Wegańskie lakiery do paznokci Plant-based wonder

5 września 2021, dodał: pinkmause
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Weganizm to coraz bardziej powszechnie preferowany styl życia, eliminujący produkty pochodzenia zwierzęcego nie tylko z diety, lecz także ze wszystkich innych aspektów życia, łącznie z pielęgnacją. Producenci kosmetyków podchwycili nowy trend, czego efektem jest obecność na rynku proekologicznych wegańskich lakierów do paznokci.

 

Wegańskie lakiery do paznokci Plant-based wonder

Czym jest idea wege?

Idea wege przestała być ograniczona tylko do kwestii diety, stała się stylem życia, oddziałując na każdy jego aspekt – od ubrania po pielęgnację. Ostatnie lata pokazują, że nawet bardzo duże koncerny i brandy z wieloletnim doświadczeniem zwracają się w stronę ekologii. Niektóre firmy zdecydowały się na całkowite wyeliminowanie składników odzwierzęcych w produktach kosmetycznych, bo konsumenci coraz częściej chcą mieć produkt mający w składzie substancje pochodzenia roślinnego, mineralnego, syntetycznego o tej samej skuteczności.

Wegańskie lakiery do paznokci marki NEONAIL

Współczesna wiedza biotechnologiczno-kosmetologiczna i dostęp do wielu składników pozwalają na tworzenie preparatów dopasowanych do potrzeb klienta, również weganina, co wykorzystywane jest w salonach kosmetycznych. Jesteśmy coraz bardziej świadomymi konsumentami i temat bezpieczeństwa kosmetyków, ochrony zwierząt i zasobów środowiska jest bardzo ważny. Coraz więcej marek kreuje wegańskość i cruelty free. Powszechną praktyką w branży beauty staje się komunikowanie procentowej zawartości składników naturalnych, naturalnego pochodzenia.

Zalety wegański lakierów do paznokci

Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzi także marka NEONAIL wprowadzając na rynek plant-based wonder, czyli klasyczne wegańskie lakiery do paznokci ze składnikami pochodzenia naturalnego. To sposób na piękny manicure wraz z dbałością o piękne paznokcie, bowiem w składzie lakierów znajdziemy składniki pielęgnujące, jak magnez i wapń. Plant-based wonder to paleta 30 pięknych, nasyconych kolorów wegańskich lakierów do paznokci. To także piękny połysk do 5 dni, świetne krycie już po dwóch warstwach oraz możliwość zmiany stylizacji w kilka chwil.

 

Wegańskie lakiery do paznokci Plant-based wonder 2

wegańskie lakiery do paznokci

 

Główne zalety i wyróżniki nowej kolekcji lakierów wegańskich NEONAIL plant-based wonder to:

– 77% składników pochodzenia naturalnego,

– wegańskość,

– cruelty free

– bogata paleta kolorystyczna

 

Wegańskie czerwone lakiery do paznokci Plant-based wonder

wegańskie lakiery do paznokci do kupienia na: https://www.neonail.pl/

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Rehabilitacja po przechorowaniu cov…
Wiele osób też potrzebuje wsparcia psychologa, zwłaszcza po ciężkiej chorobie.
Mieszanie podkładów
Ja mieszam podklady różnych marek i nic to nie przeszkadza w makijażu..
Travelist
Fajnie byłoby gdzieś wyskoczyć w lutym, muszę tam zajrzeć
Suknia ślubna - Warszawa
Ja lubię oryginalne kolory sukni ślubnych, biel to nuda.