URODA I ZDROWIE

Opadające powieki? To już nie problem!

28 listopada 2016, dodał: Redakcja

 

Z wiekiem skóra okolic oczu traci swoją jędrność, przez co cała twarz wygląda na dużo starszą. Jak temu przeciwdziałać?

powieki

Jest wiele czynników odpowiedzialnych za przedwczesne wiotczenie skóry. Zmiany dziedziczne, niewłaściwe nawyki, zbyt częste mróżenie oczu, czy podpieranie głowy po latach mogą przynieść niechciane konsekwencje w postaci zmian skóry, które nas szpecą i niepotrzebnie dodają lat. Oczywiście, przed opadającymi powiekami można ustrzec się wcześniej, dbając o właściwą postawę, czy poziom nawilżenia skóry. Co jednak zrobić, gdy jest już po fakcie, a opadające kąciki oczu sprawiają, że nasza twarz wygląda na smutną i przygnębioną? Wówczas znakomite efekty przyniesie kuracja laserowa!

– Wiotczejąca skóra na górnych powiekach to poważny problem natury estetycznej, który dotyczy wielu kobiet- wyjaśnia doktor Marek Janisz z warszawskiej Kliniki Korona- Opadające powieki optycznie zmniejszają oczy i sprawiają, że w kącikach wcześniej pojawiają się zmarszczki tzw. kurze łapki. Ponadto, pod oczami widoczne stają się cienie, które sprawiają, że twarz wygląda na starszą i zmęczoną. Rozwiązaniem tych problemów jest najnowocześniejszy zabieg laserowy, który skutecznie poprawi kondycję skóry za pomocą fal radiowych.

Jak to działa? Zabieg można wykonać wyłącznie w profesjonalnym salonie lub w klinice medycyny estetycznej, przy użyciu specjalnego urządzenia:

– Zabieg trwa około 30 minut, jest bezbolesny i bezpieczny.- mówi doktor Marek Janisz z Kliniki Korona- W pierwszej fazie lekarz rozprowadza na powiekach i ich okolicach specjalny żel. Potem, dzięki delikatnym, okrężnym ruchom głowicy, która wydziela fale radiowe rozgrzana zostaje tkanka skórna.

W tym czasie włókna kolagenowe pod wpływem ciepła skracają się, co powoduje wzrost napięcia skóry. Dodatkowo komórki skóry zostają pobudzone do większej produkcji włókien elastycznych, dzięki czemu skóra jest bardziej jędrna i napięta- po prostu wygląda młodziej!

Najlepszy efekt widoczny jest nie po jednym, lecz po serii kilku zabiegów, wszystko jednak zależy od kondycji skóry pacjentki. W sytuacji, gdy opadające powieki to problem, z którym postanowiłyśmy walczyć wcześniej, wystarczy już jeden zabieg! Natomiast w przypadku gdy zwiotczała skóra jest już bardzo widoczna, potrzeba kilku sesji. Ważne jednak, że zabieg laserowy przynosi fantastyczne rezultaty! Przekonaj się na własne oczy!


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

3 komentarzy do Opadające powieki? To już nie problem!

  1. avatar gelato pisze:

    Widzę że laserowe lifting skóry twarzy to 400zł i piszą że zazwyczaj wystarczy jeden zabieg więc nie jest tak źle

  2. avatar kajmel pisze:

    jak sprawdzisz to daj znać. Może jakieś zniżki świąteczne będą :-)

  3. avatar kajmel pisze:

    właśnie słyszałam że laser daje radę też przy pozbywaniu się zmarszczek ale jeszcze się w to nie wczytywałam. Moim zdaniem lepsza opcja niż jakiś botox bo chyba naturalniej się wygląda po takim zabiegu

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Spawanie
Mam znajomego, który robi to profesjonalnie i dlatego nie ma problemu jak mam...
Studia w Warszawie
Jeśli studia w stolicy, to tylko zaoczne, bo przy tych cenach mało którego...
Antyperspirant
A próbowałyście olejków eterycznych? Można wymieszać z ulubionym kremem i zastosować pod pachami:)
teatr
Czasem chodzę do teatru, ale raczej na klasykę, bo nowoczesne sztuki to...