Sposób na siwe włosy? Poznaj naturalny preparat o potwierdzonym działaniu

30 kwietnia 2021, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Sklepowe półki aż uginają się pod ciężarem farb koloryzujących siwe włosy oraz specjalnych kosmetyków pielęgnujących siwiznę. Trzeba przyznać, że problem siwych włosów napędza ten rynek, klientów przecież nigdy nie ubędzie, zwłaszcza, że coraz częściej spotykamy siwe włosy w młodym wieku, nawet już u studentów. Dziś przybliżymy wam krótko innowacyjny płyn na siwe włosy jako wartą uwago alternatywę do klasycznych kosmetyków.

Sposób na siwe włosy: postaw na naturalne działanie

Często zastanawiamy się w panice jak zatuszować siwe włosy – radzimy sobie z kompleksem szybkim, ale krótkotrwałym sposobem. Oczywiście jest on zawsze w zasięgu ręki, np. farba koloryzująca, ale czy aby na pewno dobrym rozwiązaniem jest usuwanie skutku, a nie przyczyny? Siwienie włosów to sprawa bio-chemii naszego organizmu – pojawienie się siwych włosów jest bezpośrednio związane z ilością melaniny w skórze głowy. Im jest jej mniej, tym szybciej i intensywniej siwiejemy. Oczywiście są pewne czynniki, które przyspieszają ten proces, jak stres, zła dieta czy brak snu. Nie są one jednak decydujące – siwienie włosów to głównie sprawa genów…

Rozumiejąc te biologiczne zależności można jednocześnie zrozumieć działanie produktu, który od pewnego czasu rewolucjonizuje polski i europejski rynek, a mianowicie preparat na siwe włosy GR-7 Professional. W tym przypadku płyn nie działa na włosy, ale na skórę głowy – odżywia ją w związki, które stymulują tamtejsze komórki do syntezy melaniny. W efekcie dotąd siwe włosy powracają do naturalnego koloru. Bez koloryzacji i chemicznego działania na strukturę włosa. Skuteczny sposób na siwe włosy to właśnie GR-7

Sposób na siwe włosy: jak działa GR-7 Professional, jak wygląda kuracja?

Stawiając na preparat na siwe włosy polskiego producenta, możemy liczyć na pewny efekt odwracania siwienia w około miesiąc, co potwierdza międzynarodowa jednostka badawcza EUROFINS. Czas powrotu do naturalnej barwy jest kwestią indywidualną i zależy od intensywności koloru włosa oraz od jego grubości. Jednakowoż pierwsze efekty widać już po 7 dniach – siwe włosy stają się płowe lub złotawe, co jest sygnałem dla nas, że ilość melaniny w skórze głowy wzrasta.

Fot. Skuteczny sposób na siwe włosy z GR-7

Kuracja płynem na siwe włosy GR-7 Professional dzieli się na dwa etapy. Pierwszym jest przywracanie – w tym czasie siwe włosy mają powrócić do naturalnej barwy. Płyn nakłada się do dwóch razy na dobę, przez pierwsze 7 dni producent zaleca unikania mycia i suszenia głowy, co jest główną niedogodnością w całej kuracji. Następnie przez kolejnych 21 dni trwa dalsze przywracanie, aż do zadowalającego efektu. Eksperci radzą, by w tym czasie odstawić używki takie jak nikotyna, alkohol itp.

Druga faza odwracania siwych włosów nosi nazwę podtrzymanie. Po pierwszym etapie, gdy już osiągniemy zadowalający efekt, należy utrzymać optymalną ilość melaniny, by siwe włosy nie powróciły. W tym celu preparat na siwe włosy GR-7 Professional nakłada się już wyłącznie raz w tygodniu, najlepiej przed spaniem.

 

Fot. Efekty stosowania na siwe włosy

Sposób na siwe włosy: gdzie kupić preparat GR-7 Professional

Polecamy szukać w sprzedaży online, gdzie są dobre ceny i szybka dostawa. O płyn na siwe włosy warto też pytać w dobrych zakładach fryzjerskich oraz gabinetach trychologicznych. Szczegóły znajdziemy na stronie producenta gr-7.eu.

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Sposób na siwe włosy? Poznaj naturalny preparat o potwierdzonym działaniu

  1. avatar Alicja pisze:

    Ja używam szamponów które świetnie regenerują strukturę włosa odżywiając ją w niezbędne składniki. Dla mnie super. Odkąd zaczęłam je stosować moje włosy są naprawdę w świetnej kondycji.

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Tanie dodatki
Ja lubię niedrogie dodatki, bo nie przywiązuję się do biżuterii na co dzień wybieram...
Filmy
To ja ostatnio na chyba netflix oglądałam "Rytuał". Całkiem przyjemny. Teraz na dziś planujemy...
Seriale
Mnie mega wciągneła "Chyłka". Zazwyczaj nie oglądam polskich seriali ale ten jest świetny,...