Eleganckie i stylowe wesele w Restauracji Szafrantu w Niepołomicach – opinie

3 listopada 2011, dodał: Redakcja

 • Facebook
 • Google Plus
 • NK
 • Wykop
 • Twitter
 • Blogger
 • Print
 • Email

Wyobraź sobie stylowe i eleganckie miejsce na weselną uroczystość  z wysublimowaną i klimatyczną aranżacją. Miejsce z dominującą nutą delikatnego koloru ecru, kojarzącego się z delikatnością i czułością.

Tutaj wśród pięknie zastawionych stołów, urokliwych obrazów i klimatycznych lampek możesz przeżyć swój najważniejszy dzień w życiu. Niepowtarzalny i wyjątkowy klimat w Restauracji Szafrantu zachwycił nie tylko niejedną Młodą Parę, ale też setki gości i obserwatorów. Takie miejsca jak z bajki są w Polsce dość rzadkie, ale właściciele czerpiąc z zagranicznych doświadczeń postanowili zrealizować marzenia wymagających Nowożeńców.
Czym wyróżnia się to miejsce?
Organizatorzy do granic możliwości dbają tu o każdy szczegół i dostosowują się do indywidualnych pragnień swoich gości.

W standardowej ofercie weselnej proponują:

 • Lampkę szampana na powitanie
 • 4 dania gorące
 • Zimne zakąski
 • Napoje i owoce
 • Apartament dla nowożeńców

Sala weselna jest w stanie pomieścić 200 osób, dodatkowo wygodne i stylowe apartamenty są do dyspozycji weselników. Można również skorzystać z dodatkowych propozycji restauracji:

 • Stołu wiejskiego
 • Stołu włoskiego
 • Fontanny czekoladowej
 • Stołu deserowego
 • Rzeźb lodowych
 • Dodatkowej dekoracjii stołów – kwiaty
 • Open Bar-u

Przeczytaj opinie osób, które skorzystały z wesela organizowanego w Restauracji Szafrantu TUTAJ

www.restauracja-szafrantu.pl


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz

Rozwiąż poprawnie równanie: *


Aleja handlowa

Royal Collagen
Piękne włosy, zdrowa skóra, mocne paznokcie!
Cena:
49,99 zł
Dzbanek filtrujący wodę AQUAPHOR
limitowana edycja EPOKA LODOWCOWA!
Cena:
29,99 zł
Kwitnące herbaty
Sklep SmacznaHerbata.pl
Cena:
2,99 zł
ROC Zestaw wyszczuplający do ciała
Jest to pionierski preparat o działaniu wyszczuplającym, antycellulitowym, nawilżającym - wszystko w jednym!
Cena:
39,98 zł
Rajstopy LILI 20 DEN
Eleganckie, miękkie i wygodne rajstopy gładkie
Cena:
6 zł
Tran o smaku tropikalnych owoców!
Sklep DomowaApteczka.pl
Cena:
23,69 zł
Czy warto jest kupować dom? Czy mie…
Hahahah :D O nieee... tylko nie to :DJa tam lubię odgłos dział, ale pęknięte ściany mi jednak przeszkadzają. Kilka dni temu byłam z kolegą na wycieczce rowerowej na dawnym stanowisku prób artylerii przeciwlotniczej. Testowano tam przebijalność blach pancernych i pociski przeciwlotnicze. Nikt już z tego od lat nie korzysta. Dlaczego? Podobno ze względu na hałas i zasiedlenie leżącej nieopodal wioski. Całość usytuowana jest w środku lasu, nad przecinającą go rzeką, gdzie jest trochę niezalesionej przestrzeni. Tam strzelać już nie wolno, a na obrzeżu miasta wolno... no to ja czegoś nie rozumiem.
Książka mojego życia...
Jest kilka takich książek, które poruszyły coś we mnie, coś bardzo osobistego. Pogłębiły przy tym moje zrozumienie samej siebie, o czymś mi przypomniały, dotarły do doświadczeń, z którymi nie potrafiłam się sama do końca uporać, pomogły spojrzeć na pewne sprawy raz jeszcze, wspólnie z autorkami. Ich otwartość dodała mi odwagi. Sprawiły, że przestałam czuć się tak, jakby niektóre doświadczenia życiowe i problemy izolowały mnie od innych. Zobaczyłam dzięki nim, że to całkiem normalne mieć za sobą pewne przejścia i że można o nich mówić, a co ważniejsze, można budować swoje życie mając za fundament wszystkie swoje doświadczenia, bez uciekania od niektórych z nich.To były takie momenty w ich historiach, które zazębiają się z momentami w mojej historii i przeczytanie o tym, jak one (bohaterki lub autorki) sobie z tym radzą, było dla mnie jak mierzenie się z problemem, ale z asekuracją. Jakby ktoś podprowadził mnie za rękę do problemu i powiedział: "Spójrz, przeżyłam to samo i nadal jestem. Miałam z tym podobny kłopot, ale nie muszę czuć się przez niego wiecznie zraniona, gorsza, zawstydzona. To, przed czym teraz stoimy, jest wspólnym doświadczeniem dla mnie, dla ciebie, dla kilku innych osób, może kilkudziesięciu, albo nawet dla kilkuset, ale na pewno nie jesteśmy z tym same."To czasami były fragmenty książek zajmujące nie więcej niż pół strony - jakaś myśl, jakieś wspomnienie, analiza - a czasami przewijały się przez powieść aż do końca jako światopogląd, sposób postępowania, cechy charakteru, problemy, przemyślenia bohaterki. Niektóre z nich nie dotyczyły ani autorki ani bohaterki, ale na przykład kogoś, kogo znały.Pamiętam, że na pewno poruszyła mnie "Wyspa Łza" Joanny Bator i "Patyk" Hanny Samson. Obie książki są niesamowite nie tylko przez fakt, że znalazłam w nich coś dla siebie. Napisane świetnym językiem, skłaniające do przemyśleń, wciągające.
ogrodzenie
Pamiętajcie, że przy stawianiu ogrodzenia ważne jest wytyczenie naszych granic działki. W tym celu trzeba zwrócić się do geodety który dokona pomiarów i wyznaczy nam granice naszej działki. Znając wymiar i kształt naszej działki będziemy mieli pewność, że ogrodzenie nie zostało ono źle umiejscowione i nie będzie z tego tytułu żadnych problemów z sąsiadami.
Praca zdalna
Chyba właśnie poznaliśmy :)
facebook
[corner-ad id=1]