Torcik z kremu karpatkowego

25 marca 2013,
dodał: Rzesista27
Artykuł zewnętrzny

Wczoraj wpadlam na pomysl,ze zrobie maly torcik z okazji kolejnych miesiecy wspolnych z moim boyfriendem.Jakos ostatnio nie mamy czasu na wspolne wychodzenia,a oboje myslelismy o zjedzeniu jakiegos ciasta i tak mi torcik w sklepie przyszedl do glowy :P
Robiac zdjecia z BooBoo mielismy ubaw,bo powiedzial,zebym nie pucowala sie,ze to tort,bo nie wyglada superowo tylko napisala,ze to ciasto :)
Ja jednak wiem,ze moje czytelniczki sa wyrozumiale i docenia moje starania i czyste intencje :P
Piszac ten post wlasnie mu powiedzialam,ze wrzucam post na bloga o ciescie i on powiedzial,ze dobrze,ze ciasto,ale szybko sprowadzilam go na ziemie czytajac mu co poprzednio napisalam:)
HEHHEHEHHE….
Pewnie jestescie ciekawe jaki wyszedl efekt?….. do wszystkiego dojdziemy.

KOMPOZYCJA WLASNA!

SKLADNIKI:
– 1op.krem karpatka
– 200g margaryny
– 500ml mleka
– male spody do tortu
– truskaweczki
– lukier do dekoracji tortu ( np:czekoladowy,karmelowy )

PRZYGOTOWANIE:
Na samym poczatku odlejcie z 500ml. mleka szklanke i zmieszajcie ja z kremem w proszku.Reszte mleka zagotujcie i dodajcie do tego krem.Mieszaj do momentu kiedy zgestnieje,ale zeby nie bylo grudek.Nastepnie odstawcie do ostygniecia i dodajcie margaryne.
Ukladajcie stopniowo warstwy ciasta przekladane masa karpatkowa.Na gorze tez ma byc warstwa kremu,a na gorze truskawki,wczesniej pokrojone w plastry.Boki pokryj reszta masy.
Na sam koniec udekoruj lukierem.
Ja jeszcze dodalam wokol tortu banany,ale nie trzeba.

I to wszystko!!!
Odstaw tort na pare godzin do lodowki ( nastepnego dnia smakuje lepiej), masa musi ladnie stezec.

Chcialam zrezygnowac z tradycyjnych kremow do tortow takich jak: czekoladowy czy waniliowy.Postanowilam teraz zaryzykowac i wedlug mnie sie oplacilo.Jest naprawde bardzo dobry i nie jest bardzo slodki,ale bardzo syty ze wzgledu na wysokosc (3spody ciasta).
Mam nadzieje,ze kminicie wsio,bo ja nie jestem dobra w przepisach,szczegolnie moich i nie umiem ladnie wsio obrac w slowa.Moze ktoras z Was skorzysta z przepisu,a jak nie to mozecie spojrzec na moje dzielo :P

file1364241379



FORUM - bieżące dyskusje

Gdy dziąsła krwawią...
Do dentysty jak najszybciej, serio nie ma co zwlekać.Do dentysty jak najszybciej,...
Jakie są zdrowe zamienniki słodyczy…
No tak, rzeczywiście, po suszonych owocach cukier winduje do nieba. Orzechy wydają się...
Rehabilitacja
A monitorujecie w jakiś sposób, czy rzeczywiście wykonał ćwiczenia i w odpowideniej ilości?
sztuczne barwniki w słodyczach
Mnie to zastanawia, dlaczego na takich produktach nie ma ostrzeżenia, że lepiej nie podawać...

Preferencje plików cookies

Inne

Inne pliki cookie to te, które są analizowane i nie zostały jeszcze przypisane do żadnej z kategorii.

Niezbędne

Niezbędne
Niezbędne pliki cookie są absolutnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony. Te pliki cookie zapewniają działanie podstawowych funkcji i zabezpieczeń witryny. Anonimowo.

Reklamowe

Reklamowe pliki cookie są stosowane, by wyświetlać użytkownikom odpowiednie reklamy i kampanie marketingowe. Te pliki śledzą użytkowników na stronach i zbierają informacje w celu dostarczania dostosowanych reklam.

Analityczne

Analityczne pliki cookie są stosowane, by zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzą w interakcję ze stroną internetową. Te pliki pomagają zbierać informacje o wskaźnikach dot. liczby odwiedzających, współczynniku odrzuceń, źródle ruchu itp.

Funkcjonalne

Funkcjonalne pliki cookie wspierają niektóre funkcje tj. udostępnianie zawartości strony w mediach społecznościowych, zbieranie informacji zwrotnych i inne funkcjonalności podmiotów trzecich.

Wydajnościowe

Wydajnościowe pliki cookie pomagają zrozumieć i analizować kluczowe wskaźniki wydajności strony, co pomaga zapewnić lepsze wrażenia dla użytkowników.