AFTER SUNSET – nowy zapach marki Kilian | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

AFTER SUNSET – nowy zapach marki Kilian

7 lipca 2019, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

AFTER SUNSET dołącza do przepełnionej atmosferą zabawy i flirtu kolekcji zapachów MY KIND OF LOVE!
Wprowadzona na rynek w ubiegłym roku, jako kolejny etap podróży marki KILIAN w ramach jego niekonwencjonalnego podejścia do perfum. MY KIND OF LOVE to kolekcja odważnych i smakowitych francuskich kompozycji. Podczas jej premiery zaoferowano pięć zapachów, z których każdy jest śmiałym manifestem, zabawą w „prawdę lub wyzwanie”, dzięki której możesz kochać na swój własny sposób.

PRINCESS
I DON’T NEED A PRINCE BY MY SIDE TO BE A PRINCESS

KISSING
KISSING BURNS 6.4 KALORIES A MINUTE. WANNA WORKOUT?

BOYS
BAD POYS ARE NO GOOD BUT GOOOD BOYS ARE NO FUN

ADULTS
LET’S SETTLE THIS ARGUMENT LIKE ADULTS, IN THE BEDROOM, NAKED

MADLY IN LOVE
YES I WAS MADLY IN LOVE BUT THAT WAS YESTERDAY

A teraz dołącza do nich:
AFTER SUNSET
FUN THINGS ALWAYS HAPPPEN AFTER SUNSET

Ta nowa kompozycja posiada tę samą olfaktoryczną strukturę „simplex” charakterystyczną dla wszystkich perfum z kolekcji MY KIND OF LOVE. Dlatego też – tak jak ich nazwy – wywołuje ona natychmiastowe wrażenie, ale jednocześnie skrywa w sobie jeszcze coś więcej.

Kilian Hennessy, założyciel oraz dyrektor kreatywny marki KILIAN, wyjaśnia: „Simplexity to idea połączenia prostoty i złożoności. Chciałem, aby ta kolekcja otrzymała wielowymiarowe nuty i akordy, z których słynę, ale tym razem, aby zostały one zbudowane wokół kluczowego składnika, który jest niezwykły, zaskakujący i natychmiast rozpoznawalny”.

Podczas całej zabawy oczekuj tego, co nieoczekiwane, gdyż nawet flakon skrywa w sobie coś więcej niż nam się na pierwszy rzut oka wydaje. Ta mała bomba uwodzenia zainspirowana nowoczesną sztuką, jest zarówno mini rzeźbą, jak i odważną deklaracją. Chwyć flakon za kulę wykonaną z ciężkiego szkła, zrywając tym samym z tradycyjnym podejściem do flakonów, a następnie zdejmij stanowiący jego podstawę kwadratowy cokół i rozpyl wokół natychmiastową seksowną woń.
Na cokole czarnego flakonu widnieje graficznie zaprezentowana w kolorze lśniącej czerwieni szminki oraz złota, zabawna wypowiedź.

Bądź uwodzicielem w swoim własnym stylu, kochaj tak, jakbyś nie miał nic do stracenia. Deklaracja czy wyzwanie… czemuż by nie jedno i drugie jednocześnie, dopóki jest to twój własny rodzaj miłości!

AFTER SUNSET
FUN THINGS ALWAYS HAPPPEN AFTER SUNSET

Dzień się już skończył i zapadła noc. Chłopcy i dziewczęta, nadeszła pora na zabawę. AFTER SUNSET to zapach stworzony, aby podkręcać czas oczekiwania i rozkręcić małą imprezkę. Jego inspirację stanowiły te niesamowite chwile wyczekiwania na nadchodzącą noc, kiedy dzień ma się już ku końcowi i powoli zapada zmrok.

Skomponowany jak świeży, owocowy i pobudzający olfaktoryczny koktajl, zapach AFTER SUNSET uosabia początek dobrej zabawy, w blasku ostatnich promieni słońca, na chwilę zanim zapadnie noc, bezpośrednio przechodząc do tego odurzającego momentu, w którym hasło: „pracuj ciężko” zamienia się w „baw się intensywnie”.

Klinika Hennessy wraz z francuską kreatorką perfum Calice Becker przygotowali kompozycję, dzięki której łatwo jest się zatracić w wieczornej przygodzie: do naszego zmysłu powonienia dociera mieszanka świeżo zebranych ziół, z których sporządzono koktajl, podczas gdy odrobina syropu z czarnej porzeczki wprowadza poczucie spokoju, przechodząc następnie do smakowitego serca śliwki liczi. W pełni nowoczesna atmosfera zapachu AFTER SUNSET staje się jeszcze bardziej zmysłowa dzięki nutom piżma, róży i paczuli, kiedy noc wygrywa swoje ostatnie akordy.

Zrelaksuj się, puść oko do barmana i skosztuj AFTER SUNSET.

Od tej chwili nocna eskapada nabiera tempa.

Rekomendowana cena detaliczna
EAU DE PARFUM – 7,5ml spray
99 PLN
EAU DE PARFUM – 30ml spray
275 PLN
EAU DE PARFUM – 50ml spray
389 PLN
EAU DE PARFUM – 100ml spray
510 PLN

Data premiery: Wrzesień 2019

www.bykilian.com

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Kurs na technika usług fryzjerskich…
Jak będą Ci potrzebne jakieś szkolenia, to polecam INOAR. Współpracują zarówno z nowicjuszami...
studia- co nosić i w czym
Plecaki są super. Teraz to nawet do pracy zdarza mi się zakładać plecak,...
Wasz wolny czas
Ale mam nadzieję, że nie kosztem odpoczynku. To prawda, dom jest miejscem, w którym...
Co jest zdrowsze - owoce czy warzyw…
Uwielbiam zieleninkę. :) Zauważcie, że nawet odrobina zielonego dodatku sprawia, że danie wygląda atrakcyjniej,...