URODA I ZDROWIE

„Ale Numer! Podręcznik skutecznego wykorzystania numerologicznej energii liczb w Twoim życiu” – recenzja

14 stycznia 2021, dodał: Iwona Marczewska

Światem rządzą liczby! – mówią niektórzy. Goethe natomiast twierdził, że pewne jest tylko to, że liczby pokazują, jak świat jest rządzony. Tak czy inaczej, w życiu każdego z nas liczby pełnią istotną rolę i codzienność nasza pełna jest cyfr. Określają one wiele istotnych aspektów naszego życia, wpływają na nasze decyzje, podsumowują nasze wybory, oceniają nasze osiągnięcia. Pomagają porządkować, lokalizować, wyznaczać cele i granice. Są wykorzystywane w charakterze miernika różnych zjawisk, wielkości, postępu, poziomu czynników wpływających na nasze zdrowie, naszą przyszłość. A co jeśli ich znaczenie jest głębsze, sięga o wiele dalej i liczby nie tylko są wynikiem naszych działań, nie tylko my mamy na nie wpływ, ale i one na nas? Takim wpływem zajmuje się numerologia.

Dla niektórych z nas numerologia jest poważną dziedziną, użyteczną w kreowaniu własnego życia. Dla innych to bardziej zabawa, traktowana lekko i z dystansem. Jednych i drugich może zaciekawić nowość na rynku wydawniczym, książka polskiej autorki Beaty Sujkowskiej – „Ale numer! Podręcznik skutecznego wykorzystania numerologicznej energii liczb w Twoim życiu”.

Ester Beata Sujkowska jest z zawodu fizjoterapeutką. Absolwentka warszawskiej AWF łączy praktykę rehabilitacji ruchowej z metodami niekonwencjonalnymi, z dziedziny których również uzyskała dyplom uczelni wyższej. Z pasją oddaje się swojej pracy i z nie mniejszym zapałem zabrała się do pisania swojej książki. Widać to już od pierwszych stron.

Książkę po prostu się pochłania. Autorka ma niezwykle lekkie pióro, włada słowem z ogromną umiejętnością. Przekazywane na kolejnych stronach informacje są spójne, jasne, zrozumiałe. Nie znalazłam w tej książce ani jednego nudnego fragmentu, ani jednej zbędnej dygresji, żadnego skomplikowanego opisu. Autorka posiada dar przekazywania wiedzy w przystępny sposób, ale też jak widać bogate doświadczenie, bo bez praktycznej i głębokiej znajomości tematu nie dałoby się napisać książki w taki sposób.

Numerologia jest sztuką, która wymaga niemałej wiedzy i cierpliwości w zdobywaniu jej. Pełne życzliwości przewodnictwo autorki ułatwia proces uczenia się, poznawania i opanowywania tej wielkiej, cenionej od tysiącleci dziedziny. Dzięki niej możliwe jest wykorzystanie własnego potencjału, przełamanie blokad, rozpoznanie i pełniejsze rozwinięcie własnych talentów, uwolnienie od złych wpływów otoczenia, analiza i kształtowanie osobowości, budowanie życia zgodnie z predyspozycjami i określanie najodpowiedniejszego czasu dla konkretnych aktywności. Wykorzystanie energii liczb sprzyja naszym działaniom.

Niezwykle przystępna forma tego podręcznika i dobra energia płynąca od autorki nie są jedynymi zaletami wyróżniającymi ten tytuł spośród innych. Beata Sujkowska na stronach książki, oprócz wiedzy ogólnej i wprowadzenia historycznego, zaprezentowała własną metodę sporządzania rysów i portretów numerologicznych. Powstała ona w oparciu o narzędzia znane z kilku Wielkich Systemów funkcjonujących w numerologii, a także własne badania i obserwacje. Jest to metoda, którą autorka z powodzeniem stosuje – sprawdzona, aktualna, skuteczna.

Nie pozostaje nic innego, jak przyjąć zaproszenie i doświadczyć znaczenia liczb w naszym życiu, skorzystać z energii od nich pochodzącej i wykorzystać ją do tego, aby nie poddawać się biernie temu, co przynosi los, tylko umiejętnie go kształtować.

Iwona

Książkę poleca Studio Astropsychologii – można kupić ją TUTAJ

Dziękujemy Wydawnictwu za udostępnienie egzemplarza recenzyjnego –
Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Ciąża po poronieniu
Kobiety dążą do szybkiego zapełnienia pustki, jaką czują po stracie ciąży...
Praca po powrocie z zagranicy
Jak widzę po znajomych , to raczej tu mieszkają, a zarabiają za granicą,...
Nowości marki essence
To prawda, mają coraz lepsze kosmetyki... Ale ja ostatnio rozglądam się za czymś bardziej eko...
Rozdwajająca się płytka
Najpierw należałoby ustalić powód rozdwajania się płytki paznokcia. Może trzeba uzupełnić witaminy w organizmie?...