Gwiazdy na spotkaniu – STOP! Od dziś kocham swoje ciało | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Gwiazdy na spotkaniu – STOP! Od dziś kocham swoje ciało

12 grudnia 2012, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

STOP! Od dziś kocham swoje ciało


Każda kobieta na kuli ziemskiej zapytana o swój wygląd znajdzie jakiś mankament i powód do narzekań, a nie powinno tak być! Wszak jesteśmy przedstawicielkami płci pięknej nie tylko z nazwy! Aby utwierdzić Panie o ich naturalnym, wyjątkowym pięknie firma Noble Health zorganizowała konkurs o charakterze delikatnie protestacyjnym zatytułowany „STOP! Od dziś kocham swoje ciało”.

Prosiliśmy, aby kobiety podzieliły się z nami tym co uważają za piękne w swoim ciele w ramach tej swoistej „terapii”. Czytając wypowiedzi, które nam nadesłano trudno było nie wpaść w zachwyt nad tym jak potrafimy uwolnić zdrową autopochwałę, która leży u podstawy samoakceptacji i docenienia walorów własnego ciała! Postanowiliśmy podzielić się wynikami tej akcji dlatego zorganizowaliśmy mikołajkowe śniadanie prasowe pod hasłem “Stop! Od dziś kocham swoje ciało!”

Gośćmi spotkania były m.in: ambasadorka marki – Magdalena Modra, Ewa Pacuła, Anna Bosak, Katarzyna Romanowska, Aldona Orman, Katarzyna Paskuda, Aleksandra Kisio, Anna Samusionek i Jolanta Borowiec. Kobieta szczęśliwa i uśmiechnięta naturalnie promienieje, dlatego nie zawsze powinnyśmy zaczynać od inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej i zmienić się od stóp po koniuszek włosów, aby być „uznane” za piękne – podsumowuje Agnieszka Owczarek, Prezes Zarządu Noble Health Sp. z o.o..

Noble Health to firma którą tworzą kobiety, dlatego tak dobrze rozumiemy ich potrzeby. Większość kobiet szuka akceptacji głównie w oczach innych, a właściwie męskich oczach… . Na pierwszym miejscu powinno być jednak nasze zdanie, a dopiero potem męskie uwagi – dodaje Agnieszka Owczarek.

Oto kilka wypowiedzi, które można traktować jak poranną mantrę- aby każdego dnia upewniać się, że jesteśmy naturalnie piękne, programowanie własnej podświadomości wprawi nas we wspaniały nastrój bez względu na aurę panującą za oknem. Pamiętajmy, że zdrowe odżywianie, naturalna suplementacji i regularna aktywność fizyczna pozwolą na szlifowanie diamentu jakimi są nasze kobiece kształty!

Najbardziej w swoim ciele kocham to, że jest takie niepowtarzalne. Ze wszystkim swoimi niedoskonałościami czy zbędnymi kilogramami, ale to właśnie one czynią nasze ciało niezwykłym.

Najbardziej w moim ciele kocham swój brzuch. Choć nie jest on ani płaski, ani jędrny ani umięśniony uważam, że to jedna z najbardziej kobiecych części mego ciała- właśnie tam przez 9 miesięcy rozwijała się moja kochana córeczka. Nie wstydzę się teraz ani dodatkowych fałdek, ani wystających boczków ani niewielkiego nadmiaru tłuszczyku na moim mięciutkim brzuszku:)


Swoje ciało mogę kochać lub nienawidzić, ale wciąż pozostaje ono moją własnością na czas życia na ziemi. W chwili pojawienia się na ziemi otrzymałam ciało, w którym mieszka moja istota duchowa. W tym ciele mieści się moje prawdziwe „ja” wszystkie nadzieje, marzenia, obawy, myśli, oczekiwania i przekonania czyniące ze mnie niepowtarzalnego człowieka.


Syreną nie jestem i wyglądem przypominam raczej dorodną gruszkę. Ale kocham całą swoją sylwetkę, nawet mały biust i pełne biodra. W końcu to prawdziwa słowiańska uroda i po prostu nie wypada się jej wstydzić. Grunt to posiadać umiejętność podkreślania swoich atutów i dyskretnego tuszowania niedoskonałości. Uwielbiam gruszki – owoc z charakterem ;)

To zabawne, ale odpowiedź na to pytanie wcale nie jest prosta, jakby się z pozoru mogło wydawać… Zastanawiając się nad tym co w sobie kocham najbardziej, z każdą chwila odkrywałam jakieś niedoskonałości – a to zbyt wystający brzuszek, potem zbyt mały biuścik, nogi też w zasadzie mogły być dłuższe, no a pośladki od dawna pozostawiają wiele do życzenia :) Dlatego myślę, że najbardziej w swoim ciele kocham to, iż jest zdrowe, silne i ma zdolność do zmian – tak! Uważam, że jest plastyczne i to od nas w dużej mierze zależy jak ono wygląda – od naszego trybu życia oraz odpowiedniej pielęgnacji. I kocham to że… to właśnie moje sprawne ciało pozwala mi się cieszyć pełnią życia!!!

Portal urodaizdrowie.pl był patronem medialnym akcji STOP! Od dziś kocham swoje ciało!Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

kontrola absencji
I na rentę chorobową ich wysłać :D
Fibromalgia
Podobno można wiele takich chorób wyleczyć dietą keto...
Swędzenie skóry twarzy
Albo alergia pokarmowa... Mi kiedyś połowa twarzy spuchła po zjedzeniu ryżu na wynos z baru...
Nielimitowane porady prawne 24/7
Porad prawnych może udzielać ktoś w ogóle nie związany z prawem, więc warto...