Lekarskie metody powiększania penisa

10 czerwca 2015, dodał: Redakcja

 

Tematyka zwiększenia wielkości męskiego członka jest prawie tak mocno popularna jak powiększanie wielkości piersi wśród kobiet. Obecnie dostępnych jest wiele różnych metod powiększania penisa, a zabiegi te staja się coraz bardziej popularne i powszechniej dostępne. Jest to spowodowane większą świadomością mężczyzn oraz dostępnością wartościowych informacji na temat nowoczesnych możliwości korekcji członka.

 

aaaa Fotolia_53692508_M

Dzisiejsza medycyna estetyczna oferuje różnego rodzaju skuteczne i bezpieczne metody: od zabiegów chirurgicznych, poprzez organiczne wypełniacze, po wypełnianie własną tkanką tłuszczową.

Operacyjna metoda powiększania penisa polega na przecięciu więzadeł wieszadłowego oraz prosowatego co ma na celu umożliwienie wyłonienia tej części prącia, która do tej pory była „ukryta” wewnątrz ciała i nie mogła ulec wysunięciu podczas erekcji. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu ogólnym i jest bezpieczny oraz krótki, a okres rekonwalescencji wynosi około 2 tygodni, w czasie którego często stosuje się rozciąganie poprzez urządzenie obciążające dla podtrzymania efektu.

Alternatywnym rozwiązaniem dla operacji jest zastosowanie kwasów hialuronowych. Na rynku dostępne są różne marki żeli kwasu hialuronowego np. MarcolaneTM – żel kwasu hialuronowego, który oparty jest na bezpiecznej technologii NASHATM(Stabilized Non-Animal Hialuronic Acid), polegającej na stabilizacji czystego kwasu hialuronowego, nie pochodzącego od zwierząt, czy Desirial®, który jest żelem kwasu hialuronowego opartym na technologii IPN-like. Technologia ta polega na połączeniu usieciowanego kwasu z antyoksydantem ( np. mannitolem). Powszechnie używany jest także Neauvia, która jest preparatem żelowym powstałym z doskonale oczyszczonego kwasu hialuronowego, otrzymywanego za pomocą wytwarzających go bakterii Bacillus subtilis. Ponad to produkty oznaczone matrką Neuvia Organic Stimulate posiadają w swoim składzie aż 1% domieszkę hydroksyapatytu. Jest to składnik pobudzający komórki organizmu ludzkiego do wytwarzania naturalnego kolagenu i elastyny.

aaaa Fotolia_58987321_Subscription_Monthly_M

Natomiast produkty Neuvia Organic Intense – najczęściej stosowane do powiększania penisa – charakteryzują się największą zawartością kwasu hialuronowego (aż 28 mg/ml). Zabieg powiększania prącia za pomocą wyżej wymienionych preparatów zawierających kwas hialuronowy jest bardzo popularny wśród mężczyzn i opiera się na wstrzykiwaniu tych substancji w podstawę penisa. Wykonuje się jedno wkłucie w znieczuleniu miejscowym, a następnie rozprowadza wprowadzony żel kwasu hialuronowego po całej powierzchni członka pod skórą. Jest to metoda prosta oraz mniej inwazyjna, ponieważ kwas hialuronowy jest naturalnie występującą substancją w naszym organizmie i nie wywołuje stanów zapalnych albo odczynów alergicznych.

Innym rodzajem stosowanego wypełniacza, oprócz kwasu hialuronowego, może być własna tkanka tłuszczowa. Metoda ta polega na wcześniejszym pobraniu tkanki tłuszczowej z innej części ciała (np. brzuch), a następnie transplantacji jej pod skórę członka w sposób analogiczny jak ma to miejsce w przypadku podania kwasu hialuronowego. Również jest ona wykonywana w znieczuleniu miejscowym. Ponadto dodatkowo stosuje się różnego rodzaju odżywki i suplementy w celu lepszego przyjęcia i adaptacji transplantowanej tkanki tłuszczowej.

Wyżej wymienione techniki są dostępne w różnych klinikach w niemalże całym kraju. Możliwość wykonania tego zabiegu istnieje nie tylko w dużych miastach takich jak Warszawa, Kraków czy Poznań, ale również w Lublinie, Bielsko Białej, Zamościu, Częstochowie i innych.Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Lekarskie metody powiększania penisa

  1. avatar Powiększenie członka pisze:

    Witam chciałbym się umówić na wizytę powiększania członka

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Technologia żywej wody "Living Water Technology"
Cena:
390 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Wygodne i lekkie zakupy!
Cena:
349 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Najskuteczniejszy zabieg na celluli…
Zastanawiam się nad zabiegiem liposukcji ultradźwiękowej, robiłyście ją kiedyś? Jakie macie doświadczenia? Jeśli możecie...
Mieszkanie - kupno czy zamiana, ryn…
Mnie także zależało na tym, aby zamieszkać blisko miasta, ale wybrałam trochę inną lokalizację....
Co na migrenę?
Ja polecam tylko gardan, jedyne co mnie ratuje przy miesiączkach czy migrenach....
Probiotyki
Ja od siebie mogę polecić kropelki, nawet profilkatycznie. U mnie jelitówek w domu...