URODA I ZDROWIE

Gwiazdy na spotkaniu – STOP! Od dziś kocham swoje ciało

12 grudnia 2012, dodał: Redakcja

STOP! Od dziś kocham swoje ciało


Każda kobieta na kuli ziemskiej zapytana o swój wygląd znajdzie jakiś mankament i powód do narzekań, a nie powinno tak być! Wszak jesteśmy przedstawicielkami płci pięknej nie tylko z nazwy! Aby utwierdzić Panie o ich naturalnym, wyjątkowym pięknie firma Noble Health zorganizowała konkurs o charakterze delikatnie protestacyjnym zatytułowany „STOP! Od dziś kocham swoje ciało”.

Prosiliśmy, aby kobiety podzieliły się z nami tym co uważają za piękne w swoim ciele w ramach tej swoistej „terapii”. Czytając wypowiedzi, które nam nadesłano trudno było nie wpaść w zachwyt nad tym jak potrafimy uwolnić zdrową autopochwałę, która leży u podstawy samoakceptacji i docenienia walorów własnego ciała! Postanowiliśmy podzielić się wynikami tej akcji dlatego zorganizowaliśmy mikołajkowe śniadanie prasowe pod hasłem “Stop! Od dziś kocham swoje ciało!”

Gośćmi spotkania były m.in: ambasadorka marki – Magdalena Modra, Ewa Pacuła, Anna Bosak, Katarzyna Romanowska, Aldona Orman, Katarzyna Paskuda, Aleksandra Kisio, Anna Samusionek i Jolanta Borowiec. Kobieta szczęśliwa i uśmiechnięta naturalnie promienieje, dlatego nie zawsze powinnyśmy zaczynać od inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej i zmienić się od stóp po koniuszek włosów, aby być „uznane” za piękne – podsumowuje Agnieszka Owczarek, Prezes Zarządu Noble Health Sp. z o.o..

Noble Health to firma którą tworzą kobiety, dlatego tak dobrze rozumiemy ich potrzeby. Większość kobiet szuka akceptacji głównie w oczach innych, a właściwie męskich oczach… . Na pierwszym miejscu powinno być jednak nasze zdanie, a dopiero potem męskie uwagi – dodaje Agnieszka Owczarek.

Oto kilka wypowiedzi, które można traktować jak poranną mantrę- aby każdego dnia upewniać się, że jesteśmy naturalnie piękne, programowanie własnej podświadomości wprawi nas we wspaniały nastrój bez względu na aurę panującą za oknem. Pamiętajmy, że zdrowe odżywianie, naturalna suplementacji i regularna aktywność fizyczna pozwolą na szlifowanie diamentu jakimi są nasze kobiece kształty!

Najbardziej w swoim ciele kocham to, że jest takie niepowtarzalne. Ze wszystkim swoimi niedoskonałościami czy zbędnymi kilogramami, ale to właśnie one czynią nasze ciało niezwykłym.

Najbardziej w moim ciele kocham swój brzuch. Choć nie jest on ani płaski, ani jędrny ani umięśniony uważam, że to jedna z najbardziej kobiecych części mego ciała- właśnie tam przez 9 miesięcy rozwijała się moja kochana córeczka. Nie wstydzę się teraz ani dodatkowych fałdek, ani wystających boczków ani niewielkiego nadmiaru tłuszczyku na moim mięciutkim brzuszku:)


Swoje ciało mogę kochać lub nienawidzić, ale wciąż pozostaje ono moją własnością na czas życia na ziemi. W chwili pojawienia się na ziemi otrzymałam ciało, w którym mieszka moja istota duchowa. W tym ciele mieści się moje prawdziwe „ja” wszystkie nadzieje, marzenia, obawy, myśli, oczekiwania i przekonania czyniące ze mnie niepowtarzalnego człowieka.


Syreną nie jestem i wyglądem przypominam raczej dorodną gruszkę. Ale kocham całą swoją sylwetkę, nawet mały biust i pełne biodra. W końcu to prawdziwa słowiańska uroda i po prostu nie wypada się jej wstydzić. Grunt to posiadać umiejętność podkreślania swoich atutów i dyskretnego tuszowania niedoskonałości. Uwielbiam gruszki – owoc z charakterem ;)

To zabawne, ale odpowiedź na to pytanie wcale nie jest prosta, jakby się z pozoru mogło wydawać… Zastanawiając się nad tym co w sobie kocham najbardziej, z każdą chwila odkrywałam jakieś niedoskonałości – a to zbyt wystający brzuszek, potem zbyt mały biuścik, nogi też w zasadzie mogły być dłuższe, no a pośladki od dawna pozostawiają wiele do życzenia :) Dlatego myślę, że najbardziej w swoim ciele kocham to, iż jest zdrowe, silne i ma zdolność do zmian – tak! Uważam, że jest plastyczne i to od nas w dużej mierze zależy jak ono wygląda – od naszego trybu życia oraz odpowiedniej pielęgnacji. I kocham to że… to właśnie moje sprawne ciało pozwala mi się cieszyć pełnią życia!!!

Portal urodaizdrowie.pl był patronem medialnym akcji STOP! Od dziś kocham swoje ciało!Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Mikrofalówka?
Racja, a do tego pożera prąd - ja nie używam jej...
Koronawirus - Wasze historie, ostrz…
Ostrzegam przed oszustwami typu sprzedaż leku na koronawirusa (bo go jeszcze nie ma!), ostatnio...
Czy stosował ktoś produkty konopne?…
Tylko jak sprawdzić, czy dany produkt jest naprawdę cenny zdrowotnie a nie tylko nazwany...
oszczędzanie ;)
Promocje też są fajne, ja kupiłam ostatnio w lidlu taniej kaszę gryczaną,...