Foreo UFO instrukcja obsługi, opinia, efekty stosowania

23 lipca 2018, dodał: EKSPERTKA

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Foreo UFO to mini urządzenie do użytku domowego aktywujące maseczkę do twarzy na dzień lub na noc poprzez termo i fotokurację. Ta inteligentna maseczka znacznie skraca, ale też skutecznie pielęgnuje naszą cerę w krótszym czasie niż tradycyjne maseczki. Dzięki  zaawansowanej technologicznie formule pozwala na odżywienie dogłębne naszej skóry już w 90 sekund (tradycyjne maseczki należy aplikować minimum 15-20 minut). To niezwykle ważne dla aktywnych i dynamicznych kobiet oraz zapracowanych mam.

 

Ta kosmiczna maseczka prezentuje się niezwykle spektakularnie: umieszczona  w eleganckim etui wraz z ładowarką i specjalną podstawką jest ozdobą naszej toaletki czy półki w łazience. Jednak jej najważniejszym atutem jest szerokie spektrum zastosowania: ekskluzywna i ulepszona technologia Hyper-Infusion to połączenie termoterapii, krioterapii i pulsacji T-Sonic, których zadaniem jest zwiększyć działanie i skuteczność maseczek do twarzy aktywowanych przez UFO. Urządzenie zostało wyposażone w terapię pełnym widmem światła LED RGB, które pomaga odmłodzić, wygładzić i rozświetlić cerę. Jej mały rozmiar pozwala na pielęgnację najnowocześniejszą w zaciszu domowym, co pozwala zaoszczędzić na drogich zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Możesz swoje urządzenie zabrać w podróż na wakacje i mieć ten komfort i świadomość, że Twoja cera w każdej chwili może otrzymać potrzebny zastrzyk energii oraz odżywczych składników.

Urządzenie można też podłączyć do specjalnej aplikacji w naszym smartfonie, dzięki czemu ustawiając indywidualne parametry będziemy mogły w optymalny sposób korzystać z kompleksowej pielęgnacji. Producent przewidział rytuał poranny i wieczorny, dlatego też w sklepie Foreo można zakupić dwa rodzaje maseczek na dzień i na noc.  Maseczki na płachtach są obecnie lubiane i uznane przez konsumentki, a Inteligentne Maseczki UFO są wykonane z miękkiej mikrofibry nasączonej ekstraktami roślinnymi oraz owocowymi, skoncentrowanymi olejami naturalnymi oraz hydrolatem. Każda z maseczek jest kompatybilna z urządzeniem, które pogłębia efekty jej działania.

Maska na dzień

Zawiera kwas hialuronowy oraz algi czerwone. Składniki te zapewniają głębokie nawilżenie oraz ochronę skóry przed czynnikami zewnętrzymi oraz wyzwalają jej naturalny blask. Po włączeniu UFO, rozpocznie się 30-sekundowy zabieg termoterapii, której towarzyszy światło czerwone LED – przygotowuje to skórę do dalszego zabiegu oraz otwiera pory. Przez kolejne 30 sekund pulsacje T-Sonic pozwalają głęboko wniknąć esencji maski do wnętrza skóry. Przez ostatnie 30 sekund urządzenie emituje światło zielone LED oraz pulsacje o niższej intensywności, aby wyrównać koloryt skóry i nadać jej blasku.

Maska na noc

Zawiera wyciąg z żeń-szenia oraz oliwę z oliwek, aby odżywiać i rewitalizować skórę – ta specjalnie wyselekcjonowana formuła regeneruje skórę podczas snu. Zabieg rozpoczyna się 30 sekundowymi interwałami pulsacji T-Sonic w połączeniu z termoterapią i czerwonym światłem LED, aby wtłoczyć esencję maski pod powierzchnię skóry. Następnie pulsacje T-Sonic przechodzą w tryb niskiej częstotliwości – w tym trybie czerwone światło LED pozostaje włączone, natomiast wyłącza się termoterapia – w tej fazie urządzenie skupia się na poprawie mikrocyrkulacji krwi oraz przywróceniu skórze elastyczności.

 

Aplikacja maseczki i samo stosowanie urządzenia jest banalnie proste i nieskomplikowane. Wyciągamy maseczkę z saszetki, nakładamy na urządzenie i naciskamy przycisk aktywujący światło. Maseczki Make My Day i Call It a Night zostały już zaprogramowane w urządzeniu. Aby użyć nowej maseczki po raz pierwszy, należy aktywować ją przez aplikację mobilną. Następnie, za pomocą uniwersalnego przycisku lub w aplikacji należy wybrać rodzaj kuracji.

Maseczki można też stosować bez aplikacji.

Instrukcja obsługi

Naciśnij uniwersalny przycisk, aby włączyć UFO.

Naciśnij przycisk raz jeszcze, aby aktywować kurację Make My Day, naciśnij przycisk dwa razy,aby aktywować kurację Call It a Night itd.

Jeśli, na przykład, kuracja H2Overdose jest trzecia z kolei na twoim urządzeniu, naciśnij uniwersalny przycisk, aby włączyć urządzenie, a następnie naciśnij go trzy razy w celu włączeniu kuracji H2Overdose.

Kuracja rozpocznie się po 10 sekundach pulsującego światła.

 

Pielęgnacja krok po kroku

Umyj i osusz twarz tak, jak robisz to zazwyczaj. Dla uzyskania lepszych rezultatów podczas pielęgnacji z UFO, polecamy oczyszczenie twarzy przy pomocy szczoteczki LUNA.
Przy pomocy UFO, kolistymi ruchami rozprowadź formułę maseczki na twarzy. Wykonuj ruchy urządzeniem przeciwnie do ruchów wskazówek zegara, zaczynając od brody, następnie przechodząc do lewego policzka, czoła, prawego policzka, kończąc zabieg na brodzie i szyi.
Powtarzaj ruchy, aż zakończy się pełna kuracja.
Po zakończeniu zabiegu wklep pozostałości maseczki w skórę lub usuń jej nadmiar przy pomocy płatka kosmetycznego.
Użyj swojego ulubionego kosmetyku nawilżającego.

Po zakończonej kuracji wystarczy pod bieżącą ciepłą wodą umyć urządzenie, które jest w 100 % wodoodporne.

Jak zachowuje się skóra po masażu? Sam masaż przy pomocy UFO jest niezwykle relaksujący i odprężający, niejako odczuwamy „wtłaczanie” w głębokie warstwy skóry składników odżywczych. Nowoczesna technologia i ciepłe miłe światło wręcz pieści naszą skórę i powoduje błogi relaks, taki rytuał przynosi wiele korzyści: skóra jest napięta, świetnie nawilżona, pełna blasku, odświeżona. Przy regularnym stosowaniu można zaobserwować efekt liftingu: znikają drobne zmarszczki mimiczne, poprawi się owal twarzy (problem z „chomikami” czy brakiem jędrności odchodzi w zapomnienie).

Do kupienia w perfumeriach Douglas i na stronie producenta.

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

bez czego nie możecie się obejść?…
Bez internetu pewnie długo bym nie pożył. Ale z chęcią bym go wypróbowała...
zabawa - pomagamy spełnić pragnieni…
Pomyśl, jaką nagrodę sobie dasz, jak to zrobisz... Chciałabym mieć dłuższe włosy...
Firmowa impreza
Wg mnie też najlepsza jest grypa żołądkowa, można jej dostać w ostatniej chwili...
Manicure polimerowy
Ciekawa opcja, muszę wypróbować bo niedługo idę na wesele.