Kampania FOREO – Be YOUnique – Jesteście WYjątkowi

21 czerwca 2021, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Depresja to jeden z najbardziej palących problemów społecznych. Oczywiście, przyczynia się do niej wiele czynników, jednak nie możemy udawać, że nie mamy na tę sytuację wpływu. Branża kosmetyczna stała się znana nie tylko z wyznaczania nieosiągalnych i nierealnych standardów, ale także wmawiania nam, jaki wiek, kolor skóry, płeć czy orientacja seksualna powinny być klasyfikowane jako „piękne”. Dlatego w FOREO rozpoczynamy kampanię “Be YOUnique” – “Jesteście WYjątkowi” zapraszając wszystkich, aby odważyli się być sobą – na własny, nieskrępowany i jedyny w swoim rodzaju sposób. I dzięki temu stali się współtwórcami nowego oblicza piękna, które ma tylko jedno kryterium – waszą WYjątkowość!

Stwórzmy “Heaven for everyone” na ziemi

Nazwa FOREO pochodzi od skrótu „FOR EveryOne”. Nasz założyciel, Filip Sedić, zainspirował się zarówno tekstem legendarnej piosenki Queen: „This world could be fed. This world could be fun. This could be heaven for everyone”*, jak i samą urzekającą osobowością Freddiego Mercury’ego.

Słowa arcydzieła Queen szybko stały się naszą misją, ponieważ FOREO postanowiło zburzyć istniejące stereotypy i zainspirować ludzi, aby byli sobą i mieli świadomość swojego wyjątkowego wpływu na otaczającą nas rzeczywistość”, wyjaśnia Boris Trupcevic, CEO FOREO i dodaje:

„Wraz z pojawieniem się pierwszej pulsacji T-sonic w naszej szczoteczce LUNA, Filip wiedział, że właśnie powstaje coś niesamowitego, co na zawsze zmieni oblicze piękna. LUNA była czymś więcej niż tylko urządzeniem, to była nasza własna “Bohemian Rhapsody” – nikt nie mógł sobie wyobrazić, że silikonowa szczoteczka do twarzy i masażer w jednym podbiją świat, a wkrótce potem 20 milionów ludzi będzie używać ich w domowej pielęgnacji. LUNA to dla nas urzeczywistnienie niebinarnego piękna, piękna, które celebruje różnice i jednoczy ludzi poprzez coś, z czym każdy może się identyfikować”.

FOREO – gwiazda rocka

FOREO to dla nas gwiazda rocka, buntownik o sonicznym sercu, tańczącym we własnym rytmie i pionier w nowej erze piękna. Chociaż początki kategorii beauty-tech sięgają 1998 roku i nudnego oprogramowania do “wirtualnych metamorfoz”, to głodni zmian twórcy FOREO postanowili podkręcić tempo i rozpocząć falę zmian. Od pulsującej szczoteczki LUNY 3, przez zmieniające zasady gry w domowej profesjonalnej pielęgnacji UFO 2, przyszłość technologii beauty stała się dostępna na wyciągnięcie ręki, oszczędzając nasz czas i pieniądze. FOREO jest dziś liderem w rozwoju nowych technologii i stale się rozwija – niedawno wprowadziliśmy na rynek najbezpieczniejsze na świecie urządzenie do masażu mikroprądami BEAR i pracujemy nad kolejnymi rewolucyjnymi produktami.
zestaw foreo

Rewolucyjne urządzenia FOREO

„Każdy fan Queen wie, że Freddie miał dwie strony: ekstrawaganckiego showmana i nieśmiałego chłopaka. FOREO ma również dwie strony – jeśli chodzi o technologię, jakość i innowacje, pozwalamy naszym produktom mówić samym za siebie, jednak jeśli chodzi o różnorodność i integrację, które są siłą napędową dla naszej marki, czujemy potrzebę wykrzyczenia z całych sił – pamiętajcie, że jesteście WYjątkowi i pozwólcie zabłysnąć swojej wewnętrznej gwieździe rocka! W FOREO jesteśmy dumni z naszej globalnej rodziny i różnic, które sprawiają, że jesteśmy sobą. Chcemy inspirować każdego, aby ten świat był miejscem dla wszystkich”, mówi Trupcević.

Redefinicja piękna wg FOREO

Tę zmianę widać również w społeczeństwie. Badania pokazują, że aż 83% kobiet, chce wyglądać dobrze według swojej własnej definicji piękna, zamiast stosować się do narzuconych standardów. Zgadzamy się, że każdy z nas jest piękny na swój własny sposób, a wraz z nadchodzącym Pride Month FOREO chce stworzyć platformę do dumnego świętowania swojej WYjątkowości, bez względu na kolor skóry, wiek czy płeć.

„Freddie Mercury podbił serca każdego z nas swoją wyjątkową ekspresją i nonkonformistycznym stylem życia. Znacznie wyprzedzał swoje czasy, jednocząc ludzi na całym świecie – od entuzjastów popu i hard rocka po społeczność LGBTQ + i artystów. Freddie był prawdziwą legendą, dlatego FOREO jako społeczność pragnie podkreślić jego misję szerzenia akceptacji poprzez podkreślanie waszej WYjątkowości. W końcu „Show must go on!”, mówi Trupcević.

 

* Cytowane słowa utworu „Heaven for everyone” są własnością Taylora Rogera Meddowsa i EMI VIRGIN SONGS, FOREO nie rości sobie prawa do niego ani żadnej z jego części.

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jaki podkład wybrac do cery mieszan…
Matujący, żeby trzymał świecenie w ryzach
Makijaż do danego typu urody
Ja mam śniadą cerę, ciemne oczy i włosy więc tylko wyraziste kolory się sprawdzają
W jaki sposób używać rozświetlaczy?…
Umiarkowanie, żeby nie świecić się za bardzo...
Drukarka - jaka?
Brother - bardzo wydajna, mam ją już 8 lat