URODA I ZDROWIE

Najnowsze metody leczenia nowotworów – dr Mark Stengler, dr Paul Anderson

6 maja 2019, dodał: Redakcja

Poznasz przyczyny powstawania różnego rodzaju nowotworów oraz najnowsze techniki diagnostyczne. Autorzy, lekarze z długoletnim doświadczeniem, opisują innowacyjne sposoby odżywiania i najskuteczniejsze terapie, które są w stanie zapobiegać i leczyć tę chorobę. Świadomie pokonaj raka.

Co wybrać – leczenie raka konwencjonalne, niekonwencjonalne, a może metody łączone?

Najnowsze odkrycia medycyny dowodzą korzyści płynących z terapii odżywczych i holistycznych, jednak nadal, takie podejście do terapii leczniczych umyka uwadze lekarzy medycyny konwencjonalnej. Autorzy w tej książce podkreślają, że integracyjne i holistyczne leczenie mają coraz więcej zwolenników. Umacniają swoje miejsce w świadomości ludzi oraz w medycznej społeczności, szczególnie dzięki łatwości włączenia wielu elementów do codziennego życia. Dzięki tej książce poznasz różne rodzaje terapii, których skuteczność została potwierdzona – tym bardziej, że dotyczy jednej z najczęstszych przyczyn śmierci we współczesnym świecie.

Integracyjna onkologia

Autorzy używają terminu „integracyjna onkologia”, która uwzględnienia dostępne terapie – konwencjonalne i holistyczne – pomagające w zapobieganiu nowotworom i leczeniu choroby, gdy już uderzy. Każdy z nas jest inny, dlatego każdy przypadek choroby powinien być rozpatrywany indywidualnie. Czasami tradycyjna opieka musi być traktowana priorytetowo. Jednak w niemal każdym przypadku można zastosować jedną lub więcej holistycznych terapii w celu zmniejszenia skutków ubocznych i poprawy szans na przeżycie.

Warto wspierać terapie konwencjonalne innymi metodami

Dzięki tej książce dowiesz się, jakie terapie zastosować w przypadku swoim lub swoich bliskich. Uzyskasz szczegółowe instrukcje i dawki, które możesz udostępnić swojemu lekarzowi, abyś mógł zacząć z nich korzystać natychmiast i wspomóc leczenie. Poznasz odniesienia do wszelkich badań, które zostały dokładnie przytoczone w książce, abyś mógł samodzielnie sprawdzić, czy zaproponowane metody Ci odpowiadają i czy są skuteczne również w Twoim przypadku. Dowiesz się jaką diagnostykę stosować i na czym polegają techniki takie jak: pozytonowa tomografia emisyjna, cytologia, badanie Muga, rezonans magnetyczny, scyntygrafia, mammografia i wiele innych.

Najskuteczniejsze rozwiązania w walce z rakiem

Czytając tę książkę, nie tylko lepiej zrozumiesz, jak działa integracyjna onkologia, ale także lepiej poznasz sam nowotwór. Nie ma tutaj żadnego pojedynczego, cudownego rozwiązania – zamiast tego znajdziesz bogate i zróżnicowane podejście korzystające z najskuteczniejszych dostępnych rozwiązań, mogących zaoferować najlepsze efekty, jakie można sobie wyobrazić. Opisane w książce dziesięciolecia doświadczeń w pracy z chorymi na raka, pomogą Ci poznać cały proces choroby i leczenia, wzmocnić się i wyedukować, a także wnieść całą tę zintegrowaną onkologię do Twojej podróży z chorobą nowotworową. Ta książka oferuje szczegółowy wgląd w najbardziej ekscytujące, najnowocześniejsze, holistyczne i alternatywne terapie przeciwnowotworowe, jakie są obecnie dostępne. Co więcej, zawiera instrukcje opisujące wszelkie metody krok po kroku, oraz wymienia zasoby potrzebne do natychmiastowego rozpoczęcia ich stosowania we własnym życiu.

Jak nie dać się nowotworom?

Istnieje wiele czynników związanych z rozwojem nowotworu i równie wiele sposobów na pokonywanie choroby, umożliwienie organizmowi walki i stawienia jej oporu. Autorzy zachęcają do natychmiastowego podjęcia proaktywnych działań, takich jak dieta antynowotworowa, ćwiczenia i redukcja stresu. Proponują również zapoznanie się z konkretnym rodzajem nowotworu, z którym próbujesz się zmierzyć, aby pomóc Ci opracować spersonalizowany plan działania, oferujący największą szansę na przetrwanie i powrót do zdrowia. Zdiagnozowanie raka może być przerażające, przytłaczające, przygnębiające i wywoływać wiele różnych innych emocji. Dzięki tej publikacji nie pozwolisz im się przytłoczyć.

Najważniejsze suplementy przed i po diagnozie raka

Lekarze skupiają się na najważniejszych elementach onkologii integracyjnej. Korzystając z dostępnego podejścia do historii przypadków, badają różne rodzaje raka i jego przyczyny. Analizują, jak prawidłowe odżywianie może pomóc w zapobieganiu i leczeniu nowotworów, najlepiej zbadane suplementy stosowane w leczeniu raka, nowatorskie terapie (np. jako dożylna wysokodawkowa witamina C i inne badane terapie) oraz naturalne rozwiązania typowych problemów (takich jak skutki uboczne chemioterapii i radioterapii). Dzięki jasnemu i konkretnemu podejściu stworzyli obszerne i dokładne źródło wiedzy dla każdego, kto szuka pomocy, a także dla specjalistów poszukujących najnowszych rozwiązań promujących integracyjne podejście do terapii nowotworowych.

Świadomie pokonaj raka!

Polecamy jako patron medialny – książka jest dostępna TUTAJ

 

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?…
Na portalach z ogłoszeniami: allegro.pl, olx.pl, sprzedajemy.pl choć jeśli chcesz możesz też...
Jeansowa sukienka CJ
Hej dziewczyny co sądzicie o takiej pięknej jeansowej sukience w kolorze antracyt, ze...
Anya co do nich?
Szczerze zastanawiałam się czy bluzkę bardziej elegancką, czy po prostu sweter bluzę lub właśnie...
Bolesne miesiączki
u mnie tak wlasnie wygladaly objawy endometriozy jak opisujecie. Baaardzo bolesne miesiaczki :( miedzy...