Polacy w grze – najlepsi producenci odzieży sportowej!

3 sierpnia 2020, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Sukcesami na sportowej arenie cieszą się nie tylko sportowcy, ale także, coraz częściej, polscy producenci, którzy ich ubierają. Na przykładzie polskiej marki sportowej PEHA, sprawdźmy, co dokładnie sprawia, że klienci coraz chętniej pojawiają się na meczach i treningach w strojach sportowych rodzimej, polskiej produkcji?

ubrania sportowe PEHA

Najwyższa jakość dzianin

Marka PEHA wykorzystuje do szycia strojów sportowych aż dwa rodzaje dzianin sportowych. Pierwsza jest niesamowicie elastyczna i komfortowa, dopasowana do ciała GigaElastic (z dodatkiem prawdziwego elastanu), a druga to CoolMax o niezwykłych właściwościach. Cały sekret chłodzącego działania dzianiny CoolMax, z której stroje sportowe szyje marka PEHA leży w jej czterokanałowej budowie przędzy, która szybko odprowadza wilgoć z ciała sportowca, pozostawiając tym samym skórę przyjemnie suchą. Obie dzianiny są szybkoschnące i nie chłoną wilgoci – nie mają właściwości higroskopijnych, To właśnie dlatego, większość najlepszych dzianin na odzież sportową wykonana jest właśnie z lekkiego i miłego w dotyku poliestru.

Bezpłatna sublimacja

PEHA oferuje również bezpłatną sublimację, czyli inaczej sportową personalizację zamówionej u nich odzieży całkowicie gratis. Sublimacja polega na wtopieniu praktycznie dowolnego druku we włókna dzianiny, Oznacza to, że wybrany projekt staje się jej częścią – nie odkleja się, można go prasować i nie pęka. To właśnie z uwagi na wysoka trwałość i elastyczność nadruków sublimacyjnych – większość osób wybiera je jako najlepsze do personalizacji kompletów meczowych,

Ogromny wybór kolorystyczny i graficzny

Pozostając przy opisie jednego z polskich producentów – marki sportowej PEHA, warto zwrócić uwagę na kroje i dostępne wersje kolorystyczne. Każdy z modeli kompletów sportowych dopasowany jest krojem i funkcjonalnością do uprawianej dyscypliny sportu, a oprócz tego wzbogacony jest o futurystyczne i moden grafiki. Ponadto PEHA umożliwia zaprojektowanie indywidualnego, unikalnego stroju dla drużyny.

Wybór polskich producentów w zakresie odzieży sportowej i niezbędnych do gry akcesoriów naprawdę jest najlepszym co można zrobić: zarówno dla swojego komfortu podczas aktywności, jak i dla swojej kieszeni. Kluczem do zadowolenia jest znalezienie dobrej, sprawdzonej marki, która ma na swoim koncie wiele udanych realizacji.

 

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Ile zarabia sie w Szwecji
Teraz zapowiada się tam recesja tak że już to nie będzie taki korzystny kierunek...
wybielanie zębów
U mnie problem jest z tym, że lubię kawę i mocną herbatę...
Pralka - jaką kupić?
Ja lubię takie ładowane od góry.
Czy ktoś jeszcze wierzy że można si…
Ja już nie wierzę, owszem jest chwilowe zauroczenie a potem wraca proza życia...