URODA I ZDROWIE

Odchudzająca i upiększająca moc czerni?

30 września 2016, dodał: karolina0092

Od lata żyłam z myślą, że czarny kolor jest magiczny, że wyszczupla i działa cuda. Ponadto pasuje każdemu, niezależnie od koloru włosów, czy karnacji. Dlatego przez pewien okres swojego życia w mojej garderobie była wszechobecna czerń. Czarny strój kąpielowy, czarne sukienki, czarne i opięte bluzki. Bo czemu mam nie wyglądać zgrabniej?

czaarnee

Jeśli Twoje myślenie jest podobne, to muszę podzielić się z Tobą pewną informacją, która może tak samo jak u mnie, zmieni Twój styl ubierania. Żyjemy na co dzień w kolorowej rzeczywistości. Niebieskie niebo, zielona trawa, barwne budynki, jasne słońce.

moda

Kiedy wybieramy czarne ubrania nasza figura zostaje idealnie podkreślona.Widoczne są wszystkie fałdki i niedoskonałości. Ponadto stajemy się ogromną czarną plamą, na tle kolorowych ludzi. Warto dodać, że w pewnej Galerii przeprowadzono eksperyment. Postawiono kilka takich samych sześcianów, ale o różnych  kolorach.

mala

Na pytanie, który jest najcięższy? Większość przechodnich wskazywało czarną bryłę. O wiele większe cuda możemy zdziałać odpowiednio dobranym krojem odzieży do naszej figury. Nie możemy jednak całkowicie przekreślić tego koloru. Rzeczywiście posiada moc, może nie tak wielką jak się nam wydawało, ale jednak. Czerń wybiera wiele Pań przy wieczornych wyjściach, kiedy jest ciemniej, kiedy kolory gasną. Wtedy tak, ten kolor daje złudzenie zgrabniejszej figury. Dlaczego? Optyka.  I właściwie każdy inny kolor ma podobną moc. Czerń uważana jest również  za kolor seksowny, nieco tajemniczy i bardzo kobiecy. Zdecydowanie zgadzam się z tym stwierdzeniem.  Jednak pamiętajmy, że nie każdemu pasuje. Więc komu? Kobietą  o chłodnej urodzie, czarnych lub brązowych włosach, ciemnej obwódce oka. W innym przypadku musimy bardzo uważać, aby nie podkreślić swojej bladej cery (jeśli sobie tego nie życzymy), zaczerwienionej twarzy i nie dodać sobie kolejnych lat.

cara-delevingne-charlize-theron-kendall-jenner-gigi-hadid-w-czarnych-eleganckich-stylizacjach-348255-GALLERY_BIG

To tyle teorii. W praktyce każdy ma inny gust, każdy jest inny. Ja polecam zabawę z kolorami, ale nie zapominaniu o czerni! Ubierajmy to na co mamy ochotę, w czym czujemy się dobrze – to nasze prawo i nikt nam tego nie zabroni.

z9044278O

 

 

zobacz również:

  1. Trendy na sezon jesień/zima 2016
  2. Blogerka thirtyfashion.com zdradza modowe tajniki – wywiad
  3. Stella McCartney-skazana na sukces
  4. Stylizacje z kolorem czerwonym

 

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Żywienie psa
Podając szczeniakowi takie jedzenie wyrządza się mu wielką krzywdę. Powinien dostawać zbilansowaną dietę, pełną...
Brak miłości- co zamiast?
Hobby, udzielanie się w wolontariacie, to też są jakieś pomysły na taką sytuację... Imprezować...
Witaminy a komórki rakowe
Witaminy wzmacniają organizm, więc mogą przeciwdziałać procesom nowotworowym, ale żeby leczyły raka, to wątpię.
Odszkodowanie
Im mniejsza składka OC tym mniejszej kwoty później można się spodziewać przy wypadku... \niestety,...