URODA I ZDROWIE

Butelka termiczna niezbędna w trakcie wakacji

29 czerwca 2020, dodał: Redakcja

Pierwszy weekend wakacji już za nami, uczniowie będą mogli odpocząć od zajęć i spędzić czas na świeżym powietrzu. Czekają nas wyjazdy, podróże, spacery po górach, a także upały i słońce. W ciepłe dni z pewnością sprawdzi się butelka termiczna, która nie tylko zadba o to, aby kawa na górskim stoku smakowała odpowiednio, ale również ochłodzi nas w upalny dzień dając dawkę orzeźwienia.

 

 

Nowoczesna butelka termiczna Dafi została wykonana w precyzyjny sposób, z dbałością o szczegóły. Wykorzystanie wysokiej jakości, bezpiecznej i certyfikowanej stali kwasoodpornej sprawia, że butelka nie utrzymuje i nie przenosi zapachów, dzięki czemu można używać jej przez długi czas. Dodatkowa powłoka miedziana sprawia, że utrzymuje ona jeszcze dłużej temperaturę zimnych i ciepłych napojów, dzięki czemu będzie przydatna przez cały rok niezależnie od pogody i wysokości słupka na termometrze.

Butelka termiczna jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Łatwe czyszczenie pozwala na zachowanie prawidłowej higieny. Szczelny, zakręcany korek wyposażono w wygodny uchwyt, który ułatwia jej przenoszenie, aby można było ją mieć w każdej chwili w zasięgu ręki. Dodatkowo posiada antypoślizgową podstawę oraz bardzo wygodny sposób nalewania. Kolorystyka, nowoczesny kształt i matowe wykończenie butelki termicznej Dafi sprawiają, że każdy znajdzie produkt dostosowany do swoich potrzeb.

BEZPIECZNA DLA ŚRODOWISKA

Butelka termiczna została wykonana z tworzyw wolnych od szkodliwego bisfenolu A. Używanie jej to pierwszy lub kolejny krok w kierunku ochrony środowiska, redukuje bowiem korzystanie z jednorazowych kubeczków na kawę lub herbatę.

Butelkę można nabyć na https://sklep.dafi.pl/

Cena: 64,90 zł
Pojemność: 490 ml

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Rehabilitacja
Cześć. Słuchajcie jakiś czas temu uległam wypadkowi w wyniku którego straciłam kończynę dolną...
Kremy do twarzy
A ja lubię Tołpę i Nivea, obie marki mają same zalety:)
Lokówki
Można też zapleść wilgotne włosy na noc i rano loki gotowe bez lokówki:)
Wypożyczenie większej ilości krzese…
Ostatnio na 50. rocznicę ślubu moich dziadków wypożyczaliśmy krzesła i stoły ze szkoły,...