Biały uśmiech na wyciągnięcie ręki

30 kwietnia 2021, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Czasy, kiedy wybielanie zębów zarezerwowane było dla gwiazd i celebrytów, już dawno odeszły do lamusa. Dziś, dzięki stosowaniu odpowiednich preparatów, każdy z nas może wybielić uśmiech podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Co więcej, na rynku dostępne są produkty, które pomogą rozjaśnić uśmiech osobom zmagającym się z nadwrażliwością zębów.

Obecnie produkty, których celem jest wybielanie zębów, mamy na wyciągnięcie ręki. Niektóre gwarantują uzyskanie bielszego uśmiechu w zaledwie kilka dni. Zanim jednak uwierzysz w magiczne zapewnienia, warto zapoznać się ze składem preparatów. Jeśli, przykładowo, zawierają one silnie działające drobinki ścierne, to używając ich, można doprowadzić do ubytków w warstwie szkliwa. Dlatego należy wybierać produkty wybielające przebadane klinicznie, ze sprawdzonym składem, które będą bezpieczne dla zębów. Poza tym należy pamiętać, że zdrowy proces wybielania zębów z pomocą pasty trwa kilka tygodni, a kluczową rolę odgrywa w nim pielęgnacyjna systematyczność.

ODPOWIEDNIE PRODUKTY TO PODSTAWA

Przykładowo – pasta SPLAT Special EXTREME WHITE może rozjaśnić zęby nawet o dwa odcienie w zaledwie cztery tygodnie. Za efekt wybielania odpowiadają innowacyjne mikrogranulki nadtlenku karbamidu. Pasta ta świetnie nadaje się również dla osób, które zabiegowi wybielania poddały się w gabinecie stomatologicznym i chcą jak najdłużej podtrzymać uzyskany efekt. Ze względu na mocne działanie pasty SPLAT Special EXTREME WHITE najlepiej używać jej na zmianę z inną pastą SPLAT, która będzie chronić zęby przed nadwrażliwością, np. SPLAT Professional BIOCALCIUM.

Z kolei miłośnicy kawy, herbaty, czerwonego wina oraz palacze, zmagający się z osadem na zębach, powinni wybrać pastę SPLAT Professional WHITE PLUS. To produkt antyosadowy, wykorzystujący Sp.White System, który w sposób bezpieczny poleruje szkliwo, nadając mu widoczny gołym okiem blask. Ze względu na zawartość jonów potasu produkt ten jest bezpieczny również dla osób zmagających się z nadwrażliwością zębów. Przy regularnym stosowaniu już po czterech tygodniach można uzyskać efekt rozjaśnienia o 1,5 odcienia. SPLAT ma w swojej ofercie jeszcze inną serię dedykowaną do rozjaśniania zębów ze szczególną nadwrażliwością.

WYBIELANIE ZĘBÓW Z NADWRAŻLIWOŚCIĄ? TO MOŻLIWE!

Mowa o delikatnie wybielającej i redukującej nadwrażliwość serii INNOVA. Pasta zawiera terapeutyczną dawkę (2,25%) amorficznego hydroksyapatytu wapnia. Substancja ta uszczelnia kanaliki, odbudowuje szkliwo oraz chroni przed kwasami i bakteriami. W przypadku tej pasty za efekt wybielenia odpowiada system WhiTanine, który w połączeniu z enzymem Tannase usuwa przebarwienia z powierzchni zębów oraz bezpiecznie je rozjaśnia, nawet o dwa odcienie. W serii tej dostępna jest pasta z fluorem (INNOVA Delikatnie Wybielajaca Pasta Redukująca Nadwrażliwość) oraz bez fluoru (INNOVA Regeneracja i Ochrona Szkliwa i Dziąseł). Dodatkowo, dla lepszego efektu wybielania i wzmocnienia szkliwa rekomendowane jest stosowanie płynu INNOVA Zawiesina Płynne Szkliwo Do Zębów Wrażliwych.

Jako uzupełnienie pielęgnacji warto stosować też inne produkty, np. piankę do oczyszczania zębów bez użycia wody oraz nici dentystyczne. Na efekt wybielania wpływa także nasza dieta, dlatego jeśli stosujesz pastę wybielającą, warto ograniczyć spożywanie produktów takich jak kawa, czerwone wino czy barwiące przyprawy. Pamiętaj, że poza efektem liczy się również proces wybielania zębów. A ten jest w stanie zapewnić odpowiednio dobrana pasta.

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Tanie dodatki
Ja lubię niedrogie dodatki, bo nie przywiązuję się do biżuterii na co dzień wybieram...
Filmy
To ja ostatnio na chyba netflix oglądałam "Rytuał". Całkiem przyjemny. Teraz na dziś planujemy...
Seriale
Mnie mega wciągneła "Chyłka". Zazwyczaj nie oglądam polskich seriali ale ten jest świetny,...