Rosyjska metoda uzdrawiania naturalnego – recenzja

25 kwietnia 2022, dodał: Iwona Marczewska
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Postęp w dziedzinie medycyny z pewnością nam się przysłużył, lecz względem wielu różnych chorób konwencjonalne metody leczenia nadal okazują się bezsilne. Gdyby współczesna medycyna akademicka potrafiła sobie z nimi radzić, nie wracalibyśmy do gabinetów i aptek z tymi samymi dolegliwościami, wydając krocie na leki. Tymczasem nasze zdrowie w największym stopniu zależy od nas samych. „Rosyjska metoda uzdrawiania naturalnego” łączy w sobie tradycyjne sposoby i medyczną wiedzę, aby pomóc nam uwolnić się od chorób i bólu.

Rosyjska metoda uzdrawiania naturalnego książka

Do księgarń trafił właśnie ciekawy poradnik opisujący techniki autoleczenia. Zaskakujące może się wydawać to, że jego autor jest z wykształcenia lekarzem. Mimo iż przez lata zawodowo związany był z medycyną konwencjonalną, zachęca do stosowania technik, które pozwolą nam uniknąć lekarzy, aptek, operacji i kosztownych zabiegów, a więc wszystkiego tego, na czym opiera się dzisiejsza medycyna. Yevgeniy Bozhyev ukończył wydział medyczny w Akademii Wojskowej i przez lata służył jako lekarz w lotnictwie, jako ratownik w eskadrze poszukiwawczo-ratowniczej, a następnie starszy ordynator oddziału psychoneurologicznego w Centralnym Naukowo-Badawczym Szpitalu Sił Powietrznych. Specjalizuje się w neurologii, neurofizjologii, psychoterapii i osteopatii. Zwróćmy uwagę na to, że ktoś z tak obszernym doświadczeniem medycznym wskazuje swoim pacjentom kierunek wykraczający poza ograniczenia medycyny.

Co można powiedzieć o samej książce? Dotyka zagadnień z pogranicza duchowości, nie poprzestaje na czysto fizycznych aspektach, próbuje łączyć jedno i drugie w pewną całość i chyba na tym właśnie zbudowana jest cała filozofia samouzdrawiania. Z praktycznych wskazówek na pewno znajdziemy w niej treści dotyczące żywienia, prawidłowego oddychania i przyczyn rozwoju różnych dolegliwości. Dowiemy się jak dbać o różne części naszego ciała, jak wzmocnić wzrok, usunąć obrzęki, pozbyć się bólu, zapobiegać poważnym chorobom lub wspomagać ich leczenie. Przedstawione w niej proste ćwiczenia można wykonywać bez żadnych ograniczeń.

Po lekturze tej książki szybko zmienia się sposób myślenia o samouzdrawianiu. Przestaje się kojarzyć to słowo z szarlatańskimi sztuczkami i zaczyna się postrzegać samouzdrawianie jako w pełni uzasadnione, oparte na naturalnych mechanizmach działających w ludzkim organizmie działanie. Działanie zmierzające w zasadzie do tego, aby przywrócić ciału odpowiedni rytm i równowagę psychofizyczną, którą sami wcześniej zaburzyliśmy.

Iwona

 

Książkę poleca Studio Astropsychologii – można kupić ją TUTAJ

Dziękujemy Wydawnictwu za udostępnienie egzemplarza recenzyjnego –
Redakcja

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Parawna, ścianka działowa
Teraz są takie płyty kartonowo-gipsowe, które można ładnie wkomponować w pomieszczenia.
Dieta wegetariańska - dlaczego wart…
Teraz to z powodu rosnących cen mięsa, diety roślinne są po prostu tańsze:)
Życie w ciągłym stresie
Jeśli można coś zmienić żeby zmniejszyć liczbę sytuacji stresowych to może trzeba najpierw...
Sprzedaż alkoholu na stacjach benzy…
Serio na paliwie nie zarabia? To nie wiem kto chce w takim razie ponosić...