Jennifer Saint: Ariadna | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Jennifer Saint: Ariadna

16 lutego 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Żyją w cieniu władczych mężczyzn Olimpu. Nadszedł czas, by opowiedziały swoją historię.

Córki. Siostry. Zdrajczynie. Zdradzone. Kochanki. Kobiety. Zdane na łaskę bądź niełaskę swoich władców. Ariadna przysięga sobie, że ​​nigdy nie będzie pionkiem bogów ani śmiertelników. Czy jednak będzie miała odwagę zaakceptować swoje przeznaczenie? Wciągająca i nie dająca o sobie zapomnieć „Ariadna” Jennifer Saint w księgarniach już 8 lutego!

Ariadna, księżniczka Krety, dorasta wraz z siostrą Fedrą w królewskim pałacu. Mimo pozornego spokoju z oddali słyszy przerażający tupot kopyt swojego brata, Minotaura – potwora żywiącego się ludzkim mięsem, krwią i strachem.

Gdy na wyspę przybywa ateński książę Tezeusz, który wraz z innymi ma zostać złożony w ofierze, od razu zdobywa serce Ariadny. Czy księżniczka odważy się sprzeciwić rodzinie i narazić na gniew bogów, by uratować ukochanego? Jak ta decyzja wpłynie na jej dalsze losy?

Opowiedziany na nowo mit o Tezeuszu oddaje głos Ariadnie. To pełna emocji opowieść o zapomnianych kobietach Olimpu w świecie, w którym dźwigają one ciężar błędów popełnionych przez mężczyzn. Jeżeli zachwyciły Cię „Kirke”, czy „Pieśń o Achillesie” ta pozycja jest obowiązkowa!

 

Jennifer Saint – angielska pisarka, od dzieciństwa zafascynowana mitologią grecką. Ukończyła wydział filologii klasycznej w King’s College w Londynie. Następne trzynaście lat spędziła jako nauczycielka angielskiego, dzieląc się z uczniami swoją miłością do mitów, literatury i kreatywnego pisania. W 2021 r. została finalistką nagrody czytelników Goodredas Choice Awards w kategorii fantastyka za powieść Ariadna. Mieszka w Yorkshire razem z mężem i dwójką dzieci.

Książkę poleca Wydawnictwo MUZA

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jak często się badać?
W mojej firmie kadrowa tego bardzo pilnuje, trzeba co roku mieć świeże badania...
Metylowane witaminy
Witamina to witamina, a dla mnie to podejrzane takie określanie dodatkowe, żeby tylko więcej zarobić...
Brak inicjatywy partnerki
Z moich obserwacji to takie oziębłe dziewczyny raczej zostają same:)
szukam zestawu do decoupage'u...
Są fajne chusteczki w e-sklepach, bardzo duży wybór.