Bielenda Cloud MaskBąbelkujące maseczki nawilżające | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Bielenda Cloud MaskBąbelkujące maseczki nawilżające

18 marca 2019, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Bielenda Cloud Mask to linia lekkich, bąbelkujących maseczek do twarzy, które przenoszą każdego w świat owocowej imprezy, gdzie pielęgnacja i zabawa stanowią zgrany duet. Maseczki Cloud Mask bawią, masują i odświeżają, nadając skórze piękny wygląd. Bąbelkująca formuła pod wpływem powietrza zwiększa swoją objętość i zmienia się w lekką pianę, wykonując jednocześnie delikatny mikromasaż naskórka – to podnosi efektywność pielęgnacji i dodatkowo odświeża skórę.

W skład linii Bielenda Cloud Mask Bąbelkujące maseczki nawilżające wchodzą: Maseczka rozświetlająca typu BUBBLE – MOHITO DESPACITO, Maseczka detoksykująca typu BUBBLE – MERRY BERRY, Maseczka energetyzująca – MANGO BALANGO, Maseczka nawilżająca – BANANA CABANA.

BIELENDA CLOUD MASK Bąbelkująca maseczka rozświetlająca
– MOHITO DESPACITO
pojemność: 6g, cena: ok. 6 zł

Poczuj luz i orzeźwienie. Zaaplikuj na swoją skórę maseczkę dodającą energii. Przywróć komfort i promienność naskórka, serwując cerze koktajl z ekstraktem mięty, limonki i witaminy C. To orzeźwiające połączenie przyniesie naskórkowi ulgę i promienność, wygładzi go i nawilży, bez zbędnego obciążenia.

BIELENDA CLOUD MASK Bąbelkująca maseczka detoksykująca
– MERRY BERRY
pojemność: 6g, cena: ok. 6 zł

Poczuj szczęście jak w jagodowym raju. Zaaplikuj na swoją skórę detoksykującą maseczkę, która dotlenia i regeneruje naskórek, a przy tym ma kolor i zapach prawdziwych jagód. Przywróć świeży i radosny wygląd naskórka i zaserwuj cerze detoksykująco-dotleniający koktajl z jagód acai, aktywnego węgla i ekstraktu z maliny i żurawiny. Cera odzyska świeżość, mat, promienność i młody wygląd, bez zbędnego obciążenia.

BIELENDA CLOUD MASK Bąbelkująca maseczka energetyzująca
– MANGO BALANGO
pojemność: 6g, cena: ok. 6 zł

Poczuj się jak na beztroskich wakacjach. Zaaplikuj na swoją skórę maseczkę dodającą energii, mającej zapach prawdziwego mango. Popraw nawilżenie naskórka i zaserwuj cerze koktajl z ekstraktem z mango, papają i olejem awokado. Dzięki związkom zatrzymującym migrację wody z naskórka oraz witaminom i minerałom, cera odzyska komfort, promienność, gładkość i piękny wygląd, bez zbędnego obciążenia.

BIELENDA CLOUD MASK Bąbelkująca maseczka nawilżająca
– BANANA CABANA
pojemność: 6g, cena: ok. 6 zł

Poczuj się jak na egzotycznej plaży. Zaaplikuj na swoją skórę nawilżającą bananową maseczkę, która wspomaga nawadnianie naskórka, a przy tym ma kolor i zapach prawdziwego banana. Popraw nawilżenie naskórka i zaserwuj cerze solidny koktajl z ekstraktami z banana i miodu, oraz wiążącą wodę trehaloza. Dzięki antyoksydantom, witaminom i minerałom, cera odzyska komfort, promienność, miękkość, gładkość i piękny wygląd, bez zbędnego obciążenia.

Wybierz maseczkę, która będzie odpowiadać Twojemu nastrojowi i zakomunikuj światu na co właśnie masz ochotę :)

 

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

studia- co nosić i w czym
Plecaki są super. Teraz to nawet do pracy zdarza mi się zakładać plecak,...
Wasz wolny czas
Ale mam nadzieję, że nie kosztem odpoczynku. To prawda, dom jest miejscem, w którym...
Co jest zdrowsze - owoce czy warzyw…
Uwielbiam zieleninkę. :) Zauważcie, że nawet odrobina zielonego dodatku sprawia, że danie wygląda atrakcyjniej,...
Czy dokarmiacie gołębie?
Jak byłam mała, to zimą dokarmialiśmy ptaki. Przyfruwało dużo wróbelków, sikorki, no i pojawiały...