Przystojny facet czyli nowy Mister Polski wybrany!

21 czerwca 2021, dodał: Debora Cichońska

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Gala finałowa konkursu odbyła się 7 czerwca w podwarszawskich Markach. Wydarzenie poprowadzili: tancerka i uczestniczka „Love Island” – Sylwia Madeńska, oraz Bartłomiej Piekarski, znany z takich seriali jak: „Policjantki i policjanci”. Transmisje można było oglądać w serwisie  Youtube.

przystojni faceci

Mężczyźni prezentowali się w różnych odsłonach, każdy z nich był inny. Niektórzy mieli 18 inni 30 lat. Wśród kandydatów nie zabrakło tancerzy, kucharzy, akrobatów czy aktorów. Finaliści prezentowali się między innymi w garniturach oraz kąpielówkach.

Tytuł I Wicemistera powędrował do Adriana Nkwamu, który uzyskał także tytuł  Mistera Mediów.

przystojny facet

„Moja mina wyraża chyba więcej niż tysiąc słów🙈 „I Wicemister Polski”…Tytuł ten brzmi jak odległe marzenie…a jednak. Chciałbym z całego serca podziękować @jonal_adrian za przygotowanie naszej choreografii do gali. Organizatorom @misterpolski za spokój i wyrozumiałość jaką nas obdarzyliście. Przyjaciołom za to, że mogłem liczyć na was w każdej chwili oraz wszystkim, którzy wspierali mnie przez ten czas i nieustannie trzymali kciuki. Nie mogę zapomnieć także o chłopakach, z którymi dane mi było uczestniczyć w tym całym przedsięwzięciu. Uwielbiam was 😋❤”

II Wicemisterem Polski 2020 został Patryk Bogdański. Mężczyzna zdobył też tytuły komplementarne: „Mr.Elegancji” oraz „Mr.Publiczności”.

najprzystojnieszy facet

„Mój pierwszy tytuł komplementarny „MR.ELEGANCJI”🎩
Zawsze uważałem, że elegancja to nie tylko ubiór, ale dżentelmeńska postawa, kultura osobista oraz dobre maniery. Bardzo chciałbym podziękować 
@villaro.moda za wspaniały garnitur, który przyczynił się do wygrania tego bardzo ważnego dla mnie tytułu.
Nic tak nie dodaje pewności siebie, jak dobry ubiór, a jak dobry to tylko od @villaro.moda 
🏆”


„II tytuł komplementarny „MR.PUBLICZNOŚCI”
Ten tytuł chciałbym dedykować wszystkim, którzy wierzyli, że mogę wygrać, wspierały mnie od początku aż do końca.♥️
A w szczególności chciałbym podziękować tym osobom, które zjawiły się osobiście na gali, wasz doping dodał mi pewności siebie na scenie
💪 To dzięki waszym głosom chwyciłem tytuł w swoje ręce 🏆”

Ostatecznie tytuł najprzystojniejszego mężczyzny w Polsce otrzymał Jakub kowalewski. 26 – latek pochodzi ze Szczecinka. Jest przedstawicielem handlowym w branży motoryzacyjnej. Prężnie działa też na Instagramie. Jego profil siedzi ponad 16 tys. osób. Mężczyzna interesuje się również podróżami oraz oczywiście siłownią i zdrowym trybem życia.

mister polski

przystijny mężczyzna

„Jestem zadowolony z tego, gdzie jestem w tym momencie i mam możliwość dalszego rozwoju oraz zbierania doświadczeń w zupełnie nowym dla mnie świecie!
Nie zamierzam spoczywać na laurach, chcę wykorzystać ten tytuł jak najlepiej będę potrafił, także dziękuję serdecznie wszystkim za wsparcie, a członkom jury za głosy oddane na moją osobę
🙏
Wiadomości od Was jeszcze bardziej mnie motywują do działania i sprawiają, że uśmiech nie schodzi z twarzy ani na sekundę!
DZIĘKUJĘ

Chciałem również podziękować 
@jonal.adrian za świetne przygotowanie wszystkich naszych prezentacji na gali finałowej – jesteś wyjątkową osobą z meeega energią do życia oraz poczuciem humoru, który zapamiętam na długo!👏”

Mister Polski to jeden z najpopularniejszych męskich konkursów piękności. W konkursie udział mogą brać panowie pomiędzy 18 a 30 rokiem życia, mający polskie obywatelstwo, co najmniej 180 cm wzrostu i proporcjonalną sylwetkę.

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jaki podkład wybrac do cery mieszan…
Matujący, żeby trzymał świecenie w ryzach
Makijaż do danego typu urody
Ja mam śniadą cerę, ciemne oczy i włosy więc tylko wyraziste kolory się sprawdzają
W jaki sposób używać rozświetlaczy?…
Umiarkowanie, żeby nie świecić się za bardzo...
Drukarka - jaka?
Brother - bardzo wydajna, mam ją już 8 lat