Radiofrekwencja mikroigłowa – na czym polega ten zabieg i gdzie go wykonać?

6 września 2021, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg na twarz i ciało łączący w sobie 2 technologie: falę radiową oraz mikronakłuwanie. Głównym zadaniem zabiegu jest zwiększenie elastyczności i jędrności skóry, redukcja niedoskonałości w postaci zmarszczek, cieni i obrzęków pod oczami, blizn, przebarwień, rozszerzonych porów skórnych, rozstępów.

Radiofrekwencja mikroigłowa

 

Radiofrekwencja mikroigłowa – Warszawa

Radiofrekwencja mikroigłowa Warszawa – w RosaMed Clinic zabieg ten wykonywany jest urządzeniem włoskiej firmy BIOTEC – mesotherm, dodatkowo urządzenie wyposażone jest w system vacuum, dzięki czemu zabieg jest bardziej komfortowy przy zwiększonej długości wbijania igieł.

Rf mikroigłowa – na czym polega?

Zabieg rf mikroigłowej wykonywany jest przy pomocy specjalistycznej głowicy wyposażonej w wymienne rollery z igłami ze stali nierdzewnej o długości od 0,25mm – 3,00mm. Rollery zbudowane są z rolki, w którą wbite jest w ok. 250 igieł. W trakcie jednego zabiegu wykonuję się ok. 50 000 nakłuć stymulujących skórę do przebudowy. Jest to spowodowane tym, iż każdy obszar twarzy lub ciała opracowuje się od 3-6 razy.

Zabieg składa się z dwóch technologii:

Mikronakłuwania to zabieg kontrolowanego pobudzania skóry do przebudowy i stymulowania procesów naprawczych. W trakcie zabiegu w skórze tworzone są mikrokanały – mikrourazy, które stymulują skórę do procesów naprawczych i tworzenia się nowych włókien kolagenowych. Długość wkłucia dobierana jest indywidualnie do obszary na którym wykonywany jest zabieg.

Druga technologia wykorzystuje fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych. W trakcie zabiegu w wyniku działania ciepła z fali radiowej dochodzi do podgrzewania skóry od 40-80 stopni, dzięki temu dochodzi do skracania się włókien kolagenowych, pobudzania szeregu procesów regeneracyjnych i przebudowy włókien kolagenowych.

RF mikroigłowa efekty:

Efekty zabiegowe nie są widoczne od razu. Proces wytworzenia się nowych włókien kolagenowych trwa ok. 2-3 msc. W ciągu najbliższych dni po zabiegu widoczne jest ujędrnienie, rozświetlenie i wygładzenie skóry.

Po serii wykonanych zabiegów widoczne są:

  • Zwiększenie jędrności skóry      
  • Wypłycenie zmarszczek     
  • Uwydatnienie owalu twarzy      
  • Przywrócenie młodzieńczego wyglądu skóry      
  • Ujednolicenie kolorytu skóry
  • Zamknięcie porów skórnych
  • Redukcja nadmiernego wydzielania sebum
  • Wypłycenie blizn oraz zmniejszenie widoczności rozstępów

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Przebarwienia
Mam parę większych piegów po lecie i kupiłam na to krem wybielający, ciekawe...
Czyraki
Warto często peelingować skórę, żeby nic się pod nią nie zbierało...
Problemy z wypróżnianiem
Ruch jest b. ważny, wtedy poprawia się praca jelit!
Prezenty
Ale są seryjne i sztampowe, lepiej kupić coś z rękodzieła, niepowtarzalnego...