Catering dietetyczny – odchudzanie czy wsparcie w żywieniu? | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Catering dietetyczny – odchudzanie czy wsparcie w żywieniu?

29 kwietnia 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Królowa wszystkich diet – dieta pudełkowa. Co kryje się pod tą niekoniecznie przejrzystą nazwą? Dla kogo jest odpowiednia? Czym się charakteryzuje?

Healthy food and diet concept, restaurant dish delivery. Take away of fitness meal. Weight loss nutrition in foil boxes. Steamed veal with cous and vegetables at woodDieta pudełkowa szturmem zdobyła nie tylko salony i serca osób z pierwszych stron gazet, ale z powodu coraz szerszej dostępności jest osiągalna dla każdego, kto chce jeść zdrowo, regularnie i różnorodnie. Dieta pudełkowa (catering dietetyczny) to doskonały sposób na wartościowe żywienie w ciągu całego dnia i to bez stania w kuchni! Tak! Jak to możliwe? Pod nazwą diety pudełkowej kryje się korzystanie z cateringu dietetycznego. Po wyborze odpowiedniej diety, pod nasze drzwi każdego ranka jest dostarczana torba z odpowiednio skomponowanymi posiłkami na cały dzień. Zazwyczaj jest to pięć różnorodnych posiłków: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Jedzenie takie, dostarczane w pudełkach termicznych, jest odpowiednie dla wszystkich tych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, nie rezygnując z doskonałych smaków. Oszczędność czasu spędzanego w kuchni przy komponowaniu posiłków (lub robieniu na szybko kanapki, byle tylko zabić głód), ale także doskonała dieta dla chcących utrzymać formę i sylwetkę – wybór cateringu wiąże się z wyborem odpowiedniej liczby kalorii przyjmowanych każdego dnia, dlatego możesz być pewien, że każdego dnia dostarczysz organizmowi tyle energii, ile jest konieczne personalizując swój catering dietetyczny. Łódź, Wrocław, Gdańsk czy Gdynia, a także wiele innych miast może korzystać z takiego dietetycznego wsparcia.

Dieta pudełkowa jest odpowiednim wsparciem dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy – prócz aktywności fizycznej, regularnego ruchu polecana jest kontrola makroskładników dostarczanych do organizmu oraz liczby kalorii. To wszystko jest niezwykle proste przy korzystaniu z diety pudełkowej. Catering tego typu sprawdzi się także dla wszelkich alergików i osób na specjalnych dietach – bezglutenowej, bez laktozy, wegetariańskiej czy innych.

Świadomość tego, jak powinny wyglądać dobrze zbilansowane posiłki jest w naszym społeczeństwie coraz szersza. Warto więc wykorzystać ten optymistyczny fakt i już dziś zadbać o swoje zdrowie. Nie jest tajemnicą, że jesteśmy tym, czym jemy. Jedząc zdrowo – będziemy zdrowi, a dieta pudełkowa sprzyja braku obżarstwa i rzucania się kompulsywnie na jedzenie po całym dniu pracy bez posiłku, w zamian dając nam konsumpcję przygotowanych dla nas posiłków regularnie, w ciągu całego dnia. Wybór tego typu diety pozwoli także na poznanie nowych smaków, różnorodność w Twoim codziennym jadłospisie. Pamiętaj tylko o tym, by dostarczyć także każdego dnia do organizmu odpowiednią ilość wody!

Catering dietetyczny to dania o ustalonej kaloryczności i składzie makro, które są dostarczane każdego dnia pod drzwi domu lub miejsca pracy. Posiłki te są zaplanowane przez dietetyka, dlatego żadne danie nie pojawia się przez przypadek, a liczba kalorii i makroskładników w każdej diecie jest optymalna. Jednym z pionierów tego rodzaju usług jest firma hfood.pl, dająca wybór swoim klientom aż spośród siedemnastu różnych diet: slim, fit, low carb, fit kid, hashimoto czy catering wegański. Warszawa, Łódź, Kraków czy inne duże miasta z pewnością mają duży wybór tego typu usług, jednak warto postawić na hfood.pl z powodu różnorodności diet. Prócz wielu diet dostępny jest także detox sokowy, bardzo popularny sposób na oczyszczenie organizmu z toksyn. Każdy sok to doskonale dobrana kompozycja składników. Zestaw 6 soków tłoczonych na zimno powoduje, że pełna wartość odżywcza owoców i warzyw zostaje zachowana. Oczyszczanie organizmu tym sposobem trwa od 1 do 5 dni. Sam zdecyduj, kiedy przestaniesz. Pamiętaj, że pierwsze dni mogą wiązać się z osłabieniem i bólem głowy, przeczekanie tych dni spowoduje odzyskanie sił witalnych.

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Brak możliwości komentowania.

FORUM - bieżące dyskusje

Czy dokarmiacie gołębie?
Gołębie znakomicie sobie radzą bez pomocy człowieka, wystarczy im nie przeszkadzać:)
Kolorowanki
Ze zwierzątkami ma wydawnictwo RM, bardzo fajne są tam też naklejki w środku kolorowanki
Plamki na paznokciach
Czasem to wpływ toksyn, które kumulują się w organizmie.
Co kupić na prezent dla mężczyzny -…
Dobre perfumy zawsze są na miejscu.