Nowoczesna i szybka depilacja laserowa Gdynia – VECTUS!

9 lipca 2018, dodał: Redakcja

Trwałe usunięcie niechcianego owłosienia z określonych partii ciała to dla niektórych osób niezwykle istotna kwestia. Podejmujemy różne próby w domu i w gabinetach, a efekty utrzymują się przez krótszy lub dłuższy czas. Z tego powodu i konieczności ciągłej kontroli rosnącą popularnością cieszą się zabiegi depilacji laserowej. Najlepszym rozwiązaniem w tej dziedzinie jest dostępny w Clinica Cosmetologica w Gdyni laser diodowy Vectus.

Innowacyjny laser Vectus

 

Z całą pewnością laser diodowy Vectus jest obecnie najlepszy i najnowocześniejszy na rynku w dziedzinie trwałego usuwania zbędnego owłosienia. Stanowi on osiągnięcie wieloletniej pracy naukowców z Harward Uniwersity w USA. Wykorzystuje wiązkę światła o długości 810 nm. Jego zaletą są aktywnie działające trzy ultranowoczesne technologie. Pierwsza z nich to fototermoliza selektywna – pozwala na precyzyjne wykonanie zabiegu i uniknięcie występowania podrażnień. Następny to czytnik aktywnej melaniny Skintel, który w czasie rzeczywistym dopasowuje parametry zabiegu do indywidualnych potrzeb, wpływając na zwiększenie poziomu jego skuteczności. Ostatnie rozwiązanie, jednak bardzo ważne dla większości pacjentów to Advanced Contact Cooling, czyli specjalna nasadka chłodząca, która sprawia, że zabieg jest bezbolesny.

 

Darmowa konsultacja przed zabiegiem – poznaj placówkę w Gdyni

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Rejestracja: 58 506 64 94

Więcej: https://vectusgdynia.pl/

 

Dla nas najistotniejsze jest bezpieczeństwo pacjentów. Z tego powodu przed każdym zabiegiem depilacji laserowej, w pierwszej kolejności zapraszamy na bezpłatne spotkanie kwalifikacyjne. Prowadzone jest ono przez specjalistę kosmetologii, który dokonuje wykluczenia wszelkich przeciwwskazań na podstawie wywiadu i oceny stanu skóry. Następnie dopasowywana jest ilość zabiegów, ich częstotliwość i intensywność. Pozwala to na zmaksymalizowanie efektów i bezpieczeństwa.

Poziom skuteczności lasera Vectus

Laser diodowy Vectus jest obecnie najskuteczniejszą metodą depilacji laserowej, dostępną na świecie. Zalecona przez kosmetologa seria zabiegów pozwala na trwałe pozbycie się nawet 95% niechcianych włosków. Pozostałe 5% pozostawało w trzeciej fazie wzrostu włosa, czyli telogenie i ich usunięcie nie było skuteczne. Aby w pełni pozbyć się również tych włosków, po upływie roku od ostatniego zabiegu z serii wykonuje się jeden zabieg przypominający.

Zdaniem ekspert: „Pacjenci często wyrażają swoje zaskoczenie nieprawdopodobnymi efektami, jaki osiągane są dzięki zastosowaniu lasera Vectus. To z całą pewnością najskuteczniejszy znany obecnie zabieg, który pozwala cieszyć się gładką skórą już zawsze, niezależnie od sytuacji. Włoski po prostu znikają na dobre”.

Wskazania do zabiegu laserowego usuwania owłosienia

Depilacja laserowa jest zabiegiem przeznaczonym dla osób, które chcą pozbyć się maszynek do golenia, depilatorów czy wosku. Ich pragnieniem jest, aby włoski zniknęły na dobre. Istnieją jednak dodatkowe wskazania do zabiegu, kiedy jego wykonanie może zasugerować dermatolog:

1. wrastające włoski.

2. zapalenie mieszków włosowych w różnej fazie.

3. hirsutyzm, czyli nadmierne owłosienie.

Przeprowadzenie zabiegu w przypadku takich dolegliwości pozwala na trwałe pozbycie się przyczyny problemów, czyli samych włosków.

Przeciwwskazania do depilacji laserowej

Vectus to zdecydowanie najbezpieczniejszy zabieg usuwania zbędnego owłosienia dostępny na rynku. Mimo to w pewnych sytuacjach należy zachować ostrożność, odłożyć go, lub całkowicie zrezygnować. Kiedy nie wykonujemy depilacji laserem Vectus?

1. skóra świeżo po opalaniu.

2. podrażnienia na skórze.

3. ropne zmiany na skórze.

4. bielactwo.

5. łuszczyca.

6. ciąża.

7. karmienie piersią.

8. infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze.

9. skłonności do powstawania bliznowców oraz przebarwień.

10. stosowanie terapii retinoidami.

Przygotowanie do zabiegu

Na miesiąc przed zabiegiem przestajemy się opalać – zarówno w solarium, jak i na słońcu, należy również zaniechać stosowania kosmetyków brązujących i samoopalaczy. Oprócz tego włoski w okolicy zabiegowej nie powinny być depilowane i wyrywane (pincetę, depilator i wosk głęboko chowamy). Zakazane jest również stosowanie kosmetyków, które sprawiają, że skóra staje się bardziej wrażliwa na działanie słońca, przede wszystkim takich z witaminą A, C oraz kwasami.

Tydzień przed zabiegiem konieczne jest wzmożone zatroszczenie się o skórę, gdyż powinna ona być wolna od podrażnień i odpowiednio nawilżona. Nie należy również stosować doustnych środków, które prowadzą do uwrażliwienia skóry na działanie światła, w tym niektórych ziół.

Dzień przed zabiegiem lub w jego dniu dokładnie golimy skórę zwykłą maszynką do golenia. Po zabiegu natomiast unikamy stosowania dezodorantu w okolicy zabiegowej, stosujemy preparaty o działaniu łagodzącym i nawilżającym, unikamy mechanicznego podrażniania skóry, staramy się nie wystawiać skóry na działanie słońca i stosujemy kremy z wysokim filtrem, na jakiś czas rezygnujemy z wizyt w saunie i na basenie.

Laserowa depilacja bikini

Okolice bikini charakteryzują się bardzo delikatną skórą, która w czasie golenia, stosowania depilatora lub plastrów z woskiem może ulegać silnym podrażnieniom, pojawiają się wrastające włoski czy zapalenie mieszków włosowych. Każda kobieta chce, aby skóra w tej okolicy była piękna i gładka i idealnie prezentowała się w bikini. Najlepszą drogą do osiągnięcia tego celu jest zastosowanie depilacji laserowej Vectus. Włoski znikną na dobre.

Laserowa depilacja pach

Jest to obszar ciała, z którego włoski usunąć chcą zarówno panie, jak i panowie. Po raz kolejny mamy do czynienia z delikatną skórą, która wymaga specjalnego traktowania. Depilacja laserem Vectus pozwala na trwałe i skuteczne pozbycie się niechcianych włosków z tej części ciała, co pozwala zapomnieć o codziennym kontrolowaniu czy coś nie odrosło i goleniu niemal każdego dnia.

Laserowa depilacja twarzy

Mowa tu przede wszystkim o popularnym wąsiku, czy włoskach, które pojawiają się na brodzie w wyniku zaburzeń hormonalnych. Ten rodzaj depilacji przeprowadzają najczęściej kobiety. Laser pozwala osiągnąć zdecydowanie najlepsze rezultaty, gdyż popularne metody nie są ani trochę efektywne.

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

8 komentarzy do Nowoczesna i szybka depilacja laserowa Gdynia – VECTUS!

 1. avatar Kateluna napisał(a):

  Moja depilacja nóg trwała pół godziny… także bardzo krótko!

 2. avatar Magda napisał(a):

  Wykonałam zabieg na nogi, bikini i pachy. To moje najlepiej zainwestowane pieniądze w swój wygląd. Nie dosyć, że nogi są teraz aksamitne i gładkie na lata to jeszcze zaoszczędzę na maszynkach, piankach i innych mało skutecznych metodach. Kiedyś chodziłam do kosmetyczki na wosk na gorąco, ale te włoski ZAWSZE odrastały po około 3 tygodniach w dodatku bolało jak cholera. Teraz mam problem z głowy!

  • avatar Manuela napisał(a):

   Ja też chodziłam do kosmetyczki na wosk. Strata pieniędzy, bo włoski odrastały po 2 tygodniach. Myślę teraz o laserze, wolę zaoszczędzić i mieć efekty na lata.

 3. avatar Sylwia77 napisał(a):

  U mnie bardzo się ten zabieg sprawdził, ponieważ od dziecka cierpię na hirsutyzm. Nie potrafiłam sobie poradzić z nadmiernym owłosieniem, dlatego ta metoda sprawdziła się u mnie wyjątkowo dobrze. Nic nie bolało, a wszystko odbyło się bez stresu.

 4. avatar Eliza napisał(a):

  A jakieś powikłania po tym miałyście? Nie wiem czemu laser wydaje mi się niebezpieczny…

 5. avatar Dizzy napisał(a):

  Też myślałam, że dłużej, ale w sumie nie dziwne w dzisiejszych czasach :)Zrobiłabym sobie nogi. Mogłam się tylko szybciej obudzić, żeby na lato już było :P

 6. avatar Sara napisał(a):

  Kilka lat temu korzystałam z innego urządzenia a w tym roku byłam na Vectusie i te 2 urządzenia to niebo a ziemia. Technologia poszła tak do przodu, że depilacja nic a nic nie boli i zabiegi są szybsze. Trwają z 10-15min w zależności od partii ciała. Teraz depilacja laserowa to przyjemność, nie to co kiedyś :)

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Piękna bielizna na każdy dzień!
Sprawdź na bielizna9.com!
100% woda kokosowa!
Bez cukru i chemii - 24 opakowania
Cena:
145 zł
Najlepsza oferta bielizny nocnej
Tylko na bielizna9.com!
Krem z nano złotem i kwasem hialuronowym i ekstraktem z mango
Profesjonalny skład dla pielęgnacji każdego typu cery - wysoka jakość w dobrej cenie!
Cena:
59,00 zł
Body wyszczuplające i modelujące
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 ZŁ
Aktywna podstawka do wody
Technologia żywej wody „Living Water Technology”
Cena:
390 zł

FORUM - bieżące dyskusje

Weterynarz Warszawa
> kajabernacka napisał/a:> Kogo polecacie? Mój kot od kilku dni chodzi osowiały i...
Depilacja-co najlepsze?
Mi się wydaje, że nie ma co inwestować w innowacyjne depilatory lepszy jest...
mezoterapia igłowa czy bezigłowa?
Zabieg mezoterapii igłowej robiłam w Klinice Vesuna i byłam bardzo zadowolona, jeżeli...