W jaki sposób można urozmaicić swoje życie intymne? | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

W jaki sposób można urozmaicić swoje życie intymne?

13 września 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Niezależnie od tego w jakim związku jesteśmy – małżeńskim, długoterminowym, czy krótkim – seks jest ważną częścią życia. Tajemnica udanego stosunku płciowego wiąże się z jego urozmaicaniem. Nawet w najlepszym seksie przyda się nieco nowości. W jaki sposób można więc wzbogacić swoje życie intymne?

Zacznijcie od rozmowy

Rozmowa jest teoretycznie prostą czynnością, jednak dla niektórych trudno jest mówić o życiu intymnym – nawet ze swoim partnerem. Komunikacja zarówno w całym związku jak i w sprawach łóżkowych jest kluczem do dobrej relacji i osiągania jak najwięcej przyjemności z seksu. Naturalnym jest to, że możemy obawiać się reakcji naszego partnera czy partnerki na to, co zaproponujemy. Jeżeli jednak ufamy drugiej osobie, to obawy powinny zniknąć.

Brak komunikacji może skutkować nieporozumieniami czy nawet snuciem domysłów, co negatywnie odbija się na całej relacji. Dzięki poruszaniu rozmów o seksie mamy szansę na osiąganie szczytów przyjemności i zerwaniu z nużącą rutyną.

Zmiana pozycji seksualnych

Większość par decyduje się na kilka podstawowych pozycji seksualnych, które wykorzystują naprzemiennie – a przecież jest ich tak wiele! Każda z nich daje masę zabawy, ale kiedy używa się jej ciągle to może prowadzić do znudzenia. Warto więc trochę w tej kwestii poeksperymentować. Oczywiście nie należy od razu uprawiać akrobatyki seksualnej, wystarczą na początek małe zmiany – mogą mieć ogromny wpływ na urozmaicenie życia intymnego.

Miejsce stosunku płciowego

Kto powiedział, że seks można uprawiać tylko w sypialni? No właśnie – nikt! Wyrwijcie się więc ze strefy komfortu i zmieńcie miejsce. Może być to nawet kanapa w pokoju obok czy stół w jadalni. Taka mała rzecz, a wystarczy żeby wprowadzić powiew świeżości do strefy intymnej.

Żele intymne

Swoje życie seksualne można wzbogacić nowym wyposażeniem w sypialni, a mowa dokładnie o żelach intymnych. Może to pomóc w wywołaniu niezapomnianych przeżyć. Żele intymne nie tylko urozmaicają grę wstępną, ale również cały stosunek. WIMIN posiada w swojej ofercie medyczny lubrykant, który wprowadzi Was na nowy poziom doświadczeń seksualnych.

Gadżety erotyczne

A może wprowadzić odrobinę pikanterii w sypialni? Zabawki erotyczne świetnie sprawdzą się w urozmaiceniu życia intymnego! Dla niektórych mogą się one wydawać przesadą, jednak pamiętajmy, że na rynku dostępne są najróżniejsze gadżety erotyczne – zarówno dla tych bardziej jak i mniej zaawansowanych osób. Wystarczy udać się do salonu erotycznego bądź sprawdzić sklepy internetowe i rozeznać się jak one wyglądają. Z pewnością taka zabawka w sypialni dostarczy nowych doznań.

Gry erotyczne

Gry erotyczne są dobrym wstępem do erotycznej zabawy i rozluźniają atmosferę. Co więcej, podtrzymują one również napięcie, które następnie przekłada się na lepsze doznania. Istnieje wiele gier erotycznych, które bez problemu można znaleźć w internecie. Wystarczy sprawdzić i wybrać według Was najlepszą!

Dbajcie o siebie wzajemnie

O tym zawsze należy pamiętać. Nie warto ukrywać swoich fantazji i pragnień. Dzięki odkrywaniu nowych sposobów na urozmaicenie życia intymnego można osiągnąć szczyt przyjemności. Ważne jest jednak przy tym dobre samopoczucie obojga partnerów – nie należy nic robić na siłę.

Więcej porad dla Ciebie: https://allwimin.com/pl/kategoria/seks/

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz