URODA I ZDROWIE

„Ale Numer! Podręcznik skutecznego wykorzystania numerologicznej energii liczb w Twoim życiu” – recenzja

14 stycznia 2021, dodał: Iwona Marczewska

Światem rządzą liczby! – mówią niektórzy. Goethe natomiast twierdził, że pewne jest tylko to, że liczby pokazują, jak świat jest rządzony. Tak czy inaczej, w życiu każdego z nas liczby pełnią istotną rolę i codzienność nasza pełna jest cyfr. Określają one wiele istotnych aspektów naszego życia, wpływają na nasze decyzje, podsumowują nasze wybory, oceniają nasze osiągnięcia. Pomagają porządkować, lokalizować, wyznaczać cele i granice. Są wykorzystywane w charakterze miernika różnych zjawisk, wielkości, postępu, poziomu czynników wpływających na nasze zdrowie, naszą przyszłość. A co jeśli ich znaczenie jest głębsze, sięga o wiele dalej i liczby nie tylko są wynikiem naszych działań, nie tylko my mamy na nie wpływ, ale i one na nas? Takim wpływem zajmuje się numerologia.

Dla niektórych z nas numerologia jest poważną dziedziną, użyteczną w kreowaniu własnego życia. Dla innych to bardziej zabawa, traktowana lekko i z dystansem. Jednych i drugich może zaciekawić nowość na rynku wydawniczym, książka polskiej autorki Beaty Sujkowskiej – „Ale numer! Podręcznik skutecznego wykorzystania numerologicznej energii liczb w Twoim życiu”.

Ester Beata Sujkowska jest z zawodu fizjoterapeutką. Absolwentka warszawskiej AWF łączy praktykę rehabilitacji ruchowej z metodami niekonwencjonalnymi, z dziedziny których również uzyskała dyplom uczelni wyższej. Z pasją oddaje się swojej pracy i z nie mniejszym zapałem zabrała się do pisania swojej książki. Widać to już od pierwszych stron.

Książkę po prostu się pochłania. Autorka ma niezwykle lekkie pióro, włada słowem z ogromną umiejętnością. Przekazywane na kolejnych stronach informacje są spójne, jasne, zrozumiałe. Nie znalazłam w tej książce ani jednego nudnego fragmentu, ani jednej zbędnej dygresji, żadnego skomplikowanego opisu. Autorka posiada dar przekazywania wiedzy w przystępny sposób, ale też jak widać bogate doświadczenie, bo bez praktycznej i głębokiej znajomości tematu nie dałoby się napisać książki w taki sposób.

Numerologia jest sztuką, która wymaga niemałej wiedzy i cierpliwości w zdobywaniu jej. Pełne życzliwości przewodnictwo autorki ułatwia proces uczenia się, poznawania i opanowywania tej wielkiej, cenionej od tysiącleci dziedziny. Dzięki niej możliwe jest wykorzystanie własnego potencjału, przełamanie blokad, rozpoznanie i pełniejsze rozwinięcie własnych talentów, uwolnienie od złych wpływów otoczenia, analiza i kształtowanie osobowości, budowanie życia zgodnie z predyspozycjami i określanie najodpowiedniejszego czasu dla konkretnych aktywności. Wykorzystanie energii liczb sprzyja naszym działaniom.

Niezwykle przystępna forma tego podręcznika i dobra energia płynąca od autorki nie są jedynymi zaletami wyróżniającymi ten tytuł spośród innych. Beata Sujkowska na stronach książki, oprócz wiedzy ogólnej i wprowadzenia historycznego, zaprezentowała własną metodę sporządzania rysów i portretów numerologicznych. Powstała ona w oparciu o narzędzia znane z kilku Wielkich Systemów funkcjonujących w numerologii, a także własne badania i obserwacje. Jest to metoda, którą autorka z powodzeniem stosuje – sprawdzona, aktualna, skuteczna.

Nie pozostaje nic innego, jak przyjąć zaproszenie i doświadczyć znaczenia liczb w naszym życiu, skorzystać z energii od nich pochodzącej i wykorzystać ją do tego, aby nie poddawać się biernie temu, co przynosi los, tylko umiejętnie go kształtować.

Iwona

Książkę poleca Studio Astropsychologii – można kupić ją TUTAJ

Dziękujemy Wydawnictwu za udostępnienie egzemplarza recenzyjnego –
Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Łysienie u kobiet - fakty i mity
Najpierw warto zastanowić się, jaka może być przyczyna wypadania włosów, a później można probować...
Fitness w domu
Na youtube są fajne filmiki jak ćwiczyć w domu, polecam
Moda na kosmetyki indyjskie?
Mam mydełko indyjskie, nawet fajny zapach, ale słabo się pieni.. Drugi raz nie kupię.
Sklepy z tańszymi świecami zapachow…
Ostatnio odkryłam aromatekę