5 alfa R1 z testosteronem, które prowadzi do powstawania jego aktywnej formy DHT. To właśnie DHT jest główną przyczyną wypadania włosów. Biocomplex B11, dzięki zawartym w nim substancjom eliminuje problem powstawania DHT, a przez to zapobiega wypadaniu włosów” – dodaje.
Istotnym czynnikiem, który determinuje zahamowanie procesu wypadania włosów jest regularność działania. Pielęgnacja kosmetykami, zmiana diety i przyjmowanie odpowiednich suplementów powinno trwać minimum kilka tygodni.

Produkty marki Bioxsine zostały opracowane w taki sposób, aby każdy zestaw mógł zapewnić pełną kurację. Na aptecznych półkach znajdziemy również trzy rodzaje szamponu: do włosów przetłuszczających się, normalnych oraz szampon przeciwłupieżowy. Pozwoli to w idealny sposób dobrać preparat do problemu skóry naszej głowy. Stosowanie szamponu oraz serum Bioxsine jest bardzo proste i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów pracy. Szampon o bursztynowo miodowym kolorycie używamy tak jak każdy inny. Natomiast serum nakładamy na osuszone włosy i pozostawiamy na głowie przez minimum osiem godzin. Co ważne, preparaty Bioxsine nie zawierają również obciążających i niszczących składników oraz detergentów.
Sugerowane ceny detaliczne: Szampon 42,00 pln  Serum 199,00 pln.

_b__serum

****
Koncern kosmetyczny BIOTA Laboratories od ponad dekady buduje silną pozycję w segmencie dermokosmetyków na całym świecie. Firma posiada własne laboratoria opracowujące formuły produktów oraz prowadzące badania naukowe. Produkty BIOTA łączą w sobie unikalne roślinne składniki  (m.in. endemiczne zioła) z doświadczeniem naukowym, co daje bardzo wysoką skuteczność ich działania. Filozofia Biota oparta jest o wiedzę na temat ludzkiego ciała składającego się z 59 pierwiastków, które występują również w ziemi. Te cenne dla skóry składniki przenikają z ziemi do roślin, a laboratoria Biota zadbały aby znalazły się one w szamponie Bioxsine. Budowa skóry głowy i szamponu sprawia, że zawarte w szamponie pierwiastki są dobrze przyswajane zapewniając maksimum skuteczności bez skutków ubocznych.  Jakość produktu potwierdzają badania instytutów badawczych, m.in. cenionego Dermatest Germany.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

109 komentarzy do Konkurs Bioxsine Polska – wyniki!

 1. avatar grena pisze:

  Jedną z cech szczególnych produktów Bioxsine jest ziołowa i unikalna mieszanka minerałów i aminokwasów, która tworzy BIOCOMPLEX B11. BIOCOMPLEX B11 zapobiega wypadaniu włosów, zagęszcza je i wzmacnia.
  Ale tak naprawdę chyba najważniejszą i wyjątkową cechą produktów Bioxsine jest ich udowodniona skuteczność :)Badania i potwierdzona 90% skuteczność mówią same za siebie :)

 2. avatar Sara pisze:

  Witam! Szczególną cechą produktów Bioxsine jest SKUTECZNOŚĆ. To nie tylko uświadamianie sobie i wmawianie,że produkty działają lecz ich szybkie działanie już po pierwszym użyciu. Pozdrawiam! ;)

 3. avatar beatkaa84 pisze:

  PRODUKTY BIOXSINA SĄ OPRACOWANE NA BAZIE NATURALNYCH WYCIĄGÓW Z ROŚLIN:)
  I TO JEST DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE;)

 4. avatar AgaWojtk pisze:

  Skład produktów Bioxsine odpowiada składowi chemicznemu ludzkiej skóry, bowiem do ich wytwarzania firma korzysta z dobrodziejstw roślin, które pochłaniają z ziemi 59 pierwiastków tych samych z których składa się ciało człowieka.

 5. avatar Ala pisze:

  Cecha szczególna i cała tajemnica tkwi w wyjątkowym składniku, BIOCOMPLEX B11, który jest unikalną i opatentowaną mieszanką wyciągów ziołowych, opracowaną przez naukowców z laboratoriów BIOXSINE. Ten delikatny dla skóry, a zarazem mocny wyciąg z ziół można znaleźć wyłącznie w produktach BIOXSINE. Jego skuteczność w zapobieganiu wypadaniu włosów została udowodniona klinicznie.

 6. avatar Mikołaj pisze:

  Szczególną cechą produktów jest składnik BIOCOMPLEX B11, który delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy, a jednocześnie skutecznie zapobiega wypadaniu włosów,wzmacniając je oraz poprawiając ich gęstość.
  Natomiast szczególną cechą firmy BIOTA Laboratories jest to, że z wypadania włosów nie robią problemu, ale znajdują rozwiązanie!

 7. avatar NaWidelcu pisze:

  Szczególną cechą produktów jest składnik BIOCOMPLEX B11, który delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy, a jednocześnie skutecznie zapobiega wypadaniu włosów, zagęszcza je i wzmacnia.
  Szczególną cechą firmy jest to, że z wypadania włosów nie robią problemu, ale znajdują rozwiązanie!

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Tanie dodatki
Ja lubię niedrogie dodatki, bo nie przywiązuję się do biżuterii na co dzień wybieram...
Filmy
To ja ostatnio oglądałam "Rytuał". Całkiem przyjemny. Teraz na dziś planujemy obejrzeć jakiś triller....
Seriale
Mnie mega wciągneła "Chyłka". Zazwyczaj nie oglądam polskich seriali ale ten jest świetny,...