Jak mieć fryzurę gwiazd Hollywood?

16 października 2010, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

 

 

Długie, piękne i gęste włosy – idealna wymarzona fryzura – to możliwe!Wystarczy skorzystać z pomocy fryzjera-stylisty, który w trakcie konsultacji doradzi Wam, co i jak możecie poprawić lub zmienić.

 włosy1

Komputerowa analiza

 

Jeśli Twoje włosy są cienkie i łamliwe, nadmiernie się przetłuszczają lub są suche – koniecznie skorzystaj z konsultacji trychologicznej. Przyczyna złej kondycji Twoich włosów może tkwić w mieszkach włosowych lub w łusce włosa. W Klinikach Włosów, np. Beauty for You w Krakowie, można skorzystać ze specjalistycznej analizy skóry głowy i włosów. W trakcie analizy zostaną sprawdzone Twoje mieszki włosowe nawet w 300x powiększeniu, zdiagnozowane zostanie również wydzielanie sebum, działanie stosowanych kosmetyków oraz stan łuski i cebulek włosowych.Analiza trychologiczna pozwala na prawidłowy dobór kosmetyków lub zastosowanie odpowiedniej terapii przeciw wypadaniu włosów.

 

Laserowa terapia wypadania włosów

 włosy2

W profesjonalnych klinikach włosów możesz skorzystać z serii terapi laserem LED Hair Laser. Wskazaniami do zabiegów są problemy z łysieniem – polekowe oraz typu męskiego oraz wypadanie włosów, cienki i słabe włosy. Częstotliwość zabiegów oraz ilość serii zawsze jest indywidualnie ustalana w zależności od indywidualnych potrzeb klientów.

 

Przedłużanie, zagęszczanie i uzupełnianie włosów.

 

Korzystając z profesjonalnych Klinik Włosów, możesz przedłużyć swoje włosy na 25 sposobów.Wybór odpowiedniej metody zależy od Twoich włosów, ich kondycji, długości i grubości, jak również od środków jakie możesz przeznaczyć na zabieg. Przedłużanie lub zagęszczanie włosów można uzyskać już za 400 zł, cena zależna jest również od rodzaju włosów i ich długości.

By poczuć się piękną, dodać sobie kobiecości i odwagi oraz cieszyć się swoim wyglądem polecam skorzystanie z szerokiej oferty Klinik Włosów.

 

 Zespół przedluzaniewlosowkrakow.pl

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz