URODA I ZDROWIE

Szybkie i skuteczne odchudzanie z Fitt spray!

1 marca 2018, dodał: aleksandraw

Nadchodząca wiosna skłania do podjęcia nowych wyzwań.Często jednym z nich staje się lepsze zorganizowanie się, zrezygnowanie z palenia czy zrzucenie kilku kilogramów. Do lata zostały przecież jeszcze 3 miesiące, w trakcie których tak wiele można zyskać – paradoksalnie tracąc (nadprogramowy tłuszczyk). Marząc o sylwetce rodem z okładki rozpoczynasz dietę i… z powodu bezlitosnego głodu rujnujesz cały swój wysiłek włożony w precyzyjnie rozplanowany jadłospis, zirytowana rzucasz w kąt myśli o schudnięciu i zrezygnowana wracasz do starych, niezdrowych nawyków. Tak być wcale nie musi. Wystarczy, że z rozwagą zaplanujesz swoje odchudzanie, a dodatkowo wspomożesz się preparatem Fitt spray. 

W dzisiejszych czasach chyba największym wrogiem diety są zachcianki i nadprogramowe przekąski, które mimo niewinnej formy, często mocno zawyżają ostateczny bilans kaloryczny. Na pomoc wszystkim zmagającym się z podwyższonym apetytem lub po prostu odchudzającym się przychodzi Fitt spray. Stosuje się go 3 razy dziennie przy głównych posiłkach, a także w przypadku gdy ogarnie Cię nagły głód. Dzięki naturalnym składnikom wspomagającym odchudzanie Fitt spray skutecznie hamuje łaknienie. Za jego sprawą opuści Cię nachalny apetyt na niezdrowe, który jest głównym przeciwnikiem w odchudzaniu. I to już od pierwszego dnia! Już po tygodniu stosowania preparatu spożywasz mniejsze porcje i chudniesz. Dzięki poskromieniu apetytu możesz w końcu skupić się na czymś innym niż na notorycznej chęci na zjedzenie czegoś. Po miesiącu natomiast cieszyć się możesz wysmukloną sylwetką.

Fitt spray to preparat dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań:

  1. Formuła PRO – przeznaczona dla osób z nadwagą. Dzięki niej zahamujesz apetyt, przyspieszysz przemianę materii i zapobiegniesz efektowi jo-jo.
  2. Formuła PROTECT – dla osób pragnących utrzymać obecną wagę. Fitt spray PROTECT zapobiegnie wchłanianiu się tłuszczy do organizmu, poskromi apetyt i wydłuży uczucie pełności w żołądku.
  3. Formuła PROGRESS – stworzona dla osób trenujących. Formuła ta doda energii i zapewni przyspieszenie efektów treningów poprzez wspomaganie spalania tkanki tłuszczowej.

Standardowo preparat Fitt spray  stosuje się 3 razy dziennie po głównych posiłkach. W momentach natarczywego głodu czy zwiększonej ochoty na coś niezdrowego jednak można przyjąć dodatkową dawkę. Dzięki płynnej formie Fitt spray daje szybkie efekty.

Dyskretna, niewielka buteleczka kryje zawartość naturalnego pochodzenia. Fitt spray wyróżnia się naturalnymi składnikami hamującymi chęć podjadania i przyspieszającymi odchudzanie. Producent zadbał o to, by specjalnie opracowana mieszanka składników w preparacie była bezpieczna dla zdrowia i wykorzystywała maksimum możliwości każdego ze składników.

  • Hoodia gordonii – niweluje uczucie głodu poprzez zawartość substancji zwanymi supresantami apetytu, które odpowiadają za regulację łaknienia.
  • Forskolin – składnik uzyskiwany z pokrzywy indyjskiej. Pobudza pracę insuliny i zapobiega wchłanianiu tłuszczu, co pomaga walczyć z nadwagą.
  • Garcinia Cambogia – źródło kwasu hydroksycytrynowego, hamującego apetyt, przyspieszającego spalanie tłuszczów i obniżającego cholesterol.
  • L-karnityna – bierze udział w metabolizmie węglowodanów, usprawnia procesy metabolizmu tłuszczów i przyśpiesza regenerację mięśni.
  • African mango – zapewnia uczucie sytości, spala tkankę tłuszczową.
  • GGA + kofeina – GGa obniża wchłanianie węglowodanów, natomiast kofeina pobudza, dodaje energii i przyspiesza przemianę materii.

Warto dodać, że skuteczne odchudzanie zaczyna się w kuchni  – zbilansowana dieta i aktywność fizyczna w połączeniu Fitt spray zapewnią nam ostateczny sukces w walce z dodatkowymi kilogramami oraz chęcią do podjadania – dzięki Fitt spray bowiem w zdrowy sposób zaczniemy kontrolować to, co spożywamy. Regularne stosowanie preparatu pozwoli nam zgubić od 8 do 12 kilogramów miesięcznie!

do kupienia na: fittspray.com

Numer telefonu:

+48 780 050 005

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz