Jak szybko pozbyć się niepotrzebnych ubrań dziecięcych i na tym zarobić? | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Jak szybko pozbyć się niepotrzebnych ubrań dziecięcych i na tym zarobić?

29 listopada 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Dzieci szybko rosną, co najlepiej widać po ich ubraniach. Czasem wystarczy kilka tygodni, aby kupione niedawno śpioszki, sukienka, bluzka czy spodnie okazały się za małe. Ba, często zdarza się, że niektórych ubrań maluchy nie zdążą nawet założyć.

 

Co zrobić w takiej sytuacji? Możesz podarować ciuszki dziecięce koleżance, siostrze lub innej osobie, która spodziewa się dziecka. Z pewnością ubrania bardzo ją ucieszą i przydadzą się jej. Drugi sposób to natomiast sprzedaż niepotrzebnej odzieży. Sprawdź, gdzie możesz szybko i skutecznie zbyć niepotrzebne ubranka Twojej pociechy.

Portale aukcyjne i serwisy ogłoszeniowe

Metod na sprzedanie ubranek jest wiele. Być może od razu przychodzi Ci do głowy pewien słynny portal aukcyjny. Jego zaletą jest możliwość dotarcia do szerokiego grona użytkowników, ponieważ każdego dnia portal odwiedza naprawdę duża grupa osób. Musisz jednak wiedzieć, że wystawienie aukcji w serwisie jest płatne. Jeśli chcesz zatem sprzedać ubranka poprzez ten serwis, licz się z wysoką prowizją za samo wystawienie ogłoszenia, a kiedy dodatkowo uda Ci się sprzedać ciuszki, zapłacisz kolejną opłatę za transakcję. Czasem bywa więc, że sprzedaż na tym portalu okazuje się nieopłacalna, zarówno wtedy, gdy chcesz sprzedać drogą rzecz (prowizja może Cię wynieść nawet kilkadziesiąt złotych), jak i wówczas, gdy sprzedajesz niedrogie przedmioty – w takim przypadku może się bowiem okazać, że po odliczeniu wszystkich kosztów zarobisz naprawdę niewiele.

Dlatego znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnych serwisów z ogłoszeniami. Najlepiej, aby były to ogłoszenia darmowe. Czy można znaleźć takie serwisy?

Darmowe ogłoszenia bez rejestracji

Jeśli chcesz umieścić w sieci darmowe ogłoszenia, skorzystaj z portalu Bazos https://www.bazos.pl/. To rozbudowany serwis z ogłoszeniami z różnych kategorii. Jest przeznaczony zarówno dla osób chcących zbyć przedmioty, jak też dla tych, którzy szukają atrakcyjnych ofert dla siebie.

W serwisie znajdziesz wiele kategorii, dotyczących m.in. odzieży, sprzętu komputerowego, AGD i RTV, telefonów, maszyn i urządzeń, rzeczy do ogrodu oraz mnóstwa innych. Wśród nich znajdują się także ogłoszenia dla dzieci. To bardzo rozbudowana kategoria, obejmująca nie tylko ubranka i akcesoria dziecięce, ale również zabawki, foteliki samochodowe, chodziki, dziecięce mebelki, rowerki biegowe, wózki, nosidełka oraz wiele innych artykułów związanych z dziećmi.

Aby zamieścić w serwisie swoje ogłoszenie, wystarczy wejść na stronę i wypełnić stosowny formularz. Co istotne, nie musisz zakładać konta. Wystarczy bowiem, że podasz swój prawdziwy numer telefonu. Jest on niezbędny do tego, aby użytkownicy mogli skontaktować się z tobą telefonicznie. Numer nie zostanie wykorzystany w inny sposób, niż tylko do kontaktu dotyczącego wystawionego ogłoszenia. Uzupełniając ogłoszenie, pamiętaj, aby umieścić w nim jak najwięcej informacji dotyczących sprzedawanych przedmiotów, tj. przede wszystkim stanu, rozmiaru i ceny ubranek. Zamieść także wyraźne zdjęcia, które zachęcą potencjalnych klientów do kontaktu z Tobą i dokonania zakupu.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Czyżby remont?
Uwielbiam remonty,prawdziwą demolkę w domu,by móc później sobie posprzątać i delektować się pięknem wnętrza.
Dom spokojnej starości
Na starość to tylko dom spokojniej starości, przynajmniej będę miała towarzystwo, odpowiednią opiekę medyczną....
Zmarszczki i bruzdy
Zmarszczki i bruzdy to efekt starzenia się skóry. Możemy podzielić je na dwa rodzaje:...