Jak oczyścić i zregenerować skórę twarzy? Za pomocą hydrodermabrazji!

14 grudnia 2020, dodał: klinikavesuna

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Po okresie letnim, kiedy nasza skóra, szczególnie na twarzy, narażona była na działanie promieni słonecznych, warto zadbać o jej porządne oczyszczenie, a także regenerację. Dzięki temu przygotujemy naskórek przed zbliżającymi się niskimi temperaturami i zwalczyć efekty powstałe na skórze podczas wakacyjnego promieniowania słonecznego. To właśnie jesień jest idealnym czasem na wykonanie zabiegu hydrodermabrazji kwasowej.

 

Hydrodermabrazja kwasowa – co to takiego?

Jest to innowacyjny zabieg oczyszczająco-regenerujący skórę twarzy. To niesamowicie skuteczne połączenie mechanicznej mikrodermabrazji wraz z delikatnym peelingiem chemicznym oraz kondycjonowaniem skóry. Całość ma za zadanie nawilżyć, zregenerować, a także odmłodzić nasz naskórek.

To hybrydowe podejście do pielęgnacji twarzy, które idealnie nawilża, stymuluje mikrokrążenie, głęboko i zarazem dokładnie oczyszcza skórę, a ponadto wzbogaca ją o bezcenne składniki odżywcze. Hydrodermabrazja kwasowa stanowi innowacyjne podejście do terapii dermatologicznych. Efektem wykonania takiego zabiegu jest czysta, piękna skóra twarzy uzyskana w bardzo krótkim czasie i bez uczucia dyskomfortu – mówi kosmetolog Emilia Dawiec z krakowskiej Kliniki VESUNA.

Wspomniany rodzaj terapii jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i co ważne, nie powoduje żadnych podrażnień.

Jak wygląda zabieg?

Terapia hydrodermabrazji kwasowej składa się z trzech etapów, a każdy z nich ma inne zadanie. Pierwszy krok rozpulchnia naskórek, drugi dogłębnie oczyszcza, natomiast trzeci intensywnie nawilża. Do wykonania takiego zabiegu, zamiast wody stosuje się płyny, które posiadają składniki aktywne. Są to substancje: z kwasami AHA, używane w celu lepszego złuszczania i silniejszego nawilżenia, z kwasami BHA – dla dokładnego oczyszczenia porów i oraz płyn z licznymi związkami łagodząco nawilżającymi.

Urządzenie do wykonania takiego zabiegu posiada szybkoobrotową końcówkę. Jej zadaniem jest złuszczanie, które uzyskuje dzięki działaniom próżniowym, peelingującym powierzchnię skóry. Za sprawą wspomnianej końcówki możliwa jest intensywna regeneracja oczyszczonej skóry twarzy i przenikanie wspomnianych płynów z składnikami aktywnymi do głębokich warstw naskórka.

Zabieg wykonuje kosmetolog, po przeprowadzonej konsultacji. Po wykluczeniu przeciwwskazań do jego wykonania specjalista zaleca konkretną liczbę powtórzeń w odstępach tygodniowych. Stosując się do jego zaleceń, można uzyskać wspaniałe rezultaty i wzmocnić skórę, która po okresie letnim tak bardzo potrzebuje szczególnej pielęgnacji.

 

 

 

 

,

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Oszczędzanie
Numizmatyka to calkiem fajna metoda odkładania pieniędzy. W końcu mają całkiem sporą...
Jak skutecznie zabezpieczyć się na …
Zbierałam przez wiele lat monety i banknoty. Teraz postanowiłam je wycenić i sprzedać...
Ciekawe konkursy internetowe
Ja szukam konkursów na Fb, tam dużo za samą aktywność można wygrać
krem pod oczy
Dobry jest z Dermedic, ale też z Eveline się sprawdził