Doskonały prezent dla skóry dojrzałej Seria Bioklinika Uzdrovisco | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Doskonały prezent dla skóry dojrzałej Seria Bioklinika Uzdrovisco

7 grudnia 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Skomponuj własnoręcznie cudowny prezent, który zachwyci panie dojrzałe, ceniące naturalną pielęgnację! Formuły przepełnione cennymi składnikami roślinnymi, silnie stymulującymi, zatrzymującymi wodę w skórze, spłycającymi zmarszczki. Podstawą kompozycji powinien być dobrany do wieku krem podstawowy, który zaleca się połączyć z kremem do pielęgnacji okolic oczu i serum z linii Bioklinika. 

Seria bioklinika Uzdrovisco została opracowana tak, aby z kliniczną precyzją trafiać w potrzeby skóry w czasie okołomenopauzalnym i postmenopauzalnym: 50+, 60+, 70+.Inspirowana składnikami stosowanymi w gabinetach medycyny i dermatologii estetycznej do odmładzania wyglądu i utrzymywania skóry w doskonałej kondycji. Bogata w  substancje wzmacniające o doskonałej biozgodności ze skórą.

W linii Bioklinika znajdzują się trzy kremy do twarzy doskonale dopasowane do potrzeb skóry w różnym wieku – zarówno składnikami, jak i konsystencją, komfortowy krem pod oczy oraz serum odmładzające, które wspomaga regenerację skóry dojrzałej i działa silnie przeciwzmarszczkowo.

Cena zestawu zależy od ilości wybranych produktów. Linia Uzdrovisco Bioklinika dostępna jest w drogeriach Rossmann i na www.uzdrovisco.com

PRODUKTY TESTOWANE DERMATOLOGICZNIE

Produkty dostępne w drogeriach Rossmann  i na www.uzdrovisco.com

UZDROVISCO powstało, aby na co dzień, w drobnych rzeczach, odkrywać naturę tego co dobre dla skóry, dla wyglądu, samopoczucia, rozwoju, po prostu dla nas. Ta idea slow care wypływa wprost z naszego serca, bo wiemy, że dzięki odkrywaniu rzeczy małych, możemy dostrzec, że w każdej z nas jest więcej niż myśli. Więcej piękna, więcej pasji, twórczego myślenia, możliwości i siły.

Kosmetyki UZDROVISCO to uczciwaroślinnabiologicznie aktywna, naturalna pielęgnacja oparta na selektywnych, starannie dobranych „esencjach” roślinnych. Wyizolowanych. Naturalnych. Certyfikowanych. Często standaryzowanych lub mianowanych na konkretną substancję aktywną (przygotowanych podobnie, jak do leków ziołowych). Bo uważamy, że warto patrzeć głębiej, by odkrywać to, co naprawdę działa. Stosujemy optymalne, najwyższe dawki, dzięki którym kosmetyk naturalny przemienia się w skuteczny fitoceutyk!

MAMY SWOJE NATURALNIE DOBRE ZASADY

  • W naszych produktach stosujemy proekologiczne rozwiązania łączące szacunek do natury, z bezpieczeństwem, skutecznością i ultraprzyjemnymi doznaniami
  • Nie stosujemy barwników, parabenów, ftalanów, silikonów, SLS i składników oksyetylenowanych (zawierających grupy PEG, PPG)
  • Nie sięgamy po składniki pochodzenia zwierzęcego i nie testujemy kosmetyków na zwierzętach. Oferujemy produkty dobre także dla wegan
  • Sięgamy po jak największą ilość składników pochodzenia naturalnego, które stanowią do 99% udziału w naszych formułach
  • Zachowujemy najwyższe standardy, tworzymy i produkujemy w zgodzie z wytycznymi dotyczącymi kosmetyków naturalnych zawartymi w zaleceniach normy ISO 16128 

NATURALNIE!

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Czy dokarmiacie gołębie?
Gołębie znakomicie sobie radzą bez pomocy człowieka, wystarczy im nie przeszkadzać:)
Kolorowanki
Ze zwierzątkami ma wydawnictwo RM, bardzo fajne są tam też naklejki w środku kolorowanki
Plamki na paznokciach
Czasem to wpływ toksyn, które kumulują się w organizmie.
Co kupić na prezent dla mężczyzny -…
Dobre perfumy zawsze są na miejscu.