Prozdrowotne kawy zbożowe GALCA na prezent!

10 listopada 2015, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Szanowni Klienci, drodzy Państwo,

chcę Was zapewnić, że POLORAMA intensywnie pracuje na swą o opinię dobrej marki handlowej. Nie proponujemy klientom byle czego. Sprawdzamy każdą firmę oferującą nam swoje wyroby i każdy jej produkt. Tak było również wtedy, gdy otrzymaliśmy propozycję dystrybucji na polskim rynku wyrobów lwowskiej firmy GALCA.

1polorama

Z wielu źródeł zebraliśmy wyjątkowo pochlebne recenzje: od ponad 80 lat GALCA specjalizuje się w produkcji prozdrowotnych mieszanek kaw naturalnych i zbożowych, dobierając składniki o najkorzystniejszych właściwościach, a surowce uprawiane są na żyznych glebach bez wspomagania chemicznego i bez GMO. Tą szczególną dbałość o jakość surowców stosowanych w procesie technologicznym potwierdzają międzynarodowe certyfikaty.

Przyjrzeliśmy się także samym produktom GALCA. I tu – zaskoczenie. W kilkudziesięciu publikacjach naukowych, zawierających wyniki badań renomowanych laboratoriów z krajów europejskich i z USA, znaleźliśmy potwierdzenie wyjątkowo intensywnego działania leczniczego, ochronnego i profilaktycznego wszystkich, dosłownie wszystkich składników i dodatków używanych w produkcji kaw zbożowych GALCA.

2polorama

Na stronie www.polorama.org, a także w internetowych publikacjach naukowych każdy może sprawdzić, ile i jakich chorób leczą melisa lekarska, owoc głogu, echinacea czy karpacki żeń-szeń, nie mówiąc już o potwierdzonych prozdrowotnych właściwościach podstawowych składników: prażonego ziarna jęczmienia czy korzenia cykorii. I każdy może się upewnić, że żaden z wymienionych składników nie posiada nawet śladowych szkodliwych działań ubocznych, a więc mogą je spożywać wszyscy, nawet małe dzieci.

Przedstawiamy więc Państwu i gorąco rekomendujemy produkty GALCA, które wyglądają jak kawa zbożowa, smakują jak wyjątkowo dobra kawa zbożowa, kosztują tyle, co przyzwoita kawa zbożowa, ale w rzeczywistości są prozdrowotnymi preparatami o właściwościach korzystniejszych dla organizmu, niż niejeden wielokrotnie droższy suplement diety. Naprawdę warto sprawdzić! Nasze kawy są dostępne także w:

sieci MarcPol S.A.

www.bdsklep.pl

www.kamila.pl

PSS Bytom – CH.Agora

Z życzeniami dużo zdrowia –
Janusz Brzuszkiewicz – POLORAMA

logopolorama

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

3 komentarzy do Prozdrowotne kawy zbożowe GALCA na prezent!

  1. avatar Margaretkaw pisze:

    Kawę zbożową piję codziennie, ale tej marki jeszcze nie próbowałam :)

  2. avatar annabelly pisze:

    Ostatnio właśnie zamówiłam i jest mega zadowolona, bo w końcu coś innego i zdrowszego!! W końcu jakaś alternatywa wobec co było do tej pory na półkach – ani to było smaczne ani zdrowe.

  3. avatar gabi29 pisze:

    Moje ulubione kawy zbozowe!jak narazie widze same ich plusy są zdrowe,smaczne i niedrogie.Juz chyba wszystkich znajomych zaraziłam modą na kawe zbożową:)

Dodaj komentarz