Znane kobiety, które są już babciami – nie uwierzysz!

23 lutego 2016, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

grandma

Babcie to spokojne starsze panie, zajmujące się robótkami ręcznymi, starymi opowieściami, często już na emeryturze, swoją energię poświęcające na opiekę i nieustanne rozpieszczanie ukochanych wnuków i wnuczek, a także na spotkania z koleżankami przy herbatce i ciasteczkach. Taki obraz staję się jednak coraz mniej aktualny, a babcie dwudziestego pierwszego wieku zaczynają surfować po internecie, wysyłać smsy, a swoje ulubione seriale oglądają on-line.

Dla wielu z nich narodziny wnuka, nie oznacza przerwania kariery zawodowej, a medycyna estetyczna i działające cuda kosmetyki do pielęgnacji twarzy sprawiają ,że ich wiek staje się tylko liczbą, gdyż wciąż wyglądają młodo i świeżo. Jednakże życie wciąż gna jak szalone i zostają matkami, babciami, co w niektórych przypadkach może nas wprawić w niemałe osłupienie.

MONIKA OLEJNIK
Jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek, pomimo nieskazitelnego i młodego wyglądu, a także świetnego i oryginalnego stylu, została ostatnio babcią, a jej jedyny syn świeżo upieczonym tatusiem. Co zaskakujące, reporterka zabrania jednak nazywania jej mianem babci i prosi by uczyć dziecko mówienia do niej po imieniu. Nie zmienia to oczywiście faktu, że o bezgranicznej miłości do wnuka mówi z dumą i bez grama wstydu.

BEATA KOZIDRAK
Sławna współzałożycielka zespołu pop-rockowego Bajm, ma już dwoje wnucząt, w co niezwykle trudno uwierzyć podziwiając wyczyny i świetny wygląd wokalistki na scenie. Sama piosenkarka podkreśla, że uwielbia być babcią i bawić się ze swoimi wnuczętami: Zosią i Sebastianem.

beata kozidrak

AGATA MŁYNARSKA
Olśniewająca urodą, której z pewnością mogą jej pozazdrościć znacznie młodsze koleżanki, polska prezenterka telewizyjna i dziennikarka jest jedną z najmłodszych babć w polskim showbiznesie. W wieku 47 lat miała już dwie wnuczki, za którymi, jak przyznaje szaleje i zajmuje się nimi, kiedy tylko ma okazję, dając przy tym rodzicom okazję do odpoczynku i złapania oddechu. Agata Młynarska została niedawno utytułowana Honorową Babcią, podczas warszawskiej gali „Dla mojej babci, dla mojego dziadka. Ta odbywająca się corocznie w stolicy impreza, podkreśla znaczenie starszych pokoleń w wychowaniu młodszych członków ogniska domowego i wzmocnienie więzi rodzinnych.

młynarska

EWA MINGE
Burza rudych, lśniących loków, rozsiewana wokół pozytywna energia i masa kreatywnych pomysłów na nowe projekty i stroje, to znaki rozpoznawcze polskiej, zaledwie czterdziestoośmioletniej projektantki. Pomimo tego, iż swoje życie rodzinne woli trzymać z dala od blasku fleszy i kamer, faktem jest, iż oprócz roli matki dwóch dwudziestoparolatków, do jej obowiązków doszła niezwykle zaszczytna rola babci. Swą miłość do dzieci, wyraża również w swoich projektach, tworząc kolekcje stylowych i wygodnych ubrań dla najmłodszych.

ewa minge

KORA
Charyzmatyczna wokalistka, nieistniejącej już grupy Maanam, której w duszy wciąż gra rock n’ roll ma hardy i buntowniczy wizerunek, okraszony aferami związanymi z narkotykami i ciętym, często niecenzuralnym językiem. Jednakże, ma ona też łagodniejszą stronę. Ma bowiem kilkuletniego wnuczka- Leo, w którego obecności jej sceniczna maska znika i staje się kochającą i troskliwą babcią.

kora

KRIS JENNER
Na amerykańskim podwórku bezapelacyjnie najbardziej znaną matką rodu jest Kris Jenner, bizneswoman, osobowość telewizyjna, kreatorka potęgi i splendoru rodziny Kardashianów, jednej z najbogatszych rodzin Stanów Zjednoczonych. Ma ona aż piątkę wnucząt, między które stara się po równo dzielić czas i uwagę. Pomimo tego, że jest babcią, to twierdzi, że wcale nie czuje się staro i o żadnej emeryturze lub spowolnieniu rytmu życia nawet nie chce słyszeć.

kris

Każda z tych barwnych i oryginalnych osobowości łącząc aktywną pracę zawodową i artystyczną z rozpieszczaniem ukochanych wnuków, udowadnia, że bycie babcią wcale nie musi oznaczać rezygnacji z wszystkiego co ekscytujące i kolorowe w naszym życiu. Wprost przeciwnie, dodaje to dodatkowej radości z przebywania z maluchami i ich roześmianymi twarzyczkami. Nie ma się więc czego bać i wypierać! Jest to bowiem powód do dumy i pokazania jak ważną rolę w życiu, szczególnie tych najmłodszych członków rodziny, odgrywa starsze, bardziej doświadczone pokolenie.

Zobacz również:

  1. Mamo! To moje dziecko – sztuka rozwiązywania konfliktów z babcią

  2. Jak zbudować dobre relacje z teściową – babcią Twoich dzieci?

  3. Rola dziadków w wychowaniu wnuków

  4. Jak nauczyć dziecko dyskrecji?

  5. Przesądy o noworodkach

  6. Jak uniknąć konfliktów między rodzeństwem?

  7. Ciastoterapia – co to takiego?

  8. Jak przygotować dziecko na pojawienie się noworodka?

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Nasze mniejsze i większe kłamstwa:)…
Ja najczęściej unikam decyzji, jak ktoś pyta o coś niewygodnego dla mnie...
Jak sprawdzić fachowców od remontu?…
Myślę, że w czasie remontu warto pokazać to, co już zrobili komuś zaufanemu,...
Opieka medyczna
W ogóle chyba idziemy w tę stronę co USA, wydaje mi...
Zbieractwo i zakupoholizm
Tego nałogu się nie kontroluje, wolna przestrzeń jest dla takiej osoby brakiem, trzeba ją wypełnić...