Butikowy Hotel Revel – niepowtarzalne położenie!

24 sierpnia 2022, dodał: Alfa i Omega
Artykuł zewnętrzny

Hotel Revel to czterogwiazdkowy hotel w Fort Worth na Kingdom Tour. To jedyny w swoim rodzaju hotel butikowy w niepowtarzalnym otoczeniu.

Hotel Revel ma 15 wyjątkowo urządzonych pokoi, które zostały zaprojektowane z myślą o współczesnym turyście, łącząc komfort hotelu z intymnością prywatnej rezydencji. W każdym z tych pięknie wyposażonych pokoi są biurka oraz łazienki z prysznicami, suszarkami do włosów i luksusowymi kosmetykami. Egipska bawełna to tkanina pościelowa stanowiąca o elegancji i wygodzie łóżek. Na wyposażeniu znajdują się 65-calowe telewizory z płaskim ekranem z kanałami cyfrowymi i dostępem do Netflix. Dla odwiedzających istnieje możliwość korzystania z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Oferta obejmuje także sprzątanie na żądanie.

Hotel Revel_bahrm_2

Od zameldowania po wymeldowanie gości czekają zupełnie nowe wrażenia. Do każdego pokoju można wejść z użyciem klucza cyfrowego (za pomocą telefonu), a w całym hotelu dostępne są stacje ładowania. Aby otrzymać klucz cyfrowy wystarczy pobrać aplikację w sklepach iTunes lub Google Play. W hotelu nie ma tradycyjnej recepcji, osoby zakwaterowane korzystają z prywatnego wejścia do gości. Wymaganie wieku do zameldowania to 25 lat. Nie ma personelu, który jest tylko zdalny, co sprawia, że ​​wszelkie dodatkowe żądania są trudne do obsłużenia. Wszystko jest obsługiwane przez telefon. To fajny pomysł, ale niepraktyczny, biorąc pod uwagę różne problemy techniczne.

Hotel Revel_1389

W Hotel Revel nie ma własnej hotelowej restauracji. Goście mają jednak łatwy dostęp do tętniącego życiem korytarza z restauracjami wypełnionymi lokalnymi przysmakami (5-minutowy spacer). Najbliższym głównym lotniskiem Hotel Revel jest międzynarodowe lotnisko Dallas-Fort Worth (DFW), które znajduje się 26 mil (29 minut jazdy samochodem).

Hotel Revel_bdrm_3

Hotel Revel to minimalizm. Sam budynek jest przestronny i pełen naturalnego światła dzięki ogromnym oknom bardzo ciekawie i pięknie zaprojektowany. Jednakże hałas przenosi się z pokoju do pokoju i wzdłuż korytarza, a w samym pomieszczeniu odbija się echem. Każdy dźwięk jest odbijany od betonowych ścian i sufitu, co nie sprzyja atmosferze przytulności i przyjemności. Styl i czystość są na bardzo wysokim poziomie, ale uczucie jest bardzo podobne do pobytu w hangarze. Wypolerowane betonowe podłogi wydają się bardzo zimne, przez co ogólne wrażenie i pustka hotelu są bardzo dziwne i niepokojące.

Hotel Revel_bdrm_2

Koncepcja minimalnego personelu jest inteligentna, ale nie jest wystarczająco dobrze wdrożona, przez co cała wizyta staje się serią błędów i problemów komputerowych. Gorąca woda wymaga oczekiwania, często występuje problem z grzejnikiem. Hotel ma bardzo niewiele udogodnień – nie ma basenu, restauracji, siłowni, usługi w pokoju ani usługi prania, które można znaleźć w typowym hotelu. Jest to ćwiczenie z samodzielnego przetrwania w hotelu.

Hotel Revel_bahrm_1

Lokalizacja Hotelu Revel jest bardzo dobra, a większość głównych atrakcji Fort Worth jest naprawdę blisko. Arena Dickies jest zaledwie 10 minut jazdy od hotelu. Okolica jednak nie wydaje się bardzo przyjazna. Pomimo ceny, nie jest to luksusowy hotel.

Hotel Revel_bdrm_1

Odwiedź naszą stronę: TUTAJ

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz