Rewolucja w usuwaniu cellulitu

28 lutego 2019, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

 

Zbliżająca się wielkimi krokami wiosna to idealny czas, by zadbać o swoje ciało i odpowiednio przygotować je do wakacji. Przedstawiamy rewolucyjny system, który pomoże pozbyć się cellulitu i cieszyć się gładkim ciałem.

Cellulit, nazywany chorobą tkanki łącznej lub pomarańczową skórką, najczęściej występuje u kobiet. Siedzący tryb życia, zaburzenia hormonalne, niezdrowe używki, nieodpowiednia dieta, problemy z krążeniem czy noszenie zbyt obcisłych ubrań to główne przyczyny pojawiania się cellulitu na brzuchu, udach czy pośladkach.

By walka z cellulitem była skuteczna, niezbędna jest konsekwencja i systematyczność podejmowanych kroków. Aktywność fizyczna i racjonalna dieta powinny stanowić fundament naszych działań. Natomiast właściwie dobrane zabiegi modelujące podkreślą i wydłużą efekty naszej pracy.

Oprócz prawidłowej diety oraz odpowiednich ćwiczeń wsparciem w nierównej walce z cellulitem jest rewolucyjny zabieg z wykorzystaniem urządzenia ONDA.

System ONDA to urządzenie medyczne służące do leczenia cellulitu, miejscowych otłuszczeń oraz zwiotczenia skóry. Dzięki obecności dwóch głowic (płytszej i głębszej) jesteśmy w stanie zadziałać precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w trakcie naturalnych procesów metabolicznych oraz wywołać skurcz włókien kolagenowych i stymulację produkcji nowego kolagenu, co wpływa na poprawę jędrności skóry – wyjaśnia Katarzyna Gładkowska z krakowskiej Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA.

W czym tkwi skuteczność tej metody? – Dzięki unikalnej technologii mikrofal Coolwaves™ urządzenie selektywnie dociera do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzi do jej redukcji. Mikrofale przenikają przez skórę, przechodząc przez warstwy wierzchnie bez ich przegrzania, jednocześnie koncentrując się na podskórnym tłuszczu, który pochłania około 80% energii. Pozostałe 20% to powierzchowny efekt termiczny. Dzięki temu energia wnika w głębokie warstwy skóry bez ryzyka uszkodzenia otaczających tkanek.

Zintegrowany system chłodzenia kontaktowego zastosowany w urządzeniu zapewnia komfort i bezpieczeństwo zabiegu. Odczucia pacjentów są dość nietypowe, często określane przez nich jako “śmieszne, dziwne”, ale też bardzo przyjemne. Takie doznania biorą się stąd, że na powierzchni skóry odczuwalne jest mocne chłodzenie głowicy, natomiast w głębszych warstwach intensywne ciepło. Częściowy efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu, jednak dla osiągnięcia najlepszych efektów rekomendujemy wykonanie 4 zabiegów w 2-tygodniowych odstępach czasu – tłumaczy mgr kosmetolog Katarzyna Gładkowska z Kliniki VESUNA.

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA to profesjonalne gabinety działające w krakowskim centrum handlowym Bonarka oraz w nowej lokalizacji, przy ulicy Dobrego Pasterza 118C. Od początku istnienia gwarantuje swoim pacjentom tylko skuteczne i bezpieczne technologie oraz preparaty posiadające zarówno polskie, jak i światowe certyfikaty. Bezpieczeństwo, najwyższa jakość usług oraz innowacyjne metody i najnowsze trendy medycyny estetycznej plasują Klinikę VESUNA wśród najlepszych tego typu placówek w Polsce.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Kobido Master® masaż - lifting twar…
Dzień dobry, serdecznie polecam znakomity masaż Kobido Master® w wykonaniu pana Michała, cudowne...
Projekt mieszkania w 3d
Ale lepiej mieć taką wizualizację, łatwiej jest rozplanować przestrzeń.
Mama lekomanka...?
Matki chcą zapobiec nieszczęściom dziecka i dlatego dają leki, a że one mają skutki...
Pochwal się osiągnięciami - swoimi …
W weekend zrobiłam piękne klomby na działce, bo dotąd zarastała w tym miejscu...