URODA I ZDROWIE

Niezwykłe i słodkie bukiety

21 maja 2015, dodał: Redakcja

 _bukiet_Piesek _bukiet-ręcznik

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym część rodziców i dziadków z pewnością zastanawia się, co kupić swoim pociechom z okazji ich święta. A wcale nie jest to łatwe jeśli weźmiemy pod uwagę, że tak naprawdę w roku jest sporo okazji, w których dziecku trzeba coś kupić.

Wiadomo: urodziny, imieniny, mikołajki, gwiazdka, zajączek (wielkanocny) no i właśnie dzień dziecka (coś ominęłam?). Oznacza to, że mniej więcej w ciągu 12 miesięcy 6 razy nasze dziecko powinno dostać prezent.

Możliwości na prezent dla dziecka jest wiele, w zależności od wieku i płci możemy przebierać w prawdziwej górze prezentów. Prezenty na Dzień Dziecka nie muszą być wcale kosztowne, czasem nawet i tańsze sprawią naszemu dziecku masę radości. A te oryginalne na pewno sprawią naszym pociechom dużo radości.

Naszym zdaniem idealnym pomysłem na prezent dla dziecka jest bukiet. Ale nie taki zwykły, z pachnących kwiatów, który bardziej cieszy oko dorosłych kobiet, ale bukiet niezwykły, fantazyjny i nadzwyczaj oryginalny. Podarujmy dziecku bukiet z lizaków lub cukierków, maluszkowi z pampersów, a nastolatkowi ze skarpetek, ręczników lub mydła. Albo tort z ręczników. Brzmi ciekawie? Poznajcie fantastyczne bukiety przygotowywane przez sklep www.fajnebukiety.otwarte24.pl.

Bukiety z lizaków i cukierków:

_bukiet1 _bukiet3

_bukiet2 _bukiet11

_bukiet18 _bukiet4

Taki pomysł zupełnie nie przypomina bukietów, które choćby nie wiadomo jak pięknie były zrobione, nadal pozostają tylko kwiatami, które po kilku dniach zwiędną. To zdecydowanie zupełnie inny wymiar prezentów. Kwiaty i słodycze – kompozycja doskonała – cukierkowy bukiet. Wygląda niesamowicie i będzie miłym zaskoczeniem dla osoby, której chcecie sprawić radość.

Bukiety z czekoladek:

_bukiet5 _bukiet6

_bukiet7 _bukiet8

_bukiet9 _bukiet10

Bukiety z pampersów, skarpetek i mydła:

_bukiet12 _bukiet13

_bukiet14 _bukiet17

_bukiet16 _bukiet15

Spraw, by ten czas był niezapomnianym przeżyciem dla Twojego Dziecka i by spełniło się choć jedno z jego marzeń: chociaż raz znaleźć się w krainie słodkiej czekolady, gdzie w kolorowych kwiatach rosną czekoladki, cukierki spadają z nieba jak ciepły, czerwcowy deszczyk, a ręczniki zwijają się w pieski lub łabędzie…

_bukiet00 _bukiet0

Takiego prezentu twoje dziecko jeszcze nie dostało! Takie pomysły na oryginalne i śmieszne prezenty na Dzień Dziecka spodobają się zarówno młodszym jak i starszym dzieciom. Niech będzie zabawnie i słodko, a także pięknie!

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Możecie polecić jakiś puder w kamie…
> kitka8 napisał/a: > > ekstrawagancka napisał/a: > Puder w kamieniu? Zdecydowanie transparenty...
Pokolenie 30-40-latków
Czy zauważyliście, że przez ostatnią dekadę zmieniliśmy jako pokolenie? Wirtualny świat powoli nas wciągnął,...
Jak się odkochać
Ja akurat rzuciłam się w wir zabawy i to pomogło
Moja najgorsza randka...
Strasznie się rozpadało, a ja nie wzięłam parasola i dotarłam na miejsce zmoknięta...