Kolekcja firan na markizecie firmy HAFT S.A

24 marca 2014, dodał: gutpr

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Wiele osób szukając odpowiedniej dekoracji okiennej skłania się ku tradycji, wybierając haftowane firanki. Różnorodność modeli tego typu firan sprawia, że często decydujemy się na mniej standardowe wykonanie, które przełamie klasyczną formę i doda oknom intrygującego charakteru. Doskonałym pomysłem są firanki na markizecie Fabryki Firanek i Koronek HAFT S.A. Finezyjne zdobienia, zwiewna forma i przykuwający uwagę kształt sprawiają, że firanki te zdobywają coraz większe uznanie.

Za efekt subtelności tego typu firan odpowiada głównie sama markizeta. Lekki splot włókien nadaje jej niebywałej miękkości, dzięki czemu wykonana z niej firana, wyposażona dodatkowo w taśmę marszczącą, swobodnie się układa, tworząc regularne fale.

Nowa odsłona zasłony

HAFT_SA_firana_na_markizecie_20238

Warto zwrócić uwagę na zupełnie nową odsłonę klasycznych dekoracji okiennych. Efektowne wrażenie wywierają firany na markizecie firmy HAFT S.A, która ostatnio wzbogaciła rynek wnętrzarski o 5 nowych modeli firan haftowanych. Lekkie, eteryczne, subtelnie osłaniające okna nie mają nic wspólnego ze swymi dawnymi wersjami.  To już nie tylko zwykłe, wiszące w oknach firany, lecz przykuwające uwagę ozdoby opatrzone oryginalnymi wyszywanymi aplikacjami.

HAFT_SA_firana_na_markizecie_20248

Wśród nowych propozycji można znaleźć 2 rodzaje firan – o prostej lub falistej linii wykończenia. Pierwszy typ reprezentowany jest przez modele 20238 i 20241 posiadające 160 cm wysokości oraz 300 cm długości.  Obie firany posiadają kilka rzędów haftów o lekkich kwiatowych wzorach, które wyróżniają się na tle delikatnej siateczki.

HAFT_SA_firana_na_markizecie_20259

Firma proponuje jednocześnie firany na markizecie wykończone delikatnie zaokrągloną linią. Są wśród nich modele 20248, 20252 oraz 20259, również o wymiarach 160×300 cm. Dla tych fasonów charakterystyczna jest gładka siateczka ozdobiona jedynie pojedynczym pasem dekoracyjnych haftów. Kwiatowe ornamenty dodają tym firanom niebywałego wdzięku i lekkości. Wszystkie nowości z kolekcji HAFT S.A. występują zarówno w kolorze białym, jak i kremowym.

Samodzielne ułożenie firan w efektowny sposób nie jest takie proste, jak może się wydawać. Idealnie symetryczne fale wymagają sporo wprawy i pracy. W przypadku firanek haftowanych na markizecie nie ma takiego problemu, gdyż są one praktycznie bezobsługowe. Dzięki temu, że producent wyposażył wszystkie nowe modele w taśmę marszczącą samo zawieszanie i układanie firan jest niezwykle proste, a osiągnięcie efektu równych fal przychodzi bez żadnego wysiłku.

Pomysłowa propozycja firmy HAFT S.A. sprawia, że modele firan na markizecie są nie tylko piękną i urokliwą ozdobą, ale jednocześnie – dzięki swej specyfice – są praktycznym rozwiązaniem.

FIRANKI HAFTOWANE NA MARKIZECIE

Lp    Symbol    Nazwa wyrobu    Kolory    długość w cm    Szerokość w cm    Cena brutto zł/szt

1    20238    firana haftowana    biała, krem    160    300    123,60 zł
2    20241    firana haftowana    biała, krem    160    300    137,50 zł
3    20248    firana haftowana    biała, krem    160    300    109,80 zł
4    20252    firana haftowana    biała, krem    160    300    96,50 zł
5    20259    firana haftowana    biała, krem    160    300    103,70 zł

Producent: Fabryka Firanek i Koronek HAFT S.A.
ul. Złota 40
62-800 Kalisz
www.haft.com.pl

Fabryka Firanek i Koronek HAFT S.A. to niekwestionowany lider na rynku firanek oraz jedyny na skalę przemysłową producent wyrobów haftowanych w Polsce.  Firma prowadzi swoją działalność produkcyjną w oparciu o dwie niezależne technologie: technologię dziewiarską i technologię hafciarską. HAFT S.A. dostarcza na rynek firany i lambrekiny metrażowe w tym: żakardowe oraz haftowane, konfekcje stołową: obrusy, bieżniki i serwetki żakardowe, tkaninowe, plamoodporne oraz gipiurowe,  konfekcje okienną: firanki tkaninowe oraz żakardowe w postaci m.in.: kompletów okiennych, paneli okiennych, firanek makaronowych (typu spaghetti), firanek siatkowych oraz firanek klasycznych, wyroby haftowane wykorzystywane do produkcji konfekcji damskiej i dziecięcej oraz maryjnej m.in.: tkaniny hatowane, tkaniny gipiurowe, koronki haftowane i gipiurowe, kołnierzyki, wykrojniki, emblematy, aplikacje itp,, flagi narodowe oraz maryjne.  Lista wyrobów Fabryki Firanek i Koronek HAFT S.A. nigdy nie jest zamknięta, bowiem młoda, wykwalifikowana i ambitna kadra, z doświadczonym Zarządem na czele, wie jak działać w warunkach gospodarki rynkowej, wyczuwa koniunkturę i modę, nie obawia się kreowania nowych trendów i kształtowania dobrego gustu.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Nasze mniejsze i większe kłamstwa:)…
Ja najczęściej unikam decyzji, jak ktoś pyta o coś niewygodnego dla mnie...
Jak sprawdzić fachowców od remontu?…
Myślę, że w czasie remontu warto pokazać to, co już zrobili komuś zaufanemu,...
Opieka medyczna
W ogóle chyba idziemy w tę stronę co USA, wydaje mi...
Zbieractwo i zakupoholizm
Tego nałogu się nie kontroluje, wolna przestrzeń jest dla takiej osoby brakiem, trzeba ją wypełnić...