URODA I ZDROWIE

Odchudzanie bez bólu i przykrych wyrzeczeń

2 grudnia 2016, dodał: Redakcja


Odchudzanie nie budzi pozytywnych skojarzeń. Wiercący dziurę w brzuchu głód, kilogramy opornie i w strugach potu spalane na siłowni, masa pokus do przezwyciężenia – to raczej tortura niż przyjemny spacerek. A czy można inaczej? Bez bólu i wysiłku? Okazuje się, że tak.

banner_slimunox1aa

Istnieje wiele przeszkód, które stają na drodze do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Pierwsza z nich to wilczy głód, który wraz z ograniczeniem jadłospisu zaczyna nam towarzyszyć niemal na każdym kroku. Druga przeszkoda to powolna przemiana materii, często spowodowana niedojadaniem i nieodpowiednim doborem składników, ale też chronicznym stresem, genami lub klimatem.

W zrzuceniu kilogramów przeszkadzają również: brak czasu lub chęci na regularne ćwiczenia, osłabienie organizmu związane z mniejszą liczbą spożywanych kalorii, aż wreszcie „słomiany zapał”, który wobec kolejnych wyrzeczeń nie pozwala dobrnąć do końca założonego planu odchudzania. Po drodze pojawia się również efekt jo-jo lub, co gorsza, wyniszczenie organizmu drakońskimi dietami.

Jak wesprzeć organizm w trakcie odchudzania?

Odchudzanie zwykle nie jest łatwe. Ani przyjemne. Istnieją jednak sposoby na to, by zminimalizować kolejne przeszkody, które utrudniają osiągnięcie sukcesu. Racjonalną, skuteczną i bezpieczną metodą jest zadbanie o odpowiednią suplementację, czyli wspomaganie organizmu w trakcie diety aktywnymi, pozytywnie oddziałującymi nań składnikami.

AmerMedic LTD to firma z Wielkiej Brytanii, która opracowała środek wspomagający odchudzanie o nazwie Slimunox. Preparat szybko stał się bestsellerem za granicą i „produktem 2016 roku”, jednocześnie wyznaczając nowe standardy w dziedzinie walki ze zbędnymi kilogramami. Receptura Slimunoxu jest starannie opracowana. W jej skład wchodzi aż 15 aktywnych składników i 8 „spalaczy tłuszczu”  jednym produkcie, które w naturalny i bezpieczny sposób minimalizują negatywne skutki diety, jak wilczy głód i spowolniony metabolizm.   

Slimunox to zatem dodatkowe wsparcie dla organizmu. Spala tłuszcz, natychmiastowo przyspiesza przemianę materii, a jednocześnie jest w pełni bezpieczny. Hamuje również apetyt, czyli zapobiega „podjadaniu”.

Wspieranie organizmu od środka aktywnymi składnikami to rozsądne i sprytne podejście do odchudzania, dlatego szybko przynosi zadowalające efekty. Ciało przez lata przyzwyczajane do wysokokalorycznego jadłospisu, tuż po jego ograniczeniu, zachowuje się jak na „narkotycznym głodzie” – szybko zaczyna na nas „wymuszać” powrót do dawnych nawyków ssaniem w żołądku, zmęczeniem, a nawet otępieniem. Uzupełnienie diety mieszanką składników redukuje to uczucie „braku”. W ten sposób wspierany organizm łatwiej oswaja się z nową sytuacją i zaczyna szybciej pracować na nową sylwetkę.

A co z ćwiczeniami?

Mówi się, że ćwiczenia to zaledwie 30% w procesie spalania tłuszczu, cała reszta należy do diety. Racjonalne odżywianie to zatem główny klucz do sukcesu – karnet na siłownię nie jest niezbędny, by wyglądać świetnie. To tylko dodatek. Slimunox przyspiesza metabolizm, nawet jeśli nie lubimy biegać lub robić brzuszków. W Polsce preparat dostępny jest wyłącznie w dobrych aptekach oraz na oficjalnej stronie internetowej polskiego dystrybutora: www.slimunox.pl, gdzie można skorzystać z szeregu promocji.

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz